Wyposaż swoje urządzenie w przydatne akcesoria

Podobnie jak idealnym dopełnieniem stroju są odpowiednie buty, zegarek lub torebka - nasze akcesoria pomogą Ci przedłużyć sprawność naszych urządzeń oraz ułatwią ich użytkowanie. Odkryj dodatkowe możliwości pielęgnacji odzieży!

Akcesoria
17 z 17
 • Electrolux - Ultrasoniczny Odplamiacz - E4WMSTPN1
  Ultrasoniczny Odplamiacz

  Ultrasoniczny odplamiacz, który gwarantuje jeszcze czystsze ubrania po każdym praniu. Niezależnie, czy będą to plamy z atramentu, czy z napojów – usuniesz je za pomocą ultradźwięków. Po prostu wstępnie przygotuj każdą plamę do prania, używając odplamiacza i ciesz się rewelacyjnymi wynikami.

 • Electrolux - Zestaw pielęgnacyjny do pralki - EDBALL
  Piłki do suszarek

  Piłki do suszarek. Zestaw zawiera dwie kulki o różnej wytrzymałości na rozciąganie (jedna z kulek jest twardsza), mają wypustki o różnych kształtach. Wypustki prostokątne sprężają i zmiękczają tkaninę, natomiast okrągłe — rozluźniają włókna, zmniejszając ich twardość. Jednoczesne użycie obu tych kulek zapobiegnie przywieraniu ubrań do siebie podczas suszenia.

 • Electrolux - Odświeżacze zapachowe do programów parowych - E6WMFR010
  System odświeżania odzieży FreshScent

  Uzyskaj efekt „świeżo wypranych” rzeczy bez konieczności włączania pełnego programu prania po każdym ich założeniu. FreshScent to system odświeżania odzieży, który wykorzystuje parę i substancje zapachowe zamiast detergentu. Para i starannie wybrane przez nas zapachy sprawią, że Twoje ubrania będą zachwycać świeżością. Przeznaczone do pralki PerfectCare 700.

 • Electrolux - Zestaw pielęgnacyjny do pralki - E6WMCR001
  Zestaw pielęgnacyjny do pralek

  Zestaw pielęgnacyjny do pralki: 1 Clean&Care (6 X 50 g), 1 Deep Cleaner (2 X 50 g), 2 worki do prania delikatnej odzieży (40 x 60 cm i 30 x 40 cm).

 • Electrolux - Zestaw czyszczący do pralek - E6WMDW06
  Preparat do usuwania kamienia i tłuszczu

  Wysokiej jakości preparat do usuwania kamienia i tłuszczu. Pozwala skutecznie pozbyć się go z domowych urządzeń. Nie zawiera fosforanów i środków powierzchniowo czynnych i jest idealnie przystosowany do twardej wody.

 • Electrolux - Łącznik - E4YHMKP1
  Zestaw łączący do suszarki

  Łącznik do pralek i suszarek, umożliwia bezpieczne zainstalowanie suszarki na pralce. Jest wyposażony w wysuwaną półkę, która ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania z suszarki, a także zapewnia dodatkowe miejsce na składanie wysuszonych rzeczy. Przeznaczony do ładowanych od przodu pralek i suszarek o szerokości 60 cm i głębokości od 54 do 60 cm.

 • No Brand - Podstawa z koszem - E6WHPED3
  Podstawka w szufladą

  Podstawa do urządzeń pralniczych, która umożliwia podwyższenie pralki lub suszarki, znacząco ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania. Oprócz tego zapewnia praktyczne miejsce na akcesoria do prania.

 • Electrolux - Podkładki antywibracyjne - E4WHPA02
  Podkładki antywibracyjne do pralek

  Antywibracyjne podkładki gumowe do pralek - 4 szt. Płaskie wzornictwo i neutralny kolor sprawiają, że są prawie niewidoczne. Wymiary: Ø 45 mm, wys.: 6 mm.

 • Electrolux - Chusteczki zmiękczające do suszarek - E6YRDS01
  Chusteczki zmiękczające do suszarek (30 szt.)

  Chusteczki zmiękczające do suszarek (30 szt.). Zmiękczają ubrania i ułatwiają prasowanie. Mogą być stosowane do wszystkich tkanin.

 • Electrolux - Magnetyzer Neocal - E6WMA101
  Magnetyzer Neocal zmiękczający wodę

  Magnetyzer Neocal zmiękczający wodę. Łatwy do instalacji. Idealny w przypadku twardej wody. Przedłuża żywotność pralki i redukuje konieczność korzystania z chemicznych środków do odkamieniania.

 • Electrolux - Woreczek do prania - E4WSWB41
  Woreczki do prania (40x60 cm)

  Woreczek do prania bielizny - 40x60cm. Nawet w najbardziej łagodnym programie prania delikatne tkaniny mogą ulec zniszczeniu, ocierając się o inną odzież.Woreczek chroni je, nie ograniczając skuteczności prania.

 • Electrolux - Wąż odpływowy - E2WDE200B2
  Przewód odprowadzający, rozszerzalny S

  Wąż odpływowy do pralek i zmywarek - spustowy, rozciągany prosty - 0,5m>2m, możliwość dopasowanie długości.

 • Electrolux - Wąż dopływowy - E2WIS250A2
  Wąż doprowadzający Safety System S/S 2,5 m

  Wąż dopływowy Safety System, o długości 2,5 m. System Safety, w który został wyposażony wąż do pralek i zmywarek to specjalistyczne rozwiązanie zatrzymujące wodę, a tym samym zapobiegające ewentualnemu zagrożeniu jej wycieku. Skuteczności działania oparta jest na reakcji zaworu na kontakt z wodą oraz zablokowanie jej przedostania się na zewnątrz. Wąż dopływowy Safety System wyposażony został w specjalne wskaźniki informujące w prosty sposób, kiedy należy go wymienić, dzięki czemu użytkowanie pralek oraz zmywarek jest jeszcze bezpieczniejsze. Najwyższa staranności i technologia, z jaką został on zaprojektowany daje 100% ochronę przed wyciekiem wody, dzięki czemu nawet w czasie pracy zmywarki lub pralki można wyjść z domu.

 • Electrolux - Zestaw czyszczący do pralek - E6WMDW12
  Preparat do usuwania kamienia i tłuszczu

  Preparat do usuwania kamienia i tłuszczu. Pozwala skutecznie pozbyć się go z domowych urządzeń. Nie zawiera fosforanów i środków powierzchniowo czynnych i jest idealnie przystosowany do twardej wody.

 • Electrolux - Odkamieniacz - E6OCH106
  Środek odkamieniający do piekarników parowych

  Odkamieniacz do piekarników parowych. Skuteczny i delikatny środek odkamieniający do piekarników parowych. Specjalny skład zapewnia całkowite czyszczenie komory oraz układów wewnętrznych z kamienia.

 • Electrolux - Wąż dopływowy - E2WII350A2
  Wąż doprowadzający - IMQ S/H 3,5 m

  Wąż dopływowy - Classic IMQ, s/h - 3.5m, odpowiedni wąż doprowadzający wodę, zapewnia bezpieczne i niezawodne działanie pralki.

 • Electrolux - Odkamieniacz - E6SMP106
  Odkamieniacz do pralek i zmywarek, 200 g

  Odkamieniacz do pral./zmyw. - butelka 200g. Trwały sposób na usuwanie kamienia z pralek i zmywarek. Optymalna wydajność, lepsza wydajność energetyczna.