Wybierz pralkę PerfectCare

Nasze innowacyjne technologie dbają o tkaniny oraz pomagają chronić Twoją odzież. Electrolux oferuje idealną pralkę do Twojej garderoby – zarówno do prania ulubionej wełnianej bluzy, jak i najdelikatniejszych ubrań z jedwabiu. Daj swoim ubraniom dłuższe życie i zrób krok ku bardziej zrównoważonej przyszłości, wybierając kolekcję Electrolux PerfectCare.

 

Czytaj dalej

Bardziej energooszczędne niż wskazuje na to najwyższa klasa energetyczna* 

Pralki Ecoline są wybierane na podstawie najwyższego wskaźnika energetycznego i najlepszych funkcji pozwalających na oszczędzanie energii, wody oraz dbanie o środowisko podczas użytkowania.* Inteligentne rozwiązania takie jak automatyczne dobieranie ilości detergentu, wody i czasu pracy, oszczędzają zasoby z każdym praniem**.

Oszczędzaj energię dzięki funkcji UltraWash.****
Oszczędzaj wodę dzięki funkcjom parowym.****
Oszczędzaj detergenty dzięki funkcji AutoDose.****

Odkryj pralki EcoLine

 

Dbaj o tkaniny i środowisko przy każdym użyciu

Pralki Electrolux pomagają dbać o środowisko oszczędzając zasoby z każdym użyciem – oszczędzają czas, wodę i nawet do 30% więcej energii w porównaniu z deklarowaną klasą A*, jednocześnie wydłużając żywotność ubrań, a tym samym zmniejszając wpływ na klimat.

 • Dwa szklane pojemniki na zielonym tle
  Odświeżone ubrania przy zużyciu wody niższym o 96%* *

  System SteamCare pozwala odświeżyć ubrania, gdy nie wymagają pełnego prania, i zużywa ponad 90% mniej wody** w porównaniu z pełnym cyklem prania.

 • Dwa stosy złożonych ubrań
  Skuteczne pranie w temperaturze 30ºC i oszczędność 30% energii*

  System UltraCare aktywuje detergenty i płyn zmiękczający w wodzie, zanim jeszcze dotrą do prania w bębnie. Dzięki temu Twoje ubrania dłużej zachowują swoją jakość i wyglądają jak nowe po każdym praniu.***

 • Biała koszula leżąca na drewniane powierzchni
  Idealne dozowanie bez marnowania detergentu

  Inteligentna technologia AutoDose rozpoznaje wagę wsadu i automatycznie oblicza optymalny czas prania, ilość wody i energii, aby następnie dodać precyzyjną ilość detergentu i płynu zmiękczającego.

Nasze najinteligentniejsze rozwiązanie

System ColourCare 900

Pralka serii 900 z systemem ColourCare oczyszcza wodę. Oznacza to, że detergenty i środki zmiękczające działają najlepiej nawet w niższych temperaturach, piorąc Twoje ubrania delikatnie, ale dokładnie. Gwarantuje to nieblaknięcie kolorów, pranie po praniu.

Nasz najpopularniejszy produkt

System SteamCare 700

Innowacyjny system SteamCare pozwala zakończyć pranie delikatnym podmuchem pary, aby zmniejszyć ilość zagnieceń o jedną trzecią. Odświeżając prania przy użyciu pary, możesz zaoszczędzić do 40 litrów wody na cykl, wydłużając jednocześnie żywotność odzieży

Linie produktów

Pierze skutecznie w niskich temperaturach i chroni przed blaknięciem kolorów, dzięki zmiękczonej i oczyszczonej wodzie
 • System ColourCare
 • System SteamCare
 • Connectivity*
 • System SensiCare
Zapewnia idealne efekty prania w 30C i oszczędza nawet 30% energii
 • Program UltraWash
 • System SteamCare
 • Connectivity*
 • AutoDose*
 • System SensiCare
 • System UltraCare
Działanie pary zmniejsza ilość zagnieceń i skutecznie odświeża oszczędzając nawet 40l wody
 • System SteamCare
 • System SensiCare
Zapobiega zbyt długiemu praniu dzięki automatycznemu dostosowaniu do wielkości załadunku
 • AutoDose*
 • System SensiCare

*Dostępne tylko w przypadku wybranych produktów

Szuflada UniversalDose

UniversalDose, to pierwsza na rynku szuflada zaprojektowana z myślą również o kapsułkach. Wykorzystuje odpowiednio dostosowane strumienie wody do zmiękczenie i rozpuszczenia kapsułek, aktywując je aż o 60% szybciej w porównaniu z kapsułkami umieszczonymi w bębnie.

Szuflada UniversalDose to wyjątkowa skuteczność usuwania plam podczas prania w niskiej temperaturze oraz w programie 1-godzinnym*.

*Test wewnętrzny z użyciem programu godzinnego, bawełna 30 °C, porównanie prania z kapsułką umieszczoną w szufladzie UniversalDose vs pranie z kapsułką umieszczoną w bębnie.

Connectivity

Aplikacja My Electrolux Care umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami piorącymi za pomocą smartfona. Skorzystaj z funkcji Twój doradca, aby uzyskać porady ekspertów dotyczące najlepszego sposobu prania odzieży. Funkcja Ulubione umożliwia zapisanie ustawień prania najczęściej noszonych ubrań.

Pierz, susz, noś dłużej z Electrolux PerfectCare

Przedłuż życie swoich ubrań i zadbaj o planetę
z Electrolux PerfectCare.

Znajdź pralkę dostosowaną do Twoich codziennych potrzeb

W tym miejscu znajdziesz wskazówki, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie pralki, a także informacje na temat naszych najważniejszych technologii. Pozwoli Ci to dokonać właściwego wyboru i lepiej zadbać o swoje ubrania!

Pralki PerfectCare 600 Slim z systemem SensiCare

Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat nowej kolekcji pralek PerfectCare Slim.

Nowe ikony informujące o wydajności pralek

A. Nowy kod QR. Wystarczy zeskanować smartfonem, by uzyskać więcej informacji
B. Klasa energetyczna
C. Ważone zużycie energii na 100 cykli prani [kWh]
D. Klasyfikowana pojemność programu Eco
E. Klasa efektywności wirowania
F. Czas trwania ustawionego programu [godz.:min.]
G. Ważone zużycie wody na cykl prania [l]
H. Poziom [dB] oraz klasa emitowanego hałasu

*W odniesieniu do zużycia energii w stosunku do wartości granicznej zużycia energii w UE w porównaniu do klasy energetycznej A.
**Użycie pary do odświeżania ubrań oszczędza ponad 40 l wody na cykl. Testowane na 1 kg delikatnej odzieży przy programie FreshScent w porównaniu do programu Delikatne
***Program UltraWash dokładnie pierze w temperaturze 30°C i pozwala zaoszczędzić ponad 30% energii w porównaniu z programem do bawełny 40°C.
****Dostępność funkcji zależy od serii, do której zalicza się produkt.