Poznaj ofertę dedykowaną studiom kuchennym

Studia kuchenne

Wyposaż kuchnię urządzeniami marki Electrolux. Poznaj ofertę piekarników, urządzeń kompaktowych, płyt grzewczych, zmywarek, chłodnictwa, okapów
i akcesoriów dedykowaną studiom kuchennym. Zainspiruj się najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie AGD i zaprojektuj kuchnię z idealnie dopasowanymi sprzętami. 

 • Piekarniki
  Piekarniki

  Odkryj nasze wielofunkcyjne piekarniki tradycyjne i parowe, dzięki którym Twoje potrawy będą soczyste w środku i cudownie chrupiące na zewnątrz.

 • Płyty grzejne
  Płyty grzejne

  Nowoczesna płyta indukcyjna, dzięki której przyrządzisz większą liczbę potraw
  w krótszym czasie, niezwykle wydajna płyta gazowa, przekraczająca normy minimalne UE, a może płyta ceramiczna?

 • Okapy
  Okapy

  Od niezwykle stylowych do bardziej tradycyjnych, nasze okapy zapewniają czyste powietrze i doskonale prezentują się w kuchni.

 • Urządzenia kompaktowe
  Urządzenia kompaktowe

  Poznaj linię kompaktowych urządzeń do zabudowy, które idealnie komponują się  z innymi sprzętami marki Electrolux.

 • Chłodnictwo
  Chłodnictwo

  Znajdź urządzenie, która będzie najlepiej pasować do Twoich potrzeb. Wybierz większą komorę zamrażarki albo bardziej pojemną chłodziarkę. I zapomnij o rozmrażaniu dzięki systemowi NoFrost!

 • Zmywarki
  Zmywarki

  Przywróć blask swoim naczyniom niezależnie od wielkości Twojej kuchni. Możesz wybierać spośród urządzeń o standardowej szerokości, a także wąskich i kompaktowych modeli.

 • Pralnictwo
  Pralnictwo

  Znajdź pralkę, suszarkę lub pralko-suszarkę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Urządenie, które dostosuje pranie do Twojego planu dnia. Odświeżaj swoje ubrania, wykorzystując parę. A wszystko to z gwarancją bezpieczeństwa wełnianych rzeczy przeznaczonych tylko do prania ręcznego.

Linia produktów Pure Black

Linia czarnych piekarników Pure Black Electrolux, łączy wysokiej jakości czarne szkło z eleganckim i wyrafinowanym metalowym wykończeniem w głębokiej czerni.

Ciemne szafki kuchenne w połączeniu z piekarnikami Pure Black nadadzą subtelny styl każdej kuchni.

Linia produktów Matt Black

Praktyczne i piękne, czarne matowe modele czekają na Twoją kuchnię. Dostępne w przypadku różnych urządzeń, by każdy mógł stworzyć harmonijną kuchnię z produktami wysokiej jakości, które sprawią, że będzie prezentować się doskonale.

Promocja

Twoja kuchnia z przedłużoną gwarancją.

Przewodnik kupującego

Właściwy wybór to taki, który został podjęty świadomie. Dzięki naszej serii, sprzęty Electrolux przestaną skrywać przed Tobą tajemnice, a Ty – zyskasz wiedzę niezbędną podczas podejmowania decyzji. Obejrzyj video, poznaj różnice między modelami i znajdź sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb!

Kulinarne tips & tricks

Chcesz się dowiedzieć jak przygotować warzywa metodą SoudVide lub jak w łatwy sposób zdjąć skórkę z pomidorów? Obejrzyj serię naszych filmów, aby w pełni wykorzystać możliwości swojego piekarnika parowego.

Filmy montażowe

Chcesz dowiedzieć się więcej  o instalacji, montażu i konserwacji urządzeń Electrolux? Obejrzyj serię naszych filmów zawierających najważniejsze wskazówki.

Zaprojektuj kuchnie ze Studiem Electrolux Premier Partner

Wprowadź skandynawskie wzornictwo do swojej kuchni. Decydując się na współpracę ze studiem Electrolux Premier Partner, odkryjesz wartość pracy z ekspertami oraz szereg wyjątkowych korzyści. Gama urządzeń do zabudowy Electrolux to najwyższej jakości materiały i innowacje. Nasi partnerzy pomogą Ci stworzyć kuchnię, która spełni wszystkie Twoje potrzeby i będzie pasowała do Twojego stylu życia.

Nowości produktowe 2023

Dowiedz się więcej o innowacyjnych funkcjach urządzeń Electrolux.

Zestawy Electrolux

Modele Electrolux Ecoline to nasze najbardziej oszczędne modele, zaprojektowane tak, aby użytkownicy mogli z nich korzystać bez wysiłku, najwyższą wydajność każdego dnia.
Produkty EcoLine pomagają Ci podejmować najlepsze decyzje za każdym razem, gdy z nich korzystasz.

Nowoczesna estetyka z jeszcze większą funkcjonalnością

Studia kuchenne - urządzenia Electrolux.

Przewodnik instalacji płyt Bridge i FlexiBridge z okapem kuchennym

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych płyt kuchennych Electrolux, pragniemy dostarczyć Ci wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby czuć się komfortowo i pewnie podczas instalacji naszych produktów.

Więcej przestrzeni, mniej ograniczeń

Innowacyjna płyta indukcyjna z wbudowanym wyciągiem.

Słownik technologiczny

Słownik pojęć Electrolux.

Strefa projektantów

Aby ułatwić Ci pracę, przygotowaliśmy zdjęcia naszych sprzętów w 3D. Po kliknięciu w link przeniesiemy Cię do programu AutoCad.

Strefa projektantów PRO 100

Aby ułatwić Ci pracę, przygotowaliśmy zdjęcia naszych sprzętów w 3D. Po kliknięciu w link przeniesiemy Cię do bazy PRO 100.

Znajdź studio kuchenne

Odszukaj studio kuchenne w Twojej okolicy i  zaprojektuj kuchnię idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Warianty kolorystyczne

Zobacz jak prezentują się nasze sprzęty w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej matowej, czarnej, białej i srebrnej.