Ultrasoniczny Odplamiacz

Ultrasoniczny Odplamiacz celuje bezpośrednio w plamy - od rozlanej kawy po rozmazaną szminkę. Ultradźwięki zastosowane z wodą i detergentem wysyłają niewielkie wibracje przez włókna ubrania, usuwając plamy cząsteczka po cząsteczce.

Polecane produkty

Ultrasoniczny Odplamiacz

Electrolux - Ultrasoniczny Odplamiacz - E4WMSTPN1
Ultrasoniczny Odplamiacz
 • Precyzyjne usuwanie plam
 • Wyjątkowa skuteczność dzięki ultradźwiękom
 • Skuteczny sposób na usuwanie plam
 • Delikatne usuwanie plam

Woreczki do prania

Electrolux - Woreczki do prania - E4WSWB41
Woreczki do prania (40x60 cm)
 • Sposób na ochronę delikatnych rzeczy

Magnetyzer zmiękczający wodę

Akcesoria do pralek i suszarek
14 z 14
 • Electrolux - Zestaw łącznikowy - E4YHMKP2
  Zestaw łączący do suszarki

  Łącznik do pralek i suszarek, umożliwia bezpieczne zainstalowanie suszarki na pralce. Jest wyposażony w wysuwaną półkę, która ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania z suszarki, a także zapewnia dodatkowe miejsce na składanie wysuszonych rzeczy. Przeznaczony do ładowanych od przodu pralek i suszarek o szerokości 60 cm i głębokości od 54 do 60 cm.

 • No Brand - Uniwersalny odkamieniacz - M3KCD200
  Uniwersalny odkamieniacz, 1l

  Uniwersalny środek odkamieniający dla utrzymania idealnego stanu urządzeń. Łatwo się spłukuje i neutralizuje minerały zawarte w wodzie, dzięki czemu zapobiega gromadzeniu się kamienia, aby zapewnić bezawaryjne działanie urządzeń.

 • Electrolux - Ultrasoniczny Odplamiacz - E4WMSTPN1
  Ultrasoniczny Odplamiacz

  Ultrasoniczny odplamiacz, który gwarantuje jeszcze czystsze ubrania po każdym praniu. Niezależnie, czy będą to plamy z atramentu, czy z napojów – usuniesz je za pomocą ultradźwięków. Po prostu wstępnie przygotuj każdą plamę do prania, używając odplamiacza i ciesz się rewelacyjnymi wynikami.

 • Electrolux - Piłki do suszarek - EDBALL
  Piłki do suszarek

  Piłki do suszarek. Zestaw zawiera dwie kulki o różnej wytrzymałości na rozciąganie (jedna z kulek jest twardsza), mają wypustki o różnych kształtach. Wypustki prostokątne sprężają i zmiękczają tkaninę, natomiast okrągłe — rozluźniają włókna, zmniejszając ich twardość. Jednoczesne użycie obu tych kulek zapobiegnie przywieraniu ubrań do siebie podczas suszenia.

 • Electrolux - Odświeżacze zapachowe do programów parowych - E6WMFR010
  System odświeżania odzieży FreshScent

  Uzyskaj efekt „świeżo wypranych” rzeczy bez konieczności włączania pełnego programu prania po każdym ich założeniu. FreshScent to system odświeżania odzieży, który wykorzystuje parę i substancje zapachowe zamiast detergentu. Para i starannie wybrane przez nas zapachy sprawią, że Twoje ubrania będą zachwycać świeżością. Przeznaczone do pralki PerfectCare 700.

 • No Brand - Podstawa z koszem - E6WHPED3
  Premium Pedestal – podstawa z szufladą pod pralki

  Podstawa do urządzeń pralniczych, która umożliwia podwyższenie pralki znacząco ułatwiając wkładanie i wyjmowanie prania. Oprócz tego zapewnia praktyczne miejsce na akcesoria do prania.

 • Electrolux - Wąż doprowadzający - E2WIS250A2
  Wąż doprowadzający Safety System S/S 2,5 m

  Wąż dopływowy Safety System, o długości 2,5 m. System Safety, w który został wyposażony wąż do pralek i zmywarek to specjalistyczne rozwiązanie zatrzymujące wodę, a tym samym zapobiegające ewentualnemu zagrożeniu jej wycieku. Skuteczności działania oparta jest na reakcji zaworu na kontakt z wodą oraz zablokowanie jej przedostania się na zewnątrz. Wąż dopływowy Safety System wyposażony został w specjalne wskaźniki informujące w prosty sposób, kiedy należy go wymienić, dzięki czemu użytkowanie pralek oraz zmywarek jest jeszcze bezpieczniejsze. Najwyższa staranności i technologia, z jaką został on zaprojektowany daje 100% ochronę przed wyciekiem wody, dzięki czemu nawet w czasie pracy zmywarki lub pralki można wyjść z domu.

 • Electrolux - Woreczki do prania - E4WSWB41
  Woreczki do prania (40x60 cm)

  Woreczek do prania bielizny - 40x60cm. Nawet w najbardziej łagodnym programie prania delikatne tkaniny mogą ulec zniszczeniu, ocierając się o inną odzież.Woreczek chroni je, nie ograniczając skuteczności prania.

 • Electrolux - Magnetyzer NEOCAL - E6WMA101
  Magnetyzer Neocal zmiękczający wodę

  Magnetyzer Neocal zmiękczający wodę. Łatwy do instalacji. Idealny w przypadku twardej wody. Przedłuża żywotność pralki i redukuje konieczność korzystania z chemicznych środków do odkamieniania.

 • Electrolux - Wąż odpływowy - E2WDE200B2
  Przewód odprowadzający, rozszerzalny S

  Wąż odpływowy do pralek i zmywarek - spustowy, rozciągany prosty - 0,5m>2m, możliwość dopasowanie długości.

 • No Brand - Zestaw łącznikowy - STA8GW
  Zestaw łączący do suszarki

  Zestaw łączący do suszarki bez wysuwanej szuflady

 • Electrolux - Wąż doprowadzający - E2WII350A2
  Wąż doprowadzający - IMQ S/H 3,5 m

  Wąż dopływowy - Classic IMQ, s/h - 3.5m, odpowiedni wąż doprowadzający wodę, zapewnia bezpieczne i niezawodne działanie pralki.

 • No Brand - Zestaw środków czyszczących do pralek - M3GCP400
  Clean and Care 3w1 ( 6 szt.)

  Środek czyszczący „3w1”, który usuwa kamień i tłuszcz oraz czyści zmywarki i pralki. Aby zapewnić najwyższą sprawność urządzeń, używaj go raz na miesiąc lub co 30 cykli.

 • No Brand - Zestaw środków czyszczących do pralek - M3GCP400
  Clean and Care 3w1 (12 szt.)

  Odtłuszczacz do zmywarek Super Clean. Dbałość o czystość zmywarki sprawia, że pozostaje ona w doskonałym stanie technicznym. Ten skuteczny środek usuwa zanieczyszczenia z głównego zbiornika, przewodów i węży urządzenia, gdzie z czasem gromadzą się osady, które wydzielają nieprzyjemny zapach i powodują pogorszenie efektów zmywania. Wystarczy go stosować co 6 miesięcy.

Dowiedz się, jak zadbać o swoje ubrania

Spraw, by Twoje ubrania dłużej wyglądały jak nowe. Pierz je w domu.