Wybierz kategorię

lub dowiedz się więcej o piekarnikach z naszego przewodnika.

Nasze najbardziej wydajne pod względem energetycznym piekarniki

Piekarniki ECOLINE to nasze najbardziej energooszczędne modele. Wszystkie modele wyposażono w programy parowe, które pozwalają piec i gotować w niskich temperaturach i oszczędzają energię nawet do 20%*. Zawierają funkcję czyszczenia parowego, która zużywa do 95% mniej energii w porównaniu z czyszczeniem pirolitycznym**.

Odkryj piekarniki EcoLine

Więcej smaku i wartości odżywczych. Mniejsze zużycie energii.

Piekarniki parowe Electrolux mają najlepszą w swojej klasie wydajność energetyczną A++, możesz więc oszczędzać energię, przyrządzając pyszne dania. Przyrządzaj potrawy używając pary dzięki czemi oszczędzisz do 20%* więcej energii i zachowujasz do 90%** witamin.

 • Szparagi na czarnym talerzu posypywane tartym serem
  Para – najlepiej strzeżona tajemnica

  Połączenie gorącego powietrza i wilgoci uwalnia bogatsze smaki, a potrawy są bardziej chrupiące z wierzchu i soczyste w środku. Warzywa zachowują witalnośc, a mięso i ryby soczystość. Dodatkowo dzięki parze zachowasz więcej minerałów i aż do 90% witaminy C***!

 • Regulacja ustawień na ekranie dotykowym
  Intuicyjny asystent

  Funkcja Steamify®* wyręczy Cię w sterowaniu ustawieniami piekarnika parowego. Wystarczy tylko określić temperaturę w jakiej przewidziane jest pieczenie. Piekarnik automatycznie dobierze optymalną ilość pary oraz dostosuje pozostałe parametry pracy, aby uzyskać pożądany rezultat.

 • Piekarnik Electrolux w pomieszczeniu
  Oszczędność do 20% energii

  Piekarniki parowe Electrolux to energooszczędne urządzenia! Wszystkie nasze piekarniki SteamPro i SteamBoost mają klasę energetyczną A++. Oferujemy też piekarniki wielofunkcyjne o klasie energetycznej A+!

Poziomy pary

Dodatkowe ustawienia pary, które nadadzą wszystkim Twoim chlebom i innym wypiekom równomierną, złotą i chrupiącą skórkę.
 • Cheb i ciasta
Programy pary do wypiekania i pieczenia wzmacniają smak i tekstury posiłków, sprawiając, że są zdrowsze.
 • Chleb i ciasta
 • Mięso i drób
Piecz, wypiekaj, duś, grilluj i gotuj na parze dzięki zaawansowanym programom parowania w piekarniku.
 • Chleb i ciasta
 • Mięso i drób
 • Owoce, warzywa i ryby
Gotuj z pełną mocą parowania i przyrządzaj dania w domu jak profesjonalista z dodatkiem metody SousVide.
 • Chleb i ciasta
 • Mięso i drób
 • Owoce, warzywa i ryby
 • SousVide

Przedstawiamy gotowanie na parze

Z naszymi piekarnikami masz pewność, że zawsze osiągniesz najlepsze możliwe rezultaty. Dzięki parze możesz zrelaksować się i pozwolić, by piekarnik wykonał całą pracę.

Nasz najbardziej zaawansowany produkt

SteamPro z funkcją Steamify®

Piekarnik SteamPro 900 Steamify® pozwoli uzyskać profesjonalne efekty pieczenia. Może nawet wykorzystać technikę SousVide. Aby przyrządzić potrawę jak w restauracji, wystarczy wybrać temperaturę, a Steamify® dobierze ustawienia systemu wytwarzania pary.

Nasz najpopularniejszy produkt

700 SteamCrisp®

Czas odkryć moc pary z piekarnikiem SteamCrisp®. Piekarnik zwiększa wilgotność w procesie gotowania, dzięki czemu jedzenie zostaje przyrządzone w niższej temperaturze i nie wysycha.

Co nowego?

CamCook® z CookView

Technologia CamCook® działa poprzez kamerę CookView®. Technologia rozpoznaje Twoje ulubione potrawy, a dla ułatwienia zapisuje je w preferowanych ustawieniach gotowania, co zapewnia niezawodne rezultaty

Dowiedz się więcej o naszych piekarnikach

Grilluj, wypiekaj i piecz w naszych wielofunkcyjnych piekarnikach, albo pójdź o krok dalej i gotuj na parze w piekarniku parowym, który sprawi, że Twoje potrawy będą soczyste w środku i chrupkie na zewnątrz. Znajdź odpowiedni piekarnik, który spełni Twoje potrzeby w naszym przewodniku dla kupujących! Poznaj też nasz ranking piekarników parowych Electrolux.

 

*Porównanie wewnętrzne na podstawie jednego testu modeli BSE998230M oraz BPE556370M, podczas przygotowywanaia fileta z łososia oraz piersi kurczaka metodą SousVide.
**Na podstawie testów wewnętrznych, porównanie zużycia energii piekarnika SteamPro (z czyszczeniem parowym) z piekarnikiem SteamCrisp (z czyszczeniem pyrolitycznym). Program czyszczenia parowego jest opatentowany przez Electrolux US2017082295 (A1) - STEAM OVEN CLEANING METHOD.
***Na podstawie zewnętrznego testu porównującego poziom witaminy C w surowych brokułach oarz brokułach ugotowanych na parze. Test wykonano określając poziom absorpcji kwasu (witaminy C) w żywności metodą HPLC/UV.​