Przewodniki dla kupujących

Znajdź idealną lodówkę

Doskonale zagospodarowana przestrzeń

Świetnie zagospodarowana przestrzeń w lodówce cieszy oko, oznacza także łatwiejszy dostęp do produktów i więcej czasu na kreatywność w kuchni. Lodówki i zamrażarki firmy Electrolux oferują wiele innowacyjnych rozwiązań ułatwiających przechowywanie odpowiednio do potrzeb użytkownika.

MultiSpace - zrób miejsce na więcej smaku

Niezależnie, czy będą to świeże warzywa z targu, czy najlepsze mięso od rzeźnika, teraz zmieścisz więcej produktów w lodówce MultiSpace. Wykorzystując do przechowywania przestrzeń, w górnej części tradycyjnej zabudowy kuchennej, urządzenie ma idealne wymiary, aby pomieścić różne produkty na każdy dzień. Wysuwana półka i wyjmowana taca umożliwiają dostosowanie wnętrza chłodziarki do własnych potrzeb. Tak, aby być zawsze przygotowanym do przyrządzenia jednego z ulubionych dań.
Lodówka MultiSpace jest o 10 cm wyższa od standardowego urządzenia do zabudowy. Zyskujemy dodatkową przestrzeń na wyższe naczynia.

Zobacz lodówki MultiSpace
Elastyczny system przechowywania

Dostosuj rozmieszczenie koszy i półek do własnych potrzeb

Lodówka na Twój sposób

Dostosuj wnętrze do swoich potrzeb. Nowa lodówka Electrolux CustomFlex pomieści każdy produkt i każdą potrawę. Unikalny system przechowywania pozwala łatwo zmieniać położenie koszy i półek w celu optymalnego zagospodarowania przestrzeni. Lodówka na Twój sposób.

My dbamy o świeżość, Ty wydobywasz smak

Wspaniały smak bierze się z użytych składników. Aby delektować się pysznymi potrawami, dbaj o świeżość produktów. Lodówki Electrolux FreshPlus wykorzystują technologię, która pozwoli Ci dłużej zachować smak żywności.

NaturaFresh

Dwie szuflady, które pozwolą Ci zachować najlepsze właściwości produktów

NaturaFresh

Temperatura w innowacyjnej strefie NaturaFresh stale utrzymuje się na poziomie nieco powyżej 0°C – optymalnie wypośrodkowanym lodówką a zamrażarką. W strefie NaturaFresh dostępne są dwie niezależne szuflady o różnych poziomach wilgotności. W dolnej szufladzie panuje wyższa wilgotność – idealna do przechowywania owoców i warzyw, aby zachować ich najlepsze właściwości. Natomiast górna szuflada jest przeznaczona do przechowywania mięsa, ryb i drobiu.

Zachowaj swoje ulubione smaki

Nasz system chłodzenia TwinTech daje gwarancję, że najlepsze smaki, jakie może zaoferować natura, będą przechowywane w optymalnej temperaturze. Wszystkie produkty, poczynając od jarmużu, a kończąc na ogórkach, pozostają świeże przez dłuższy czas. Liście są bardziej jędrne, jabłka bardziej chrupiące i wszystko smakuje lepiej. Pojemna szuflada oznacza również możliwość przechowywania większej ilości świeżych produktów.

W urządzeniach z systemem chłodzenia TwinTech komory chłodziarki i zamrażarki działają niezależnie od siebie w celu zapewnienia optymalnej temperatury i wilgotności do przechowywania schłodzonej i zamrożonej żywności.

Zamknij wewnątrz smak

Szczelna szuflada automatycznie optymalizuje poziom wilgotności, usuwając nadmiar skroplonej pary wodnej i uwalniając ze specjalnego filtra antyoksydanty. Dzięki temu warzywa dłużej zachowują świeżość i składniki odżywcze.

Żywność

Jakie produkty spożywcze zamierzasz przechowywać w swojej lodówce?

Świeże owoce i warzywa – zwróć uwagę na lodówki wyposażone w pojemniki na warzywa i głębokie szuflady mogące pomieścić duże warzywa. Jeśli przechowujesz duże ilości świeżych produktów, rozważ zakup urządzenia, w którym chłodziarka jest większych rozmiarów niż zamrażarka.

Mięso i ryby – wybierz model z komorą NaturaFresh, która pozwala dłużej zachować świeżość mięsa i ryb.

Napoje – rozważ zakup szuflad lub regulowanych półek do przechowywania butelek, a nawet wbudowanej chłodziarki do wina. Niektóre lodówki mają wbudowany dozownik lodu.

Mrożonki – jeśli zamrażasz dużo żywności, rozważ zakup urządzenia, w którym zamrażarka i chłodziarka mają jednakową pojemność.

Przestrzeń

Jaka lodówka będzie idealnie pasować do Twojej kuchni?

Dwuskrzydłowa – połączenie chłodziarki i zamrażarki o pełnej wysokości zapewniające dużą pojemność. Wybrane modele są dodatkowo wyposażone w dozownik wody i lodu.

Kombi – połączenie chłodziarki i zamrażarki umieszczonych jedna nad drugą i wyposażonych w osobne drzwi. Do wyboru są modele z zamrażarką na górze lub na dole.

Do zabudowy– urządzenia pozostają ukryte za drzwiami zabudowy kuchennej. Można wybrać lodówkę dwa w jednym lub osobne urządzenia.

Dostępne są modele o różnej wysokości, szerokości i głębokości, dlatego warto zapoznać się z całą ofertą, aby znaleźć urządzenie najlepiej dostosowane do swoich potrzeb.

Pojemność

Pojemność lodówki określa się w litrach.


Do 200 litrów – niewielkie gospodarstwa domowe

200–300 litrów – gospodarstwa domowe średniej wielkości

300-400 litrów – duże gospodarstwa domowe


Porada eksperta: pozostaw nieco wolnej przestrzeni w lodówce, aby umożliwić obieg powietrza i bardziej efektywne chłodzenie.

Wybierz swoje urządzenie

Niezależnie od tego, jakie menu planujesz, lodówka Electrolux pozwoli Ci dłużej zachować naturalną świeżość produktów.

Zobacz produkty

Linia urządzeń Flex

Kluczem jest elastyczność. Dla firmy Electrolux jest niezwykle ważne, aby dostarczać rozwiązania, które ułatwią Ci codzienne życie w kuchni, o wygodnej konstrukcji przyjemnej w użytkowaniu. Nowa chłodziarka z linii Flex pozwoli Ci zachować świeżość produktów, dostosować wnętrze do własnych potrzeb, efektywnie wykorzystać przestrzeń i mieć wszystko pod ręką.

Rewolucja w podejściu do przestrzeni i smaku

Oto prawdziwy gigant pojemności. Dzięki większej wysokości lodówka MultiSpace 800 oferuje w środku więcej przestrzeni niż standardowe urządzenia. Pomysłowe rozwiązania zapewniają swobodę przechowywania produktów, na które zawsze znajdzie się odpowiednie miejsce.

Lodówka MultiSpace 800

Lodówka MultiSpace 800

 • MultiSpace - niezrównana elastyczność
 • CustomFlex - Twoje składniki ułożone na Twój sposób
 • FlexiShelf - możliwość dowolnej adaptacji przestrzeni
 • wyjmowana taca w chłodziarce
  SpinView®

  Przedstawiamy pierwszą na rynku obrotową półkę. Dzięki możliwości obracania jej w obu kierunkach nie trzeba sięgać na tył chłodziarki w poszukiwaniu potrzebnego produktu. Łatwiejszy dostęp do żywności pozwala ograniczyć jej marnotrawstwo.

  *Wyposażenie dodatkowe, dostępne w sklepie internetowym.

 • CustomFlex®

  Każdy produkt na swoim miejscu. Przenośne pojemniki mocowane na drzwiach urządzenia można rozmieszczać zależnie od aktualnych potrzeb. Zmieści się w nich wszystko – od pędów szparagów po opakowania z borówkami. Pojemniki można również wyjąć i postawić na blacie kuchennym.

 • desery w chłodziarce
  FlexiShelf

  Półka FlexiShelf pozwoli Ci dostosować wnętrze chłodziarki do aktualnych potrzeb. Tę ruchomą, połówkową szklaną półkę można wysunąć na całą głębokość lub tylko do połowy, aby uzyskać miejsce na wyższe produkty. Dzięki temu łatwo zmieścisz w środku wysokie butelki lub wiele mniejszych artykułów.

Twój sposób na przechowywanie składników

W lodówce CustomFlex® 600 jest odpowiednie miejsce na każdy produkt. Przenośne pojemniki mocowane na drzwiach urządzenia można rozmieszczać zależnie od aktualnych potrzeb. Zmieści się w nich wszystko – od pędów szparagów po opakowania z borówkami. Pojemniki można również wyjąć i postawić na blacie kuchennym.

Lodówka CustomFlex® 600

Lodówka CustomFlex® 600

 • CustomFlex® - dostosuj sposób przechowywania do swoich potrzeb
 • TwinTech® - świeże produkty nawet po 7 dniach
 • NoFrost - nie musisz rozmrażać
 • MaxiBox - wykorzystaj przestrzeń bez kompromisów
 • sałata na desce do krojenia
  TwinTech

  Technologia TwinTech® gwarantuje optymalny poziom wilgotności w całej lodówce. Żywność dłużej zachowuje świeży smak i wygląd dzięki niezależnym układom chłodzenia powietrza w chłodziarce. Dzięki temu nawet po 7 dniach sałata będzie krucha, a seler chrupiący jak świeżo kupione na targu.

 • świeże warzywa na desce do krojenia
  MultiFlow

  Spraw, aby produkty spożywcze pozostawały tak świeże jak w dniu zakupu. Nasza technologia zapewnia obieg zimnego powietrza, aby utrzymywać stabilną temperaturę. Taki proces chłodzenia gwarantuje lepsze przechowywanie żywności i zapobiega jej wysychaniu.

 • warzywa w pojemnikach w zamrażarce
  NoFrost

  Teraz możesz całkowicie zapomnieć o konieczności rozmrażania zamrażarki. Dzięki naszej technologii zapobiegającej gromadzeniu się szronu Twoja wysoce wydajna zamrażarka nigdy nie będzie wymagać rozmrażania. Zachowaj smak i konsystencję świeżo zakupionych produktów, przechowując je w domowej zamrażarce.

 • warzywa w zamrażarce
  MaxiBox

  Czasami trudno jest znaleźć potrzebny składnik i mieć dobrą widoczność wszystkich produktów. Dzięki szufladzie MaxiBox wystarczy rzut oka, aby zobaczyć, co jest w środku.

Trzy dobre wybory

5

5 (3 Opinie)

W pełni zintegrowana lodówka do zabudowy z technologią Inteligentny No Frost, która zapewnia idealny przepływ powietrza i odpowiednią wilgotność, aby wszystkie produkty pozostały świeże, z unikalnym systemem przechowywania CustomFlex® oraz szufladą z automatyczną kontrolą wilgotności, klasa A++.

4,8

4,8 (90 Opinie)

Elegancka lodówka DesignLine z dolnym zamrażalnikiem i technologią TwinTech No Frost, funkcją Cooling 360° oraz szufladą chłodzącą.

4,9

4,9 (38 Opinie)

W pełni zintegrowana lodówka do zabudowy z technologią Inteligentny No Frost, która zapewnia idealny przepływ powietrza i odpowiednią wilgotność, aby wszystkie produkty pozostały świeże, z unikalnym systemem przechowywania CustomFlex® oraz szufladą z automatyczną kontrolą wilgotności, klasa A++.

Linia urządzeń Pro

Nasze urządzenia z linii Pro zapewniają najlepsze warunki do zachowania świeżości produktów spożywczych dzięki najnowocześniejszym technologiom przechowywania żywności.

Znakomite warunki przechowywania dla najlepszych składników

Komora lodówki NaturaFresh może utrzymywać temperaturę 0°C – idealną dla mięsa i ryb. Zapewnia ona doskonałe warunki do przechowywania produktów dzięki możliwości regulacji temperatury i wilgotności. W efekcie żywność zachowuje konsystencję i smak jak świeżo po zakupie.

Lodówka NaturaFresh 800

Lodówka NaturaFresh 800

 • NaturaFresh - 0°C dla maksymalnego smaku
 • Filtr CleanAir - zawsze świeży zapach
 • FastFreeze - utrzymaj doskonałą teksturę
 • FastCool - szybko schłodzone produkty
 • świeża sałata na desce do krojenia
  Multiflow

  Spraw, aby produkty spożywcze pozostały tak świeże jak w dniu zakupu, wybierając urządzenie z systemem Multiflow. Nasza technologia zapewnia obieg zimnego powietrza, aby utrzymywać stabilną temperaturę. Taki proces chłodzenia gwarantuje lepsze przechowywanie żywności i zapobiega jej wysychaniu.

 • filtr w chłodziarce
  Filtr CleanAir

  Filtr CleanAir eliminuje niepożądane zapachy z chłodziarki i zamrażarki, zatrzymując, neutralizując i usuwając ich molekuły z powietrza. Aby uzyskać najlepsze efekty, filtr należy wymieniać co 6 miesięcy.

 • Wyświetlacz LED na chłodziarce
  Elektroniczne dotykowe elementy sterujące

  Elektroniczne dotykowe elementy sterujące zapewniają łatwy dostęp do wszystkich ustawień i funkcji chłodziarki. Regulację temperatury ułatwia wyświetlacz LED.

Stabilna temperatura – lepszy smak na dłużej

Chłodziarka MultiFlow 600 sprawia, że produkty spożywcze pozostają tak świeże jak w dniu zakupu. Nasza technologia zapewnia obieg zimnego powietrza, aby utrzymywać stabilną temperaturę. Taki proces chłodzenia gwarantuje lepsze przechowywanie żywności i zapobiega jej wysychaniu.

Chłodziarka MultiFlow 600

Chłodziarka MultiFlow 600

 • NaturaFresh - 0°C dla maksymalnego smaku
 • Filtr CleanAir - zawsze świeży zapach
 • Wyświetlacz dotykowy - bezproblemowa kontrola
 • FastFreeze - utrzymuj idealną teksturę
 • FastCool - szybko schłodzone składniki
 • warzywa w zamrażarce
  MaxiBox

  Czasami trudno jest znaleźć potrzebny składnik i mieć dobrą widoczność wszystkich produktów. Dzięki szufladzie MaxiBox wystarczy rzut oka, aby zobaczyć, co jest w środku.

 • warzywa w szufladzie zamrażarki
  Szuflady na prowadnicach

  Wykorzystaj w pełni przestrzeń w chłodziarce dzięki tej półce na butelki. Można ją zainstalować w większości chłodziarek, aby zwiększyć do maksimum ilość miejsca do przechowywania. W ten sposób możesz zawsze mieć pod ręką schłodzone napoje. Ponieważ pod półką nadal pozostaje wolne miejsce, pozwala ona efektywnie wykorzystać każdy centymetr przestrzeni.

 • desery i ser w chłodziarce
  FlexiShelf

  Wykorzystaj w pełni przestrzeń w chłodziarce dzięki tej półce na butelki. Można ją zainstalować w większości chłodziarek, aby zwiększyć do maksimum ilość miejsca do przechowywania. W ten sposób można zawsze mieć pod ręką schłodzone napoje. Ponieważ pod półką nadal pozostaje wolne miejsce, pozwala ona efektywnie wykorzystać każdy centymetr przestrzeni.

Rzadsze rozmrażanie

Dzięki specjalnemu systemowi w lodówce LowFrost 300 pozbywanie się szronu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. System ogranicza gromadzenie się go we wnętrzu, co sprawia, że znacznie rzadziej trzeba rozmrażać urządzenie.

Lodówka LowFrost 300

Lodówka LowFrost 300

 • FreshBox - zachowaj wysoką jakość składników
 • Kontrola wilgotności
 • Wyświetlacz dotykowy - bezproblemowa kontrola
 • FastFreeze - utrzymuj doskonałą teksturę
 • sałata i ryba w chłodziarce
  FreshBox

  Szufladę FreshBox stworzyliśmy z myślą o zachowaniu jak najlepszej jakości przechowywanej żywności. Pozwala ona przechowywać mięso i ryby w idealnych warunkach w specjalnie przeznaczonym na to miejscu – z dala od innych produktów. Panująca w szufladzie niższa temperatura sprzyja zachowaniu świeżości i smaku.

 • filtr w chłodziarce
  Filtr CleanAir

  Filtr CleanAir eliminuje niepożądane zapachy z chłodziarki i zamrażarki, zatrzymując, neutralizując i usuwając ich molekuły z powietrza. Aby uzyskać najlepsze efekty, należy wymieniać filtr co 6 miesięcy.

 • zamrożone owoce i warzywa
  FastFreeze

  Funkcja FastFreeze łatwo i skutecznie przyspiesza zamrażanie świeżych produktów. Dzięki temu zachowują one smak, kolor i wartości odżywcze.

Trzy dobre wybory

4,8

4,8 (13 Opinie)

Profesjonalni szefowie kuchni uważają, że tekstura produktu jest tak samo ważna jak smak. Upewnij się, że Twoje produkty dłużej zachowają odpowiednią teksturę. Dzięki kontroli wilgotności w pojemnikach warzywa pozostają dłużej świeże i chrupiące.

4,3

4,3 (71 Opinie)

Po 7 dniach przechowywania w lodówce TwinTech® 600 Twoja żywność będzie równie świeża jak w dniu zakupu. Urządzenie ma oddzielne obiegi powietrza w zamrażarce i chłodziarce w celu zapewnienia stabilnej wilgotności i temperatury. Eliminuje to również gromadzenie się szronu z myślą o lepszym przechowywaniu produktów.

4,8

4,8 (13 Opinie)

Profesjonalni szefowie kuchni uważają, że tekstura produktu jest tak samo ważna jak smak. Upewnij się, że Twoje produkty dłużej zachowają odpowiednią teksturę. Dzięki kontroli wilgotności w pojemnikach warzywa pozostają dłużej świeże i chrupiące.