Ranking

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux

Odkurzacze bezprzewodowe Electrolux 2024

Nie wiesz, jaki model wybrać? Żeby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję – przygotowaliśmy ranking odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux. Dowiesz się z niego: 
• jakie są najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Electrolux w 2024 roku,
• jakie są najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z funkcją aktywnego mopowania,
• jakie są najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z dużym akumulatorem i długim czasem pracy na jednym ładowaniu, 
• jakie są najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 1500 zł w naszej ofercie,
• jakie są najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Electrolux do 2000 zł.

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Electrolux w 2024 roku 

Przedstawiamy kilka z najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux, które wyróżniają się innowacyjnymi funkcjami i wysoką wydajnością – m.in. funkcją aktywnego mopowania, *5-krotnie większą mocą, zaawansowanym systemem filtracji czy wyjątkowo cichą pracą. Odkurzacz to podstawowy element wyposażenia domu w sprzęty AGD.

Wybór konkretnego odkurzacza bezprzewodowego zależy od indywidualnych preferencji, rodzaju powierzchni do sprzątania, akcesoriów, poręczności jednostki ręcznej odkurzacza oraz innych czynników. Niezależnie od tego, który z urządzeń z kategorii odkurzaczy Electrolux wybierzesz – każdy z nich wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Pomoże szybciej i wygodniej utrzymać czystość w domu w sposób wygodny i efektywny, ma więcej możliwości niż odkurzacz tradycyjny. 

* w porównaniu do modelu Electrolux WQ61-40OG, test mocy odkurzania wykonany zgodnie w normą IEC 62885-2

Najlepsze modele w rankingu odkurzaczy bezprzewodowych w 2024 roku to:

4,9

4,9(1514  Opinie )

Pierwsze miejsce w rankingu najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych w 2023 roku zajmuje Electrolux Power Hygienic 800. To wszechstronny odkurzacz z technologią aktywnego mopowania i pojemną (wymienną!) baterią Electrolux Power Hygienic 800 czyści materace i łóżka dzięki elektroszczotce BEDPROPOWER™ + z technologią UV.
5

5(752  Opinie )

Na drugim miejscu rankingu najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux plasuje się Electrolux ULTIMATE 700 Turbo Drive – nowość w naszej ofercie. To praktyczny i bardzo uniwersalny model. Wyróżnia go duża moc i specjalna elektroszczotka z niezależnym napędem i szybkimi obrotami. Można odnieść wrażenie, że sam odkurza! To realne ułatwienie codziennego sprzątania.
4,9

4,9(559  Opinie )

TOP 3 naszego rankingu najlepszych odkurzaczy Electrolux w 2023 roku zamyka odkurzacz pionowy Hygienic 700 WET o czasie pracy do 50 minut, który wyjątkowo skutecznie odkurza podłogi twarde, dywany czy wykładziny. Zbiera aż do 99,9% kurzu, usuwa też sierść pupili domowych oraz większość innych zabrudzeń.

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z funkcją aktywnego mopowania

Poniżej znajdziesz trzy najlepsze modele odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux z funkcją aktywnego mopowania, kompatybilne ze stacją myjącą PowerPro, która może zmienić jakość mycia podłóg. Zastosowana innowacyjna technologia separacji brudnej wody zapewnia czyszczenie podłóg zawsze w czystej wodzie. Wszelkie zanieczyszczenia spływają do osobnego pojemnika.
Jak działa stacja myjąca PowerPro? Wystarczy napełnić zbiornik wewnętrzny wodą (maks. temp. to 60 stopni) i ewentualnie odrobiną detergentu do podłóg. Teraz można postawić elektroszczotkę = na stacji mopującej, kierując się oznaczeniami. Pozostaje nacisnąć przycisk Press, by umyć dyski mopujące, a później go zwolnić, by wyschły. Stacja myjąca PowerPro składa się też z podajnika wody, żeberek czyszczących, zbiornika na brudną wodę i na czystą. 

4,9

4,9(1514  Opinie )

Odkurzacz bezprzewodowy Hygienic 800 4w1 to bez wątpienia najlepszy odkurzacz bezprzewodowy z technologią aktywnego mopowania w naszym rankingu. Zajął w naszym rankingu najlepszych odkurzaczy pionowych pierwsze miejsce. Zaletą tego modelu jest też technologia aktywnego polerowania podłóg – dołączone do zestawu dyski polerujące możesz z łatwością wymienić w końcówce do mopowania i nadać parkietowi niezrównany blask!
4,9

4,9(559  Opinie )

Drugie miejsce w rankingu odkurzaczy Electrolux z funkcją aktywnego mopowania zajmuje model Hygienic 700 WET. Wychwytuje do 99,9% kurzu z podłogi i posiada akumulator nowej generacji, który zapewnia dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. W trybie odkurzacza ręcznego Electrolux Hygienic 700 WET pracuje nawet 50 min.* bez konieczności podłączania do stacji ładującej. *Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej modułu ręcznego wg normy IEC 62885-2, w porównaniu do modelu ES52AB25WB.
4,7

4,7(371  Opinie )

Prezentowany model w pełni zasługuje na trzecie miejsce w naszym rankingu odkurzaczy Electrolux z funkcją aktywnego mopowania. Będzie doskonałym wyborem dla osób, które cenią spokój i ciszę, a także oszczędność czasu. Pozwala odkurzać twarde podłogi i dywany bez konieczności zmiany szczotki. Zaawansowany technologicznie akumulator w Hygienic 600 Pure WET pozwala odkurzać przez 55 minut** na pełnym naładowaniu. * Badanie wewnętrzne przeprowadzone zgodnie z ISO 3743 na module ręcznym (sierpień 2021), w porównaniu z innymi modelami bezprzewodowych modułów ręcznych Electrolux takimi jak WQ61-42GG. **Badania wewnętrzne na module ręcznym przeprowadzone zgodnie z IEC 62 885-4.

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z pojemnym akumulatorem i długim czasem pracy na baterii 

Wygoda i efektywność stały się kluczowymi elementami w codziennych zadaniach domowych. W segmencie odkurzaczy pionowych Electrolux wiele modeli zapewnia długi czas pracy na baterii, co czyni je doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie szybkość i efektywność w sprzątaniu.
Odkurzacze pionowe Electrolux są wyposażone w zaawansowane technologie, które pozwalają na dłuższy czas pracy bez konieczności częstego ładowania. Inteligentne systemy zarządzania energią dostosowują moc ssania do rodzaju powierzchni, co przyczynia się do zoptymalizowania zużycia baterii.
Czas pracy na baterii odkurzacza bezprzewodowego zależy od kilku czynników:
• Pojemność baterii. Odkurzacze z większą pojemnością baterii zazwyczaj oferują dłuższy czas pracy, szczególnie jeśli są używane w trybach o niższej mocy.
• Tryby pracy. Tryb o większej mocy ssania może skrócić czas pracy na baterii, podczas gdy tryby oszczędzania energii mogą wydłużyć czas pracy.
• Rodzaj podłogi. Czas pracy na baterii może się różnić w zależności od rodzaju powierzchni, na której odkurzacz jest używany. Na przykład dywany lub wykładziny mogą wymagać większej mocy.

4,9

4,9(1514  Opinie )

Silnik indukcyjny zapewnia 5-krotnie większą moc ssania w porównaniu z modelem WQ61-40OG i dokładne odkurzanie dywanów i twardych podłóg. Wychwytuje do 99% kurzu. To najlepszy odkurzacz bezprzewodowy w ofercie Electrolux z pojemną baterią i długim czasem pracy bez konieczności doładowania. Przy standardowym poziomie mocy (auto) możesz odkurzać przez 15 minut, na najniższym 35 minut, a na najwyższym 6 minut. Z kolei czas pracy odkurzacza ręcznego wynosi 60 minut. Pojemność baterii w prezentowanym modelu to 2500 mAh.
5

5(752  Opinie )

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy Electrolux ULTIMATE 700 Turbo Drive 2w1 ze względu na wyjątkową wydajność zajmuje drugie miejsce w naszym rankingu. Pojemność ogniwa baterii wynosi 4000 mAh. Czas pracy odkurzacza ręcznego wynosi 50 minut. Na najniższym poziomie mocy odkurzacz może pracować 40 minut, na standardowym 20 minut, a na najwyższym 10 minut. Z kolei długość pracy odkurzacza ręcznego wynosi 50 minut. Duża moc oznacza skuteczność odkurzania – odkurzacz wychwytuje aż 99,9%* kurzu z podłogi, usuwa kurz i sierść zwierząt oraz inne zabrudzenia, a także doskonale odkurza dywany i twarde powierzchnie.
4,9

4,9(125  Opinie )

Na trzecim miejscu znalazł się odkurzacz bezprzewodowy Hygienic 600 Pure UV W 2w1. Oferuje ponadprzeciętną moc i skuteczność, a także cichą pracę. Urządzenie ma 5-stopniową filtrację i usuwa do 99,9% cząstek mikropyłu. To najcichszy model w ofercie Electrolux. Jest wyjątkowo uniwersalny – jedna elektroszczotka sprawdzi się do odkurzania różnych powierzchni. Usunie nawet drobny kurz i cząsteczki o wielkości -1,0<μm. Może pracować aż przez 55 minut* na pełnym naładowaniu. Wyróżnia się też samostojącą konstrukcją. Można go odstawić w dowolnym miejscu. *Badania wewnętrzne przeprowadzone zgodnie z normą EN 60312-1:2017.

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Electrolux do 1500 zł

Wybór najlepszego odkurzacza bezprzewodowego do 1500 zł nie będzie stanowić problemu. W ofercie Electrolux znajdziesz różne modele w rozsądnej cenie. Oferują skuteczne i szybkie sprzątanie.

4,9

4,9(125  Opinie )

Najlepszym odkurzaczem bezprzewodowym do 1500 zł w ofercie Electrolux jest model pionowy Hygienic 600 Pure UV 2w1. Jego zalety to wysoka skuteczność i cicha praca, wyczyści nawet trudno dostępne miejsca. Usuwa nawet drobny kurz i cząsteczki o wielkości 1,0<μm. Jest praktyczny i uniwersalny – do odkurzania różnych powierzchni służy jedna elektroszczotka. Dodatkowo technologia UV dostępna w elektroszczotce pomaga w jeszcze skuteczniejszym usuwaniu mikrobów z różnych powierzchni (m.in. łóżek, materacy, łóżeczek dziecięcych, poduszek, legowisk dla psów i kotów). To bardzo dobry budżetowy odkurzacz dla alergików i osób, które mają w domu zwierzęta. Model do 1500 złotych zapewnia też możliwość długiej pracy – aż do 55 minut* bez konieczności ładowania. *Badania wewnętrzne przeprowadzone zgodnie z normą EN 60312-1:2017.
4,8

4,8(177  Opinie )

Drugie miejsce zajął odkurzacz bezprzewodowy Hygienic 500 Well WET 5. Jego plusem jest ergonomiczna konstrukcja, prosta obsługa i bardzo poręczna jednostka ręczna 2w1. To prosty odkurzacz bezprzewodowy z funkcją aktywnego mopowania podłóg. Działa do 55 minut* na pełnej baterii, bez konieczności doładowywania. Poza tym model ten ma samostojącą konstrukcję – można do postawić w wybranym miejscu. *Badania wewnętrzne modułu ręcznego przy trybie prędkości minimalnej przeprowadzone zgodnie z IEC 62 885-4 z odkurzaczem uruchomionym w trybie prędkości minimalnej. Moduł ręczny jest wyjmowany z korpusu i poddawany.
4,8

4,8(111  Opinie )

Na trzecim miejscu rankingu najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych do 1500 zł znalazł się model Electrolux Clean 500 Well o ergonomicznej budowie. Zapewnia wysoką wydajność, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Jednostkę ręczną i akcesoria można zawsze odłączać, co daje możliwość odkurzania wszystkich powierzchni. Szczotka PowerPro Multi-Surface służy do odkurzania różnych powierzchni i zapewnia świetne rezultaty. Z kolei szczotka PowerPro Hard Floor jest doskonała do odkurzania podłóg twardych i może usunąć nawet do 100% kurzu ze szczelin.

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Electrolux do 2000 zł

Wybór odkurzacza bezprzewodowego w średnim budżecie jest równie prosty! W ofercie Electrolux znajdziesz wiele świetnych modeli, które ułatwią codzienne sprzątanie, a dzięki szerokiej gamie końcówek – wyczyścisz każdą powierzchnię! 

5

5(752  Opinie )

Pierwsze miejsce w rankingu najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych do 2000 zł zajmuje Electrolux 2w1 ULTIMATE 700 Turbo Drive. W komplecie jest zestaw elektroszczotek oraz akcesoriów. Pozwala na skuteczne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni – dotrze także do trudno dostępnych miejsc. Skutecznie odkurza dywany i twarde podłogi. Usuwa do 99,9% kurzu z podłogi, a także sierść zwierząt i inne zabrudzenia. Posiada innowacyjną elektroszczotkę z niezależnym napędem Turbo Drive, dzięki której masz wrażenie, że urządzenie porusza się samo.
4,9

4,9(559  Opinie )

Drugie miejsce w tym segmencie rankingu odkurzaczy bezprzewodowych w 2023 roku zajmuje Electrolux Hygienic 700 WET. Może pracować do 20 minut na standardowym poziomie pracy. Model ten posiada podwójny system filtracji, wychwytuje aż 99,9% kurzu z podłogi i pozbędzie się też większości innych zabrudzeń. Jego czas pracy to 40 minut na jednym ładowaniu w trybie minimalnej mocy.
4,7

4,7(371  Opinie )

Na trzecim miejscu odkurzaczy bezprzewodowych do 2000 zł uplasował się Electrolux Hygienic 600 Pure WET. Pracuje wyjątkowo cicho, a ma imponującą skuteczność. Szczotka PowerPro Mop skutecznie usuwa plamy z podłóg. Posiada obrotowe nakładki i oświetlenie LED. Jest to najcichszy model w naszej ofercie. Akumulator zaawansowany technologicznie pozwala odkurzać na pełnym naładowaniu przez 55 minut*. *Badania wewnętrzne na module ręcznym przeprowadzone zgodnie z IEC 62 885-4.

Funkcje odkurzaczy bezprzewodowych, które musisz znać, by wybrać najlepszy

Odkurzacze bezprzewodowe oferują wygodę, mobilność i skuteczność w jednym urządzeniu. Są niezbędnym elementem wyposażenia domu w urządzenia AGD. Marka Electrolux jest znana ze swojej innowacyjności i wysokiej jakości. Warto wspomnieć, że w Polsce przez wiele lat „elektroluks” był synonimem odkurzacza – to nasza marka rozpowszechniła te urządzenia w naszym kraju. By wybrać najlepszy odkurzacz bezprzewodowy, poznaj ich kluczowe cechy.

Długi czas pracy na baterii

Odkurzacze bezprzewodowe Electrolux charakteryzują się długim czasem pracy na baterii, co pozwala na dokładne sprzątanie większych powierzchni bez potrzeby częstego ładowania. Wiele z nich, m.in. Power Hygienic 800, może pracować na pełnym ładowaniu nawet 60 minut (w trybie jednostki ręcznej).

Ergonomiczny kształt

Odkurzacze Electrolux zaprojektowano z myślą o komforcie użytkowania. Ich ergonomiczne kształty ułatwiają prowadzenie odkurzacza i pozwalają posprzątać także w trudno dostępnych miejscach.

Duża moc ssania

Electrolux oferuje odkurzacze bezprzewodowe o wysokiej mocy ssania, które skutecznie zbierają kurz, brud i sierść zwierząt, pozostawiając podłogi i powierzchnie czyste. Na przykład odkurzacz bezprzewodowy Electrolux Hygienic 600 Pure WET zapewnia wydajną pracę bez nadmiernego hałasu. Jeśli interesuje Cię odkurzacz o dużej mocy, zwróć uwagę na najlepszy w rankingu model Electrolux Power Hygienic 800 EP81HB25WU.

Efektywne filtrowanie powietrza

Systemy filtracji w odkurzaczach Electrolux zapewniają skuteczne usuwanie pyłków, alergenów i drobnoustrojów z powietrza, przyczyniając się do zdrowszego środowiska w domu. Na przykład odkurzacz Electrolux Hygienic Ultimate 700 WET zapewnia 5-etapową filtrację – osiowy separator cyklonowego przepływu powietrza, filtr siatkowy, 2-warstwowy filtr wstępny oraz filtr drobnych cząstek stałych. Dzięki temu wychwytuje do 99,9% kurzu o rozmiarach 0,3-10µm.

Systemy filtracji w odkurzaczach zapewniają skuteczne usuwanie pyłków, alergenów i drobnoustrojów z powietrza, przyczyniając się do zdrowszego środowiska w domu. Electrolux Power Hygenic 800 jest szczególnie przyjazny dla osób cierpiących na alergie. Filtr tego odkurzacza skutecznie wychwytuje nawet 99% kurzu i drobnoustrojów.

Cicha praca

Dzięki zaawansowanej technologii Electrolux osiąga niski poziom hałasu podczas pracy, co pozwala na sprzątanie bez uciążliwego dźwięku. Najcichszy model w naszej ofercie odkurzaczy bezprzewodowych to Hygienic 600 Pure WET. Bardzo wydajny i cichy jest na przykład Electrolux Pure Animal 600.  Jest on dedykowany dla posiadaczy zwierząt, bo posiada elektroszczotkę do usuwania sierści.

Kompaktowe rozmiary

Odkurzacze bezprzewodowe Electrolux charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, co ułatwia przechowywanie i manewrowanie nimi w ciasnych przestrzeniach. Są niewielkie i lekkie, co zapewnia wygodne sprzątanie. 

Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, też z recyklingu

Electrolux stawia na trwałość i solidność swoich produktów, dlatego odkurzacze Electrolux są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długotrwałą wydajność. Marka dba o środowisko naturalne, dlatego często stosuje materiały z recyklingu w produkcji odkurzaczy.

Szeroka gama końcówek, akcesoriów i szczotek

Odkurzacze Electrolux mają szczotki, które umożliwiają skuteczne sprzątanie różnych powierzchni, od dywanów, przez twarde podłogi, aż po płytki czy meble. Zwróć zatem uwagę także na akcesoria do odkurzania. Innowacyjne elektroszczotki i szczotki to większe możliwości. Jedną z innowacji jest elektroszczotka z technologią UV. Technologia UV może pomóc w eliminacji bakterii i alergenów z powierzchni, co jest szczególnie przydatne dla osób z alergiami i astmą. Wybierając konkretny model, zwróć uwagę na zintegrowane akcesoria. 

Aktywne mopowanie

Wybrane modele odkurzaczy Electrolux posiadają funkcję aktywnego mopowania, która pozwala na skuteczne mycie podłogi, oszczędzając czas i wysiłek. Funkcja aktywnego mopowania umożliwia dokładniejsze i bardziej wszechstronne sprzątanie, pozostawiając podłogi nie tylko wolne od kurzu i brudu, ale także dokładnie wyczyszczone.

Electrolux: odkurzacz 2w1, 3w1 i 4w1

Electrolux oferuje modele o różnych funkcjach, w tym odkurzacze 2w1, które można wykorzystać jako mały i podstawowy odkurzacz do mieszkania czy samochodu; 3w1, które dodatkowo umożliwiają mycie podłóg, a także modele 4w1, które oferują funkcję polerowania parkietów, na przykład model Electrolux Power Hygenic 800.

Jak działa odkurzacz bezprzewodowy? 

Odkurzacz bezprzewodowy nie wymaga podłączenia do źródła zasilania poprzez kabel. Jest zasilane wbudowanym akumulatorem, co oznacza większą mobilność i wygodę podczas sprzątania. W silniku urządzenia powietrze jest przyspieszane i tworzy podciśnienie, co powoduje, że kurz, brud i zanieczyszczenia są wciągane do odkurzacza poprzez szczotkę. Można dostosować parametry pracy odkurzacza do różnych rodzajów powierzchni, np. dywanów, twardych podłóg czy tapicerki.

W odkurzaczach bezprzewodowych zastosowane są różne systemy filtracji, które mają za zadanie zatrzymać drobinki kurzu, alergenów i innych zanieczyszczeń. Czyste powietrze jest jednocześnie wypuszczane z odkurzacza. Wybrane modele Electrolux wyposażono nawet w 5-etapową filtrację.

Jakie są rodzaje odkurzaczy bezprzewodowych? 

Odkurzacze bezprzewodowe różnią się pod względem m.in. funkcji, designu i zastosowania. Oto ich wybrane rodzaje.

Odkurzacze pionowe z pojemnym akumulatorem

To w praktyce klasyczne odkurzacze pionowe (czyli pracujące w pionie – ich moduł ssący jest połączony na sztywno ze szczotką). To bardzo popularny rodzaj odkurzaczy bezprzewodowych. Są lekkie, łatwe do manewrowania i często wyposażone w różne końcówki, takie jak szczotki do odkurzania dywanów czy wąskie ssawki do trudno dostępnych miejsc.

Odkurzacze pionowe przewodowe dalej cieszą się pewną popularnością, jednak rozwój technologii modeli bezprzewodowych sprawia, że klienci częściej wybierają modele z pojemnym akumulatorem.

Odkurzacze bezprzewodowe 2w1

To modele, które można łatwo przekształcić z odkurzacza pionowego na odkurzacz ręczny. Są one idealne do szybkiego sprzątania mebli, samochodów czy innych trudno dostępnych miejsc. Przykładem jest Electrolux Hygienic 600 Pure WET 2w1. Sprawdzi się w odkurzaniu dużych powierzchni i miejsc trudno dostępnych. Odkurzysz nim bez trudu meble, blat kuchenny czy wnętrze samochodu. Czas pracy odkurzacza ręcznego w przypadku tego modelu wynosi 55 minut.

Jest dedykowany osobom, które doceniają ciszę i spokój, a także zależy im na czasie. Można nim odkurzać zarówno dywany, jak i twarde podłogi bez wymiany szczotki. Dostanie się w różne zakamarki – wychwytuje do 99,9% kurzu. Dzięki innowacyjnej elektroszczotce pracuje bardzo cicho, poza tym ma dużą moc ssania. Jest to najcichszy odkurzacz bezprzewodowy w naszej ofercie.

Odkurzacze 3w1 i 4w1

To bardziej zaawansowane modele, które nie tylko odkurzają, ale także mogą myć podłogi i wykonywać inne czynności. Odkurzacze 3w1 mogą mieć funkcję mopowania, podczas gdy odkurzacze 4w1 mogą dodatkowo polerować parkiety. Modele z grupy 4w1 to najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Electrolux. Stworzyliśmy je z myślą o osobach, którym zależy na zaawansowanym urządzeniu o wielu możliwościach. Przykładem odkurzacza 4w1 jest Electrolux Power Hygienic 800 EP81HB25WU – idealny do każdego rodzaju podłóg (i nie tylko!). Cichy odkurzacz z zestawem szczotek pozwoli odpowiednio zadbać o dom.

Odkurzacze roboty

Są to autonomiczne odkurzacze, które poruszają się samodzielnie po pomieszczeniu, odkurzając podłogi w sposób automatyczny. Ich zaletą jest niewielki rozmiar, lekkość i mobilność. Posiadają różnego rodzaju sensory, które pomagają unikać przeszkód i utrzymywać je na właściwej ścieżce.

Kiedy warto wybrać odkurzacz bezprzewodowy?

Jeśli szukasz urządzenia, które umożliwi ci swobodne poruszanie się po domu i sprzątanie w trudno dostępnych miejscach, odkurzacz bezprzewodowy jest doskonałym rozwiązaniem. Dołączone akcesoria pozwolą zadbać o nienaganną czystość. Bez konieczności ciągnięcia za sobą długiego kabla, możesz swobodnie przemieszczać się wokół mebli, podłóg i innych przeszkód.

Odkurzacze bezprzewodowe są idealne do szybkiego sprzątania drobnych zabrudzeń, takich jak okruchy, kurz czy sierść zwierząt. Możesz łatwo wziąć odkurzacz i zebrać brud bez konieczności wyciągania dużego urządzenia.

Jeśli mieszkasz w mniejszym mieszkaniu, apartamencie lub studiu, odkurzacz bezprzewodowy może być wygodniejszy i bardziej praktyczny niż tradycyjny odkurzacz przewodowy. Modele ze stacją ładującą z łatwością schowasz w szafie, gdzie będą zawsze gotowe do użycia!

Odkurzacze bezprzewodowe, zwłaszcza modele 2w1, są świetnym rozwiązaniem do sprzątania samochodu. Możesz łatwo sięgnąć trudno dostępne miejsca i dokładnie oczyścić wnętrze samochodu.

Modele odkurzaczy bezprzewodowych często są wyposażone w różne końcówki i akcesoria, które umożliwiają sprzątanie na różnych rodzajach powierzchni, od dywanów po twarde podłogi czy meble.

Jeśli masz zwierzęta domowe, takie jak psy czy koty, odkurzacz bezprzewodowy może być skutecznym narzędziem do regularnego usuwania sierści i zabrudzeń z podłóg oraz mebli.

*Na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą IEC 62885-2, w porównaniu z modelem WQ61-40OG.