Witamy w inteligentnym domu Electrolux

Połączone urządzenia Electrolux polepszają doznania i komfort. Efekt to świeżość, czystość i smak przy mniejszym wysiłku. Odkryj połączone urządzenia i usługi dla inteligentnego domu.

Inteligentny dom

Połączone urządzenia polepszają doznania i komfort. Efekt to świeżość, czystość i smak przy mniejszym wysiłku.  Odkryj połączone urządzenia dla inteligentnego domu.

 

Obejrzyj film >

Kategorie

Kuchnia

Wykorzystaj w pełni swoje urządzenia łącząc je z aplikacją Electrolux. Dzięki aplikacji możesz korzystać z funkcji zdalnego sterowania piekarnikami i płytą grzejną, zmywarkami do naczyń oraz lodówkami i zamrażarkami. 

Pralnictwo

Doświadcz spersonalizowanej pielęgnacji. Połącz urządzenia pralnicze z aplikacją Electrolux i korzystaj z wiedzy Electrolux z dowolnego miejsca. Ustawiaj zdalnie odpowiednio dobrane programy, korzystaj z zaleceń dotyczących pielęgnacji różnych ubrań i otrzymuj powiadomienia o zakończeniu prania. Indywidualnie dostosowana pielęgnacja odzieży jest na wyciągnięcie ręki.

Dobre samopoczucie

Teraz możesz cieszyć się czystym powietrzem w domu dzięki naszym oczyszczaczom powietrza, klimatyzatorom i odkurzaczom z funkcją connectivity. Zrób krok dalej i steruj nimi za pomocą głosu – po prostu zapytaj Google. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, a nasze produkty zadbają o Twój dom.


Google i Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.


Aplikacja My Electrolux Kitchen na telefonie

Inteligentne rozwiązania do Twojej kuchni

Wykorzystaj w pełni swoje urządzenia łącząc je z aplikacją Electrolux. Dzięki aplikacji możesz korzystać z funkcji zdalnego sterowania piekarnikiem i płytą grzejną, zmywarkami do naczyń oraz lodówkami i zamrażarkami. Poznaj Asystenta Google i aplikacje innych partnerów, aby uzyskać osobistą pomoc. To wszystko jest dostępne w aplikacji Electrolux i czeka na połączenie.

Pobierz ze sklepu App Store ›

Pobierz ze sklepu Google Play ›

Piekarniki z funkcją Connectivity

Aplikacja Electrolux dla piekarników

Ciesz się gotowaniem jeszcze bardziej dzięki aplikacji Electrolux. Teraz możesz sterować piekarnikiem zdalnie lub za pomocą głosu, a także za pomocą CamCook® i programów Gotowanie wspomagane – nie musisz nawet zapamiętywać temperatury gotowania, aby uzyskać doskonałe efekty.

Płyty grzewcze z funkcją Connectivity

Aplikacja Electrolux dla płyt grzewczych

Wykorzystaj w pełni swoją płytę grzewczą, łącząc się z aplikacją Electrolux. Steruj okapem, otrzymuj powiadomienia, gdy nadejdzie czas wymiany filtra, i uzyskuj wskazówki dotyczące oszczędzania energii za pośrednictwem aplikacji. Pobierz teraz i zacznij gotować.

Zmywarki z funkcją Connectivity

Aplikacja  Electrolux  dla zmywarek

Połączenie zmywarki z aplikacją umożliwia inteligentne i ekologiczne zmywanie naczyń. Otrzymuj wskazówki dotyczące konserwacji i wyboru odpowiedniego programu na podstawie wsadu, czasu i poziomu zabrudzenia. I znajdź właściwy czas na uruchomienie urządzenia, by zmniejszyć koszty energii.

Lodówki i zamrażarki z funkcją Connectivity

Aplikacja Electrolux dla lodówek i zamrażarek

Steruj zdalnie temperaturą swojej lodówki i zamrażarki oraz otrzymuj wskazówki dotyczące pielęgnacji urządzenia. Aplikacja wysyła również przydatne powiadomienia o wszelkich niezbędnych czynnościach konserwacyjnych lub o pozostawieniu otwartych drzwi, gwarantując, że Twoje jedzenie nie zepsuje się.

Sterowanie za pomocą głosu

Ciesz się możliwością sterowania głosowego za pomocą Google Assistant.

Dowiedz się więcej


Kobieta siedząca z telefonem na kanapie

Wyższy poziom dbałości o pranie na wyciągnięcie ręki

Połącz swoje urządzenia z aplikacją Electrolux, aby bez wysiłku osiągać lepsze efekty prania. Personalizuj ustawienia, ustawiaj zdalnie dostosowane programy i wysyłaj instrukcje do swojego urządzenia, aby dostosować je do Twoich potrzeb i nawyków. Wszystko za pośrednictwem smartfona.

Pobierz ze sklepu App Store ›

Pobierz ze sklepu Google Play ›

Sterowanie głosowe dla Twojego urządzenia

Dzięki Asystentowi Google możesz sterować swoim urządzeniem Electrolux bez używania rąk.

Aplikacja Electrolux

Aplikacja Electrolux umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami pralniczymi za pomocą smartfona. Skorzystaj z funkcji Care Advisor, aby uzyskać profesjonalne wskazówki, jak najlepiej czyścić odzież. Funkcja My Favourites umożliwi ci zapisanie ustawień prania ubrań, które nosisz najczęściej.

Zdalne sterowanie

Użyj aplikacji Electrolux, aby rozpocząć pranie, i sprawdzaj jego status z dowolnego miejsca w domu. W aplikacji Electrolux wybierz preferowany cykl prania, a następnie symbol Wi-Fi. Umożliwi to rozpoczęcie pracy w trybie Zdalnego uruchomienia. W trakcie cyklu aplikacja wyświetli status na ekranie monitorującym i poinformuje o zakończeniu programu. Dzięki aplikacji Electrolux zachowasz pełną kontrolę nad swoim praniem.

Care Advisor

Nie tylko pierz i susz swoje ubrania, ale dbaj o nie. Wystarczy wybrać typ tkaniny, kolor i stopień zabrudzenia, a aplikacja Electrolux poleci najlepszy program i automatycznie prześle go do urządzenia. To inteligentny sposób na pielęgnację. Skorzystaj z intuicyjnej funkcji Care Advisor, aby Twoje ubrania dłużej wyglądały jak nowe – funkcja zapewnia fachową opiekę, zawsze polecając najlepszy program do Twojej odzieży.

Połączone urządzenia

Unikalny system ColourCare dba o Twoje ubrania. Oczyszcza wodę, dzięki czemu detergent zapewnia najlepsze możliwe efekty nawet w niskich temperaturach.
System UltraCare Zapewnia on wstępne mieszanie detergentu i płynu zmiękczającego z wodą, zanim jeszcze dotrą do bębna, dzięki czemu są równomiernie rozprowadzane w praniu.
System SensiCare dostosowuje czas programu do ilości prania, aby zmniejszyć zużycie energii i wody oraz zapobiega zbyt długiemu praniu ubrań.

Pobierz aplikację My Electrolux Care

 • Ikona listy kontrolnej
  LISTA KONTROLNA

  ✓ Apple: Telefon lub tablet. Wersja iOS 8.0 lub nowsza
  ✓ Android: telefon lub tablet: Wersja Android 4.0.3 lub nowsza
  ✓ Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2,4 GHz z WEP, WPA lub WPA2 AES/TKIP z połączeniem internetowym
  ✓ Upewnij się, że siła sygnału jest wystarczająca w miejscu, w którym zostanie zainstalowane urządzenie
  ✓ W przypadku dużej odległości od routera Wi-Fi może być potrzebny wzmacniacz sieci

 • Ikona Ulubione
  Ulubione

  Personalizowana zakładka Ulubione oznacza możliwość zapisania ustawień prania dla często noszonej odzieży. Spersonalizuj i dostosuj proces prania. Zapisz swoje ulubione ustawienia, w tym dopasowane programy Care Advisor, korzystając z zakładki Ulubione. Zapisz do 6 programów prania i 6 programów suszenia, aby mieć do nich szybki dostęp. Oszczędzaj czas, czyszcząc regularnie noszone ubrania za pomocą jednego kliknięcia.

Zoptymalizuj swoje urządzenia za pomocą aplikacji Electrolux

Połączone urządzenia polepszają doznania i poprawiają komfort funkcjonowania. Efekt to świeżość, czystość i smak przy mniejszym wysiłku. Electrolux współpracuje m.in. z Google i Amazon, aby zapewnić bezproblemowe połączenie. Odkryj połączone urządzenia dla inteligentnego domu. Steruj, monitoruj i automatyzuj zadania. Z każdego miejsca.

Pobierz ze sklepu App Store ›

Pobierz ze sklepu Google Play ›

Funkcje

Zautomatyzuj rutynowe zadania

AUTOMATYZACJA

Zaplanuj zadania, tak aby zautomatyzować odkurzanie i zapewnić zdrowsze środowisko w domu. Możesz wstępnie ustawić tryb oczyszczania oraz obszar i czas odkurzania robotów.

Aby zapewnić czystsze powietrze, wystarczy ustawić w aplikacji początek i koniec pracy oczyszczaczy powietrza.

Doświadcz pełnej kontroli

ZDALNE STEROWANIE

Uruchamiaj urządzenie, sprawdzaj postępy i zmieniaj ustawienia z łatwością. Nawet gdy nie ma Cię w domu.

Korzystaj z Asystenta Google bez użycia rąk

STEROWANIE GŁOSOWE

Masz zajęte ręce? To żaden problem. Steruj urządzeniami za pomocą głosu, łącząc się z Asystentem Google. Po prostu poproś Google. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, a nasze produkty zadbają o Twój dom.

Google i Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC

Funkcje oczyszczania powietrza

Popraw jakość powietrza w pomieszczeniu

Czyste powietrze w domu za jednym kliknięciem w aplikacji Electrolux. Monitoruj jakość powietrza w różnych pomieszczeniach. Sprawdź, czy powietrze w pomieszczeniu wymaga oczyszczenia i monitoruj jego jakość w czasie rzeczywistym.

W aplikacji możesz również sprawdzać stan zużycia filtrów, więc wiesz kiedy należy je wymienić.

Połączone urządzenia

4,9

4,9(54  Opinie )

Elegancki, przenośny oczyszczacz powietrza WELL A7, z pięciostopnionwym systemem oczyszczania powietrza, którym możesz sterować za pomocą smartfona. Dodatkowe akcesoria umożliwiają dopasowanie wyglądu urządzenia do wystroju wnętrza.
4,7

4,7(55  Opinie )

Elegancki, przenośny oczyszczacz powietrza WELL A7, z pięciostopnionwym systemem oczyszczania powietrza, którym możesz sterować za pomocą smartfona. Dodatkowe akcesoria umożliwiają dopasowanie wyglądu urządzenia do wystroju wnętrza.
4,8

4,8(25  Opinie )

Elegancki, przenośny oczyszczacz powietrza WELL A5, z czterostopniowym systemem oczyszczania powietrza, którym możesz sterować za pomocą smartfona. Dodatkowe akcesoria umożliwiają dopasowanie wyglądu urządzenia do wystroju wnętrza.
4,9

4,9(170  Opinie )

Oczyszczacz powietrza Pure A9 z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia, kolor szary.
5

5(189  Opinie )

Oczyszczacz powietrza Pure A9 z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia, kolor szary.

Funkcje pielęgnacji podłóg

Steruj odkurzaniem przez robota

W aplikacji Electrolux możesz sterować pracą odkurzacza, sprawdzać jak przemieszcza się miedzy pomieszczeniami, sprząta miejsca, które zostały pominięte lub odkurza jedno konkretne miejsce, które zostało zaplanowane do odkurzania. Aplikacja Electrolux jest intuicyjna w obsłudze, znacznie ułatwia sprzątanie i jest najlepszym narzędziem do sterowania odkurzaczem i monitorowania postępów odkurzania w domu.