PerfectCare  dbamy o każdą tkaninę

PerfectCare dbamy o każdą tkaninę

Czas na rewolucję w praniu i suszeniu ubrań!

Wielokrotnie prany i suszony sweter wygląda wciąż jak nowy?  Jedwabna sukienka zachowała swój fason i kolory? Wielu z nas, zamiast kupować wciąż nowe ubrania, chciałoby zachować swoje ulubione na dłużej… z korzyścią dla nas i dla świata. Dlatego poznaj pralki i suszarki z linii PerfectCare.

 

Technologia w trosce o ubrania

Zastosowane w naszych pralkach i suszarkach technologiczne rozwiązania mają jeden cel: jak największą troskę o jakość pranych i suszonych tkanin. To technologie, które chronią nawet najdelikatniejsze włókna, minimalizują zagniecenia, optymalizują czas prania, a nawet w przypadku systemu 3DSense głęboko skanują tkaniny, żeby równomiernie i w pełni je wysuszyć.

Żyj wygodniej z suszarką Electrolux PerfectCare

Wyobraź sobie, że już nie musisz rozkładać wielkiej suszarki na środku pokoju i czekać, aż coś co chcesz założyć wyschnie. Dzięki naszym suszarkom dopiero co uprane rzeczy  tego samego dnia lądują suche w szufladach i szafach. Po prostu. 

 

Dowiedz się jak to gwarantujemy z nową linią suszarek PerfectCare

Dlaczego suszarka PerfectCare jest najlepszym wyborem?

Suszarki PerfectCare są zaprojektowane tak, aby dbać o wszystkie rodzaje tkanin i abyś mógł dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami. Z troską suszą najdelikatniejsze jedwabne tkaniny, a ubraniom outdoorowym przywracają wodoodporność. Dzięki zastosowaniu systemu CycloneCare z technologią 3DSense, która umożliwia głębokie skanowanie tkaniny, suszarki PerfectCare są w stanie zapewnić efekt równomiernego wysuszenia nawet  najbardziej wymagającym tkaninom. A wełniane swetry, dzięki funkcji PerfectCare nie mechacą się i nie kurczą.

Suszarka to oszczędność czasu!

Żyj wygodniej z suszarką Electrolux PerfectCare. Wyobraź sobie, że już nie musisz rozkładać wielkiej suszarki na środku pokoju, że nie musisz czekać, aż coś co chcesz założyć wyschnie, bo dopiero co uprane rzeczy tego samego dnia lądują suche w szufladach i szafach. Po prostu. 

Sposób na umieszczenie suszarki w małej przestrzeni

Nawet najmniejszą przestrzeń można wykorzystać optymalnie. Wystarczy, że użyjesz łącznika, która pozwala bezpiecznie umieścić suszarkę bezpośrednio na pralce, bez konieczności stosowania dodatkowych mocowań.

Linia suszarek PerfectCare

Pralki PerfectCare

Czy chcesz by Twoje ubrania wyglądały dłużej jak nowe, były mniej pogniecione, a ich kolory nie blakły? Dowiedz się jak to gwarantujemy z nową linią pralek PerfectCare. 

Poznaj rozwiązania

Dlaczego pralka PerfectCare jest najlepszym wyborem?

Pralka PerfectCare to wybór optymalny dla tych, którzy chcą, aby ich ubrania, nawet po wielu praniach, wyglądały jak nowe. Pralka PerfectCare równie starannie zadba o bardzo delikatne tkaniny, ich fason i kolory, jak i o te wełniane. Zastosowane w pralkach PerfectCare technologie dostosowane są do wymagań każdego rodzaju tkaniny, chronią je przed silnymi zagnieceniami, utratą koloru, zniekształceniem i kurczeniem się. Zachwycisz się, gdy Twój ulubiony sweter, wyprany w pralce PerfectCare nadal będzie miękki i zachowa swój kszałt.

Pranie czy krótkie odświeżanie?

Pralka z systemem SteamCare jest niezwykle praktyczna. Dzięki działaniu pary możliwe jest odświeżanie garderoby bez użycia detergentu i konieczności uruchamiania całego cyklu prania.
Para usuwa zagniecenia nawet z tych ubrań, które można prać tylko chemicznie. Sprawdza się także przy szybkim odświeżaniu garderoby.

Rozwiązania, które przedłużą żywotność ubrań

Pralki z system SensiCare dostosowują parametry cyklu prania do załadunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań. Dzięki temu dłużej zachowują one swój atrakcyjny wygląd.

Zaawansowana pralka PerfectCare 800 z systemem UltraCare w pełni uaktywnia w wodzie detergenty i płyn zmiękczający zanim dotrą one do bębna. Efektem jest równomierne, szybkie i delikatne pranie.

Pralki z serii PerfectCare 900 wyposażone w system ColourCare zadbają o żywe kolory Twoich ubrań. System ColourCare zmiękcza wodę, zapewniając maksymalną skuteczność działania detergentów – nawet w niskich temperaturach. Dzięki delikatnemu i dokładnemu praniu kolory Twoich ubrań będą długo wyglądać równie atrakcyjnie, jak w dniu zakupu.

Optymalne zużycie detergentów

Nie zawsze łatwo jest określić, ile detergentu należy użyć do prania. Zazwyczaj używamy go za dużo. Dzięki nowej technologii AutoDose nie musisz się już o to martwić. Ta inteligentna funkcja automatycznie, we właściwym czasie dozuje do bębna pralki odpowiednią ilość detergentu i płynu zmiękczającego, dostosowując go do wielkości wsadu.

Linia pralek PerfectCare

 • Certyfikat Apparel Care Green
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • ColourCare
 • UltraCare
 • SteamCare
 • SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • UltraCare
 • SteamCare
 • SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • SteamCare
 • SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • SensiCare

Akcesoria

Podobnie jak idealnym dopełnieniem stroju są odpowiednie buty, zegarek lub torebka - nasze akcesoria pomogą Ci przedłużyć sprawność naszych urządzeń oraz ułatwią ich użytkowanie. Odkryj dodatkowe możliwości pielęgnacji odzieży! 

Jak prawidłowo dbać o ubrania?

Badania wskazują, że 70% ubrań jest wyrzucanych ze względu na zachodzące w nich nieodwracalne zmiany, takie jak: skurczenie, blaknięcie, czy uporczywe plamy, których nie jesteśmy w stanie usunąć. Dodatkowo instrukcje zamieszczone na metkach ubrań, informujące w jaki sposób dbać o tkaninę, często są nieaktualne. Dlatego zamieszczamy kilka wskazówek, jak dbać o ubrania, by służyły nam dłużej.