Szczegółowe dane produktu

Odkurzacz ErgoRapido ma bardzo trwałą konstrukcję. Jednak z upływem czasu filtry muszą być wymieniane, aby utrzymać wydajność odkurzania. Filtr jest filtrem wysokiej jakości, zaprojektowanym tak, aby pasował do odkurzacza ErgoRapido i zapewniał dobre wyniki odkurzania. Regularna wymiana filtra zapewnia silny przepływ powietrza i dużą siłę ssania w odkurzaczu. Oryginalny filtr pomaga utrzymać maksymalną wydajność odkurzania. Filtr jest łatwy do wymiany i obsługi. Można go również prać.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

2 szt. filtrów do odkurzaczy ErgoRapido®

Odkurzacz ErgoRapido ma bardzo trwałą konstrukcję. Jednak z czasem, aby utrzymać wydajność urządzenia, konieczna będzie wymiana filtrów. Wysokiej jakości filtr został zaprojektowany tak, aby pasował do Twojego ErgoRapido i utrzymywał jego dobrą wydajność.

Regularna wymiana filtra zapewni silny przepływ powietrza i dużą moc ssania w odkurzaczu. Oryginalny filtr pomoże Ci utrzymać maksymalny poziom zbierania kurzu. Filtr jest łatwy do wymiany i obsługi. Można go również zmywać.

"2 x filtr Pasuje do nowego odkurzacza ErgoRapido EER73DB, EER73BP, EER73IGM, EER75STM, EER7GREEN, EER77SSM, EER77MBM, EER7ANIMAL, EER7ALLRGY, EER79SWM, ZB3301, ZB3311, ZB3323B, ZB3324BD, ZB3325B, ZB3302AK, ZB3314AK, ZB3320P, ZB3323BO, ZB3324B, ZB3324BP, EL2115A, EL2120A, EL2125A "

Opinie

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Najnowsze

Najnowsze

Najbardziej pomocne

Najwyższe oceny

Najniższe oceny

Opinie w innych językach Przetłumaczone opinie

5
Przetłumaczone z słowackiego
monika 04 stycznia 2021

niezbędne akcesoria

Kupiłem dodatkowe filtry ze względu na częste odkurzanie. Aby efekt odkurzania był doskonały konieczna jest regularna wymiana i czyszczenie filtrów, ponieważ odkurzam kilka razy dziennie konieczne jest posiadanie min. 2 filtry. opłaca się zmieniać

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcjonalność
  3
 • Jakość
  3
 • monika poleca ten produkt

Wyłączenie odpowiedzialności za tłumaczenie

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcjonalność
  3
 • Jakość
  3
 • monika poleca ten produkt

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves