Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem pionowym 2w1 otrzymasz: elektroszczotkę do dywanów i podłóg twardych z oświetleniem LED PowerPro multi-surface, szczotkę mopującą PowerPro Mop, teleskopową ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu, odłączaną szczotkę obrotową, stację ładowania. Łatwy dostęp do odkurzacza ręcznego oraz dołączone akcesoria, pozwalają na dokładne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni - od podłogi po trudno dostępne zakamarki.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES62P25WET

Większa skuteczność, o połowę ciszej*

Mocniejszy i cichszy odkurzacz pionowy. Odkurzacz bezprzewodowy PURE Clean 600 zapewnia większą moc ssania, a nowa, elektroszczotka wytwarza mniej hałasu. Teraz możesz odkurzyć podłogę bez uciążliwego hałasu.

*W porównaniu z modelem Electrolux WQ61-42GG na podstawie badań wewnętrznych. Wydajność mierzona pod względem wychwytywania kurzu zgodnie z 59F - IEC 62885-2 Edition2 FDIS. Poziom hałasu zmniejszony o połowę (-3dBA) według pomiarów na module ręcznym przeprowadzonych zgodnie z ISO 3743.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES62P25WET

Skutecznie usuwanie plam z podłóg

Szczotka PowerPro Mop wyposażona jest w obrotowe nakładki usuwające zabrudzenia z każdej twardej podłogi, pozostawiając świeżą i lśniącą powierzchnię. Dodatkowo oświetlenie LED na przodzie szczotki pomaga dostrzec zabrudzenia.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES62P25WET

Jedna elektroszczotka do odkurzania różnych powierzchni

Odkurzaj dywany i podłogi twarde bez konieczności zmiany szczotki. Odkurz różne powierzchnie jedną, wydajną elektroszczotką. Elektroszczotka do różnych powierzchni pozwala odkurzyć wszystko od dywanów aż po twarde podłogi bez konieczności zmiany szczotki.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES62P25WET

Nasz najcichszy odkurzacz bezprzewodowy

Nasz jak dotąd najcichszy odkurzacz.** Odkurzacz bezprzewodowy zapewnia efektywne odkurzanie, a dzięki specjalnemu silnikowi emituje mniej hałasu podczas odkurzania bez utraty wydajności.

**Test wewnętrzny przeprowadzony zgodnie z ISO 3743 na module ręcznym (sierpień 2021), w porównaniu z innymi modelami bezprzewodowych modułów ręcznych Electrolux takimi jak WQ61-42GG.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES62P25WET

Do 55 minut pracy.

Zaawansowany technologicznie akumulator pozwala odkurzać aż przez 55 minut*** po pełnym naładowaniu.

***Wewnętrzne testy na module ręcznym przeprowadzone zgodnie z IEC 62 885-4.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES62P25WET

Higieniczna czystość, wychwytuje do 99,9% kurzu****, zapewniając zdrowe środowisko domowe

Odkurzacz posiada 5-stopniową filtrację i usuwa do 99,9% cząstek mikropyłu o rozmiarach 0,3-10µm****, zapewniając czysty i zdrowy dom.

****Testy wewnętrzne zgodnie z normą EN 60312-1:2017.

ZAWSZE CZYSTE MOPOWANIE

Innowacyjna stacja myjąca Electrolux PowerPro na zawsze zmienia sposób i jakość mycia podłóg. Technologia separacji brudnej wody gwarantuje mycie podłóg zawsze w czystej wodzie.
Dyski mopujące są namaczane wyłącznie ze zbiornika z czystą wodą, a zanieczyszczenia spływają do osobnego pojemnika.
Teraz możesz bez kontaktu z wodą namoczyć dyski myjące i usunąć z nich nadmiar wody.
I to zaledwie w 15 sekund!

 *Stacja myjąca PowerPro jest akcesorium dodatkowym i nie wchodzi w skład zestawu z odkurzaczem. Możesz dokupić ją na electrolux.pl.