Nagradzane skandynawskie wzornictwo

Projektujemy nasze urządzenia myśląc o użytkowniku - tak, aby pięknie wyglądały i jednocześnie były łatwe w użytkowaniu, intuicyjne i dopracowane w każdym szczególe. Nasze produkty są regularnie wyróżniane nagrodami za ergonomię, skandynawskie wzornictwo i innowacyjne funkcje.

Stylowy, a jednocześnie wydajny i ergonomiczny

Red Dot Design Awards to jeden z najbardziej pożądanych znaków jakości dla wspaniałego wzornictwa. Odkurzacze bezprzewodowe Well Q6-8 zostały w tym roku wyróżniony nagrodą Red Dot Design Awards za wyjątkowe wzornictwo produktu.

Ergonomiczna konstrukcja odkurzacza Well Q8, nisko położony środek ciężkości oraz moduł ręczny z podwójnym uchwytem zapewniają łatwe odkurzanie podłóg oraz lamp czy zakamarków pod sufitem - bez dźwigania i uciążliwego manewrowania.

Odkurzacze Well Q6-8

Kolekcja Black Matt wyróżniona po raz kolejny

Dowiedz się więcej

Oczyszczacz powietrza Pure A9

Nasz oczyszczacz powietrza Pure A9 zdobył nagrodę Red Dot Design Award 2020 za wyjątkowy design!

Oprócz zapewnienia wyjątkowo czystego powietrza, oczyszczacz Pure A9, inspirowany nowoczesnym skandynawskim designem mebli, tkanin oraz materiałów, doskonale komponuje się z wnętrzem, nie rażąc swoją obecnością domowników i gości.

Odkryj oczyszczacz powietrza Pure A9

Odkurzacz Pure D8.2 Silence

Nasz odkurzacz Pure D8.2 Silence zdobył prestiżowe nagrody Red Dot Design Award 2020 oraz iF Design Award 2020 za wyjątkowy design.

Powierzchnia Pure D8.2 Silence jest gładka i matowa, co nadaje eleganckiego i ponadczasowego charakteru. Cyfrowy wyświetlacz LED został utrzymany w konwencji wizualnej względem reszty urządzenia, a szczotka ma tekstylną teksturę, dzięki czemu doskonale zbiera okruchy. Jest to także najcichszy odkurzacz, jaki do tej pory wyprodukowaliśmy. O jego ekologicznej naturze świadczy także fakt, iż ponad połowa (55%) jego części zostało stworzonych z plastiku nadającego się do ponownego przetworzenia.

Dowiedz się więcej

Odkurzacz bezprzewodowy Pure Q9

Bezprzewodowy odkurzacz Pure Q9 zdobył prestiżowe nagrody Red Dot Design Award 2020 oraz iF Design Award 2020 za wyjątkowy design!

Unikalny odkurzacz o lekkiej aluminiowej konstrukcji 2w1 i dużej mocy, został stworzony z myślą o prostocie użytkowania. Cicha praca, wysoka wydajność łatwa obsługa oraz współczesny design, to kluczowe cechy tego wyjątkowego odkurzacza. Specjalnie zaprojektowana stacja ładowania pozwala na płynne i wygodne przejście z ładowania do odkurzania. Dodatkowo odkurzacz jest wyposażony w praktyczne akcesoria do odkurzania różnych powierzchni.

Dowiedz się więcej

Electrolux otrzymał certyfikat Top Employer Polska 2020

W tym roku, po raz pierwszy, Electrolux wziął udział w procesie certyfikacji Top Employer i po przeprowadzeniu kompleksowego audytu przez Top Employer Institute został oficjalnie uznany za Top Employer Polska 2020. Przyznanie tego prestiżowego tytułu potwierdza jakość standardów HR wdrożonych w firmie, dzięki czemu pracownicy mają zapewniony rozwój i bardzo dobre warunki pracy.

ELECTROLUX WYRÓŻNIENIA 2019

Wyjątkowe rozwiązanie konstrukcyjne

Niemające odpowiednika rozwiązanie konstrukcyjne, pozwalające na unoszenie się dolnego kosza zmywarki na komfortową wysokość, nie może przejść niezauważone. Innowacja, która eliminuje konieczność schylania się w celu załadowania czy rozładowania naczyń, jest rewolucyjna. Wyróżnia się prostotą intuicyjnej obsługi, skuteczniejszym od stosowanego w innych zmywarkach mechanizmem rozprowadzającym wodę oraz doskonale rozplanowanym wnętrzem. Urządzenie wyjątkowe pod każdym względem i niemające sobie równych w ergonomii. Laureat konkursu Dobry Wzór 2019.

Opinia eksperta Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Zmywarki QuickSelect

Linia zmywarek QuickSelect reprezentuje nowe podejście do sterowania zmywarką.
Użytkownik wybiera za pomocą intuicyjny interfejsu ile czasu może przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie dobiera optymalne parametry cyklu zmywania oraz informuje o potencjalnym zużyciu energii.

Rozwiązanie QuickSelect pozwoli Ci uzyskać optymalne efekty zmywania za jednym dotknięciem. Przesuń palcem, aby ustawić czas trwania cyklu. To wszystko – urządzenie zajmie się resztą. Zmywanie naczyń nigdy nie było prostsze.

Zmywarki QuickSelect zostały wyróżnione nagrodą iF Design Award 2019.

Dowiedz się więcej

Pralki z funkcją AutoDose

Pralki PerfectCare z funkcją AutoDose zdobyły wyróżnienie Red Dot za niezwykłe wzornictwo.

Nie zawsze łatwo jest określić, ile detergentu należy użyć do prania. Dzięki funkcji AutoDose nie musisz już tego robić. Zbyt duża lub zbyt mała ilość detergentu może być szkodliwa dla tkanin, dlatego system AutoDose dozuje go dokładnie tyle, ile potrzeba. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że twoje ulubione bawełniane rzeczy będą chronione podczas każdego prania, aby dłużej wyglądały jak nowe.

 

Dowiedz się więcej

Pure F9 vaccum

Odkurzacze pionowe Pure F9 zostały wyróżnione nagrodą iF Design Award 2019.

Pure F9 łączy w sobie to, co najlepsze, skuteczność odkurzacza tradycyjnego oraz uniwersalność odkurzacza bezprzewodowego. Jest na tyle mocny, by stać się jedynym odkurzaczem w Twoim domu.

 

Dowiedz się więcej

Blendery kielichowe Explore 7

Blendery kielichowe Explore 7 zostały wyróżnione nagrodą Red Dot Award 2019.

Blender Explore 7 pozwoli Ci wydobyć więcej z każdego składnika. Traktuj składniki z dbałością, na jaką zasługują, aby zachować ich najlepsze właściwości i świeżość. Odkryj nowy sposób miksowania – za jednym naciśnięciem przycisku.

Dowiedz się więcej

ELECTROLUX WYRÓŻNIENIA 2018

PerfectCare

Pralki i suszarki z linii PerfectCare zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikowi wygody użytkowania. Duża gałka obrotowa z jasno opisanymi programami oraz umieszczony tuż obok czytelny interfejs. Duży otwór bębna i uchwyt umieszczony u góry, który ułatwia otwieranie drzwiczek. Pomimo, że oferujemy duży wybór kolorów i materiałów, w zależności od wybranego urządzenia, cechy identyfikujące markę pozostają widoczne w całej linii produktów.

Opinia członków jury:
"Urządzenia z linii PerfectCare charakteryzują się wzornictwem przyciągajcym wzrok. Są również doskonałe pod względem ergonomicznym."

 

Dowiedz się więcej

Odkurzacze automatyczne

Odkurzacze automatyczne Purei9 zostały wyróżnione nagrodą iF Design Award 2018.

Odkurzacz Pure i9 wykorzystuje technologię 3D Vision System,  skanuje przestrzeń mieszkania w trzech wymiarach i planuje swoją trasę odkurzania tak, aby swobodnie pokonywać przeszkody lub je omijać, dzięki czemu twój dom zawsze będzie czysty. 

Dowiedz się więcej

Nagroda IF Design 2018

Odkurzacz Pure D9 to zdobywca prestiżowej nagrody IF Design za innowacyjne wzornictwo i technologię.

Odkryj superpłynne odkurzanie z wykorzystaniem systemu FlowMotion. Duże kółka XL Easy-Roll oraz opatentowana konstrukcja ssawki, zapewniają cichsze odkurzanie i bezkompromisową wydajność.

Dowiedz się więcej

ELECTROLUX WYRÓŻNIENIA 2017

Wzornictwo pasujące do każdej kuchni

Eleganckie, stylowe i nowoczesne wzornictwo doskonale pasuje do każdej kuchni. Tylko zmywarka ComfortLift® idealnie harmonizuje z wystrojem kuchni i mieszkania. Unikalne połączenie stylu i najlepszej technologii wyróżnione zostało prestiżową nagrodą Gold Product Design Award 2017.

Dowiedz się więcej