Spraw, by Twoje ubrania dłużej wyglądały jak nowe

Odważ się by prać i suszyć je we własnym domu!

Każdy z nas ma jakieś negatywne wspomnienia związane z rezultatem prania bądź suszenia, z nową linią produktów PerfectCare nadszedł czas na nowe doświadczenia. Wystarczy zaufać pralce lub suszarce by wykonała pracę za nas, nawet jeśli chodzi o pielęgnację tych najdelikatniejszych ubrań, bez potrzeby korzystania z profesjonalnych pralni. 

Nowa linia
PerfectCare

Odkryj najwyższy poziom pielęgnacji ubrań,
wybierając produkty z linii PerfectCare.

Rewolucja w suszeniu!

Poza podstawowymi korzyściami suszarek bębnowych - oszczędnością czasu i miejsca, nasze urządzenia są w stanie zadbać o najbardziej delikatne ubrania. Teraz możesz suszyć nawet wełnę czy jedwab bez obaw o skurczenie lub utratę kształtu. Dodatkowo suszarki PerfectCare przywracają wodoodporność ubrań funkcyjnych. 

Rewolucja w praniu!

Pralki PerfectCare nie tylko piorą, ale też troszczą się o Twoje ulubione ubrania, tak by pozostały z Tobą na dłużej! Jeśli chcesz zachować kolory, pielęgnować każde pojedyncze włókno czy zmniejszyć zagniecenia PerfectCare jest dobrym wyborem. 

Troska o tkaniny

Nasze pralki zapewniają coś więcej niż tylko pranie. Także w delikatny sposób pielęgnują ubrania. Dzięki temu będą one doskonale zadbane.

Jak prawidłowo dbać o ubrania?

Badania wskazują, że 70% ubrań jest wyrzucanych ze względu na zachodzące w nich nieodwracalne zmiany, takie jak: skurczenie, blaknięcie, czy uporczywe plamy, których nie jesteśmy w stanie usunąć. Dodatkowo instrukcje zamieszczone na metkach ubrań, informujące w jaki sposób dbać o tkaninę, często są nieaktualne. Dlatego zamieszczamy kilka wskazówek, jak dbać o ubrania, by służyły nam dłużej.

Poznaj nasze urządzenia pralnicze

Więcej