Szczegółowe dane produktu

Idealna czystość. Perfekcyjny połysk. Wysokiej jakości płyn skutecznie czyści powierzchnie ze stali nierdzewnej, zarówno płyty grzewcze jak i lodówki. Skutecznie usuwa plamy i przypalone pozostałości. Nadaje połysk. Pozostawia barierę ochronną. Bez alergenów. Skoncentrowany - wystarczy niewielka ilość. Biodegradowalne emulgatory. Przyjemny cytrusowy zapach. Nie korodujący. Nie zostawia smug. Nie trzeba spłukiwać.
Czytaj więcej

Cechy

Skuteczna pielęgnacja stali nierdzewnej

Czyste i dobrze utrzymane urządzenia są kluczem do dłuższego cyklu życia produktu, zapewniają też najwyższą wydajność i mniejsze zużycie energii. Dlatego Electrolux stworzył gamę wysokiej jakości środków czystości, które pomogą Ci zadbać o Twoje urządzenia i zapewnić im wydajną pracę przez długie lata.

Skuteczne czyszczenie

Wysokiej jakości płyn skutecznie czyści powierzchnie ze stali szlachetnej, zarówno płyty grzewcze jak i lodówki.

Wygodne i szybkie czyszczenie

Dzięki formule bez spłukiwania, czyszczenie różnych powierzchni jest wygodne i szybkie.

Wydajny

Specjalnie opracowana skoncentrowana formuła sprawia, że spay jest bardzo wydajnyi starcza na długo, pozostawiając przyjemny cytrusowy zapach.

Bez alergenów

Środek nie zawiera alergenów, jest niepalny, nie powoduje korozji i zawiera biodegradowalne emulgatory, a po czyszczeniu zostawia warstwę ochronną.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone