Poznaj

Nowy wymiar wspólnego zakupu z Electrolux!

Wypróbuj wideorozmowę z Ekspertem marki Electrolux, bez wychodzenia z domu!

Chcesz poznać nasze produkty bliżej?Teraz masz unikalną szansę połączyć się bezpośrednio z naszym Ekspertem. Bez względu na to, czy masz pytania dotyczące funkcji, designu czy energooszczędności naszych urządzeń, nasz doświadczony zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania.

Co możesz zyskać?

Prywatna wideo prezentacja, w trakcie której można zobaczyć nasze urządzenia i poznać ich niezrównaną jakość. Elastyczny kalendarz, aby umówić prezentację w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasi Eksperci dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

Jak to działa?

Znajdź przycisk przy wybranym przez Ciebie produkcie. Kliknij ikonkę w lewym dolnym rogu ekranu, aby rozpocząć wideo rozmowę z naszym Ekspertem lub umówić się na dogodny dzień i godzinę.

Swoboda połączenia

Telefon czy komputer – Ty zdecyduj!

Skontaktuj się z nami z dowolnego urządzenia, nasze rozwiązanie oparte na połączeniu internetowym umożliwia kontakt zarówno poprzez telefon jak i komputer.

Bezpieczna komunikacja

Aby zapewnić połączenie, poprosimy o udzielenie zgody na dostęp do mikrofonu i kamery. Nie martw się - to standardowe procedury i są one niezbędne abyśmy mogli skutecznie komunikować się w trakcie prezentacji. Cenimy Twoją prywatność – Twoja kamera jest domyślnie wyłączona. To Ty decydujesz czy chcesz, aby kamera była włączona.