Szczegółowe dane produktu

Kompaktowe urządzenie do przechowywania żywności i gotowania próżniowego metodą SousVide.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Odkryj prawdziwy smak jedzenia

Szybki pobór powietrza wraz z jeszcze mocniejszym zamknięciem gwarantują, że za każdym razem będziesz delektować się jedzeniem o wspaniałym smaku. Jeszcze lepsze funkcje oraz unikalny design, by wszystko przebiegało gładko i szybko.

Podwójne zamknięcie pozwala na ciasne pakowanie

Utwórz idealną zamykaną torbę próżniową dzięki nowym ustawieniom wstępnym dla wilgotnego czy suchego pokarmu i dostosuj czas zamykania, by stworzyć podwójne zamknięcie. Twoja torebka będzie ciasna, a żywność – pod ochroną.

Zmniejsza utratę wody z żywności nawet o 40%

Zachowaj jeszcze lepszy smak i kruchość żywności dzięki idealnej torbie próżniowej. Zmniejsz utratę wody z żywności nawet o 40%*, co zapewni lepszy smak i strukturę dań gotowanych metodą SousVide.

* Wewnętrzny raport z badania gotowania metodą SousVide. Wynik może się różnić w zależności od żywności i temperatury.

Inteligentny design na co dzień

Zintegrowana funkcja uchwytu pozwala na prostą obsługę i łatwy dostęp do torebek. Ta maszyna zawiera już wszystko, czego potrzebujesz: miejsce do przechowywania rolki oraz obcinak sprawią, że przygotowanie torebek wkroczy na kolejny poziom – tak, by przygotowanie jedzenia zajęło zaledwie chwilę.

Świetne działanie na stałe bez przegrzewania

Nie musisz robić przerw między pakowaniem długich paczek – Explore Vacuum Sealer może pracować nawet do 100 cykli naraz bez przegrzania czy problemów z działaniem*

* Wewnętrzny raport testowy. Przy zastosowaniu z suchą żywnością / przy użyciu funkcji na sucho.

Ulepszone funkcje

Wydłuż życie Explore Vacuum Sealer dzięki załączonemu akcesorium przewodu i próżni, teraz dołączone są również opakowania na żywność*.

* Nie zawarto w opakowaniu. Opakowania na żywność można kupić osobno.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone