Szczegółowe dane produktu

Blender kielichowy Explore 6 z ostrzami Truflow®, pojemność dzbanka 1,75 l, moc 1400 W, stal szlachetna.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Wszystko równie pyszne: od świeżutkich smoothie, po gorące zupy

Przygotowywanie najróżniejszych zdrowych i smacznych kompozycji składników nigdy nie było prostsze niż z blenderem Explore 6 i jego ostrzami Truflow®. Mocny silnik 1400 W napędza sześć ostrzy Truflow®, optymalizując przepływ składników, by uzyskać nawet o 48%* gładszą konsystencję zarówno zimnych, jak i gorących potraw. *W porównaniu do blendera Electrolux Create 3 Blender (E3TB1-4GB), zgodnie z wewnętrznym testem (2021) poprzez mierzenie ilości osadu powyżej 1 mm przy maksymalnej prędkości przez minutę, stosując standardowy przepis z IEC60335-2-14

Electrolux - Blender kielichowy - E6TB1-6ST

Doskonałe miksowanie z ostrzami TruFlow®

Dzięki ostrzom Truflow® za każdym razem uzyskasz takie same, idealne rozdrobnienie. Sześć ostrzy Truflow® poprawia przepływ składników, pozwalając uzyskać nawet o 48%* gładszą, bardziej jednolitą konsystencję.*W porównaniu do blendera Electrolux Create 3 Blender (E3TB1-4GB), zgodnie z wewnętrznym testem (2021) poprzez mierzenie ilości osadu powyżej 1 mm przy maksymalnej prędkości przez minutę, stosując standardowy przepis z IEC60335-2-14

Electrolux - Blender kielichowy - E6TB1-6ST

Mocny silnik 1400 W działa niezawodnie

Uzyskanie pożądanej konsystencji stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki mocnemu silnikowi ostrza zrywają się do pracy i sprawnie rozprawiają się z dowolnymi składnikami - miksując delikatną zupę lub krusząc lód.

Electrolux - Blender kielichowy - E6TB1-6ST

Dzbanek z żaroodpornego szkła do zimnych i ciepłych potraw

Radość z miksowania – od świeżych smoothie i zimnych napojów po gorącą zupę – dzięki dzbankowi ze szkła borokrzemowego odpornego na duże zmiany temperatury, aż do 100°C. ^Dzbanek powinien pobyć w temperaturze pokojowej (25°C) przez co najmniej 4 godziny przed zalaniem go wrzątkiem.

Electrolux - Blender kielichowy - E6TB1-6ST

Zawsze równie pyszne efekty, dzięki dedykowanym programom i ustawieniom prędkości

Poeksperymentuj w kuchni z blenderem Explore 6 High Power, by cieszyć się idealnym rozdrobnieniem składników. Jeden przycisk wystarczy, by uzyskać pożądany, powtarzalny rezultat, jak smoothie, kruszony lód lub gorąca zupa. Ustawienia prędkości pozwalają na precyzyjną kontrolę, a funkcja pracy pulsacyjnej – na momentalne przyspieszenie.

Electrolux - Blender kielichowy - E6TB1-6ST

Duża pojemność dzbanka: 1,75 l

Dzięki dużemu dzbankowi nie trzeba się ograniczać - można przygotować świeże koktajle dla całej rodziny lub zachwycające zupy na specjalne okazje.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone