Przewodnik dla kupujących

Znajdź idealną zmywarkę dla siebie

QuickSelect - nowe podejście do zmywania

Proste, szybkie i intuicyjne sterowanie zmywarką. Ty wybierasz, ile czasu możesz przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie dobiera optymalne parametry.

Dowiedz się więcej

ComfortLift - rewolucja w zmywaniu naczyń

ComfortLift® to pierwsza na świecie zmywarka posiadająca podnoszony dolny kosz na ergonomiczną wysokość. Użytkownik zyskuje łatwy i wygodny dostęp do wszystkich naczyń zarówno podczas wkładania, jak i wyjmowania ich ze zmywarki.

Dowiedz się więcej

RealLife® - 3 razy lepsze efekty zmywania

Komfort zmywania w zmywarce RealLife® sprawia, że nie trzeba przejmować się rozmiarami, kształtem naczyń oraz stopniem ich zabrudzenia. Satelitarne ramię FlexiSpray wraz z 5-cioma poziomami natrysku dają pewność, że strumienie wody dotrą do wszystkich zakamarków naczyń umieszczonych w zmywarce. Powiększona komora zmywarki RealLife® umożliwia zawsze skuteczne zmywanie, bez względu na sposób ułożenia naczyń i wielkość załadunku.

AirDry - 3 razy lepsze efekty suszenia*

W końcowej fazie cyklu zmywania zamek Diamond Lock uchyla automatycznie drzwi zmywarki na 10 cm. Poprzez uchylone drzwi następuje naturalna wymiana powietrza, co umożliwia błyskawiczne wysychanie nawet plastikowych naczyń. Dzięki AirDry naczynia nie tylko są pozbawione zacieków, ale także sam proces zmywania jest krótszy i zużywa mniej energii. Technologia AirDry jest bezpieczna dla blatów kuchennych**.

*W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.
**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu użytkowaniu zmywarki.

Dowiedz się więcej

Zmywarki z trzecim koszem MaxiFlex — swoboda załadunku

Kosz MaxiFlex został zaprojektowany tak, aby pasował do sztućców i przyborów kuchennych o różnych kształtach i rozmiarach. Niezależnie od tego, czy są one duże, czy mają nieregularny kształt. Można je łatwo i wygodnie ułożyć dzięki elastycznym przegrodom i głębokiej szufladzie.

Zobacz produkty

GlassCare - wyjątkowa ochrona szkła

Z myślą o wyjątkowo cennych szklanych naczyniach, które wymagają nieco więcej troski, zaprojektowaliśmy silikonowe wsporniki SoftSpikes® i uchwyty SoftGrips, które delikatnie przytrzymują je w koszu zmywarki. Jednocześnie specjalny program GlassCare 45° myje szkło w odpowiednio niższej temperaturze, nie powodującej szoku termicznego. Chroni to nawet najdelikatniejsze kieliszki i szklanki przed pęknięciami i zarysowaniami.

Zobacz produkty

Wyjmowana szuflada na sztućce

Zmywarki Electrolux posiadają wygodną, wyjmowaną trzecią szufladę, zamiast tradycyjnego koszyka na sztućce. Dzięki niej, segregowanie łyżek, noży i widelców do mycia jest wyjątkowo proste i wygodne. Ponadto użytkownicy zyskują dodatkową przestrzeń w dolnym koszu, gdzie mogą wstawić więcej naczyń.

Oświetlenie wnętrza

Praktycznym udogodnieniem jest oświetlenie wnętrza zmywarki, występująca w wybranych modelach. Docenisz je podczas wkładania i wyjmowanie naczyń.

Kontrola czasu

 • Funkcja Time Manager
  Funkcja Time Manager
  umożliwia redukcję długości cyklu nawet o połowę.


 • Funkcja Time Beam
  Funkcja Time Beam

  wyświetla na podłodze czas pozostały do zakończenia cyklu zmywania, pomagając planować codzienne czynności.

 • Funkcja Beam on floor
  Funkcja Beam on floor

  sygnalizuje pracę zmywarki w postaci kolorowej wiązki światła na podłodze.


zmywarki Electrolux Programy

Bezpieczna i łatwa instalacja

 • Pasuje do każdej kuchni
  Pasuje do każdej kuchni

  Dzięki zmywarce z zawiasami ślizgowymi, które ułatwiają montaż urządzenia, nie musisz ograniczać swojej kreatywności w projektowaniu kuchennych frontów meblowych.

 • PerfectFit
  PerfectFit

  System PerfectFit umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie urządzenia do szerokiej gamy mebli kuchennych. Zmywarka stanie na swoim miejscu w rekordowym tempie, tak by od razu i bez przeszkód przetestować jej możliwości.

 • Zawiasy ślizgowe
  Zawiasy ślizgowe

  Nie trzeba ograniczać swojej kreatywności w projektowaniu kuchennych frontów meblowych. Zmywarka z zawiasami ślizgowymi ułatwia montaż urządzenia, jeżeli wysokość cokołu wynosi od 4 do 7,8 cm.

Przestrzeń i miejsce

Aby upewnić się, że urządzenie będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, weź pod uwagę nie tylko dostępną w Twojej kuchni przestrzeń, ale też liczebność rodziny i styl życia.

60 cm to odpowiednie urządzenie dla dużej rodziny, lub osób lubiących kulinarne rozpieszczać swoich gości  

45 cm jest idealnym rozwiązaniem do mniejszej kuchni, które nadal zapewni doskonałe efekty zmywania i jest niezastąpioną pomocą w codziennych obowiązkach 

Jeśli nie masz miejsca na standardową zmywarkę, Electrolux i na to znalazł rozwiązanie. W szerokiej gamie dostępnych modeli oferujemy również zmywarki kompaktowe. W zależności od potrzeb, możesz je postawić na blacie kuchennym lub zabudować. 

Rodzaje zmywarek

Zmywarki do zabudowy są całkowicie ukryte za panelem zabudowy meblowej, dzięki czemu są idealnie dopasowane do pozostałych szafek w kuchni. Informacji o przebiegu cyklu dostarcza dwukolorowa dioda lub czas dyskretnie wyświetlany na podłodze.

Zmywarki z odkrytym panelem - również doskonale komponują się z zabudową kuchenną, ale ich panel sterowania pozostaje widoczny.

Zmywarki wolnostojące - możesz je ustawić niemal w każdym miejscu, nie ingerując w dotychczasową zabudowę kuchenną.  

Pojemność

Pojemność zmywarki najczęściej określa się za pomocą liczby kompletów nakryć. Jeden komplet nakryć to naczynia, z których korzystasz podczas posiłku złożonego z trzech dań, po którym podawana jest kawa.

13–15 kompletów nakryć – urządzenie odpowiednie dla dużych rodzin oraz osób, które często przyjmują gości.

9 kompletów nakryć – pojemność dpowiednia dla par lub do mieszkań z niewielką kuchnią.

6 kompletów nakryć – kompaktowa zmywarka to idealny wybór dla osób, które często jedzą posiłki poza domem lub dysponują niewielką ilością miejsca.

Programy zmywania

Do delikatnego szkła – nowoczesna zmywarka pozwoli Ci bez obaw myć ulubione szklane naczynia. Zwróć uwagę na rozwiązania zapewniające dodatkową stabilność i ochronę, takie jak stabilizatory wysokich szklanek SoftSpike, i uchwyty do kieliszków SoftGrip, czy specjalny GlassHolder dla wyjątkowo wysokich kieliszków.

Aby w razie potrzeby pozbyć się zabrudzeń trudnych do usunięcia, wybierz model zmywarki z programem intensywnego zmywania w temperaturze 70°C, który zapewnia idealną czystość naczyń w niespełna 90 minut.

Do naczyń różnego rodzaju – niektóre zmywarki pozwalają na zróżnicowanie intensywności i temperatury zmywania w poszczególnych koszach, dzięki czemu umożliwiają jednoczesne zmywanie porcelany i szkła w górnym koszu oraz mocno zabrudzonych naczyń kuchennych w dolnym.

Wygoda

Rozwiązania które ułatwią Ci codzienne zmywanie naczyń:

ComfortLift® – to pierwsze rozwiązanie na rynku, które zapewnia tak wygodny dostęp do wnętrza zmywarki. Innowacyjny mechanizm unosi dolny kosz na ergonomiczną dla użytkownika wysokość, aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie naczyń. 

Opóźnienie rozpoczęcia programu – funkcja umożliwia zaprogramowanie czasu uruchomienia programu tak, aby zakończył się w dogodnym dla Ciebie czasie.

30-minutowy program szybkiego zmywania – pozmywa Twoje naczynia w jedyne 30 minut, aby nigdy nie zabrakło Ci czystych talerzy podczas niezapowiedzianej wizyty gości.

Wybierz swoje urządzenie

Od praktycznych zmywarek w standardowych rozmiarach po urządzenia z przełomowymi rozwiązaniami – z pewnością znajdziesz dla siebie idealną zmywarkę Electrolux.​ ​

Zobacz produlty

Linia urządzeń Flex

Wszechstronność i zdolność do adaptacji to kluczowe cechy urządzeń, które projektujemy. Zmywarki z linii Flex elastycznie dostosowują się do codziennych wymagań użytkownika w zakresie czasu zmywania i pojemności.

Śmiało używaj akcesoriów dostępnych w kuchni

Daj wyraz swojej kreatywności, używając dostępnych akcesoriów kuchennych. Od sztućców po duże przybory kuchenne – w szufladzie zmywarki MaxiFlex umyjesz wszystko.

Zmywarka Maxiflex 700

Zmywarka Maxiflex 700

 • Szuflada MaxiFlex
 • Satelitarne ramię spryskujące
 • Idealnie suszenie z funkcją AirDry
 • Wyświetlacz Beam on Floor
 • satelitarne ramię spryskujące w zmywarce
  SatelliteClean®

  Stworzone przez nas ramię spryskujące SatelliteClean® to gwarancja czystości każdego ładunku naczyń. Nasza technologia zapewnia nawet trzykrotnie skuteczniejsze spryskiwanie wodą w porównaniu ze standardowym rozwiązaniem, aby poradzić sobie nawet z ciasno ułożonymi naczyniami. Dzięki temu stają się nieskazitelnie czyste – bez smug i plam.

 • porównanie czystych naczyń w zmywarkach
  AirDry

  Zapomnij o wycieraniu naczyń do sucha ściereczką. Wystarczy funkcja samoczynnego otwierania drzwi.

 Nasza zmywarka z systemem AirDry kończy każdy cykl zmywania otwarciem na dostęp świeżego powietrza, dzięki czemu suszy naczynia trzy razy lepiej niż tradycyjne urządzenia. Podczas fazy suszenia jej drzwi otwierają się automatycznie bez udziału użytkownika, co zapewnia dokładne suszenie naczyń i sztućców.

 • Wyświetlacz podłogowy
  Wyświetlacz podłogowy

  Wyświetlacz podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni. Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka informuje o stanie zmywania, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze. Czerwoną podczas trwania cyklu i zieloną po jego zakończeniu.

Zmywarka, która mówi Twoim językiem

Zmywarka QuickSelect 600 pozwoli ci uzyskać optymalne efekty zmywania za jednym dotknięciem przycisku. Przesuń palcem, aby ustawić czas trwania cyklu. I to wszystko – urządzenie zajmie się resztą. Zmywanie naczyń nigdy nie było prostsze.

Zmywarka QuickSelect 600

Zmywarka QuickSelect 600

 • QuickSelect
 • bezkonkurencyjna ochrona szkła
 • Doskonałe efekty czyszczenia
 • Łatwy dostęp do sztućców, dzięki wyjmowanej szufladzie
 • Doskonałe efekty suszenia
 • czyste kieliszki w zmywarce
  GlassCare

  System GlassCare zapewnia bezpieczeństwo i lśniącą czystość szklanych naczyń. Unikalne uchwyty SoftGrip i wsporniki SoftSpike delikatnie utrzymują je we właściwym położeniu. Natomiast stojak GlassHolder pozwala bezpiecznie myć w zmywarce nawet najwyższe kieliszki.

 • SatelliteClean
  SatelliteClean®

  Stworzone przez nas ramię spryskujące SatelliteClean® to gwarancja czystości każdego ładunku naczyń. Nasza technologia zapewnia nawet trzykrotnie skuteczniejsze spryskiwanie wodą w porównaniu ze standardowym rozwiązaniem, aby poradzić sobie nawet z ciasno ułożonymi naczyniami. Dzięki temu stają się nieskazitelnie czyste – bez smug i plam.

 • Wyjmowana taca
  Wyjmowana taca

  Ta pojemna, wyjmowana taca na sztućce ułatwia wkładanie sztućców i przyborów do zmywarki, ich zmywanie i wyjmowanie. Zaprojektowana, aby pomieścić do 13 kompletów sztućców, jest idealna do ich zmywania. Znajduje się w niej nawet miejsce na długie i nieporęczne przybory kuchenne.

 • AirDry
  AirDry

  Nasza zmywarka z systemem AirDry kończy każdy cykl zmywania otwarciem zapewniającym dostęp świeżego powietrza, dzięki czemu suszy naczynia trzy razy lepiej niż tradycyjne urządzenia. Podczas fazy suszenia jej drzwi otwierają się automatycznie bez udziału użytkownika, co zapewnia dokładne suszenie naczyń i sztućców.

Trzy dobre wybory

Zmywarka do zabudowy MaxiFlex z technologią AirDry, systemem spryskiwania SatelliteClean, funkcją Beam on floor i przesuwnymi zawiasami PerfectFit.

Zmywarka do zabudowy MaxiFlex z technologią AirDry, systemem spryskiwania SatelliteClean i przesuwnymi zawiasami PerfectFit.

4,6

4,6 (54 Opinie)

Zmywarka do zabudowy QuickSelect 600, która pozwoli Ci za dotknięciem przycisku uzyskać oczekiwane efekty zmywania, z technologią AirDry, wyświetlaczem Beam on floor i przesuwnymi zawiasami PerfectFit.

700 MaxiFlex Slimline

Wygoda zmywania dużej liczby sztućców na raz – teraz w urządzeniu o szerokości 45 cm. Oto, co potrafi zmywarka MaxiFlex Slimline. Jej szufladę MaxiFlex zaprojektowano w taki sposób, aby mogła pomieścić różne sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i głęboka szuflada pozwalają łatwo zmieścić prawie wszystko, niezależnie od wielkości i kształtu.

Zobacz produkty

Linia urządzeń Pro

Zastanawianie się, czy po umyciu w zmywarce naczynia będą całkowicie czyste, nie powinno w ogóle zaprzątać Ci głowy. Nasze zmywarki z linii Pro dają za każdym razem pewność krystalicznej czystości naczyń. Dbają również o odpowiednie wypłukanie i wysuszenie naczyń, aby pozwolić Ci skupić się na innych, ważniejszych czynnościach w kuchni.

Niezrównana pielęgnacja szkła

System GlassCare zapewnia bezpieczeństwo i lśniącą czystość szklanych naczyń. Unikalne uchwyty SoftGrip i wsporniki SoftSpike delikatnie utrzymują je we właściwym położeniu. Natomiast stojak GlassHolder pozwala bezpiecznie myć w zmywarce nawet najwyższe kieliszki.

Zmywarka GlassCare 700

Zmywarka GlassCare 700

 • GlassHolder - bezpieczeństwo i idealne efekty zmywania
 • Oświetlenie wewnętrzne
 • Wskaźnik TimeBeam®
 • czyste szklane naczynia w zmywarce
  GlassHolder

  Uchwyty SoftGrip pozwolą Ci łatwo myć w zmywarce nawet najdelikatniejsze kieliszki. Uchwyty utrzymają je na miejscu, zabezpieczając przed przemieszczeniem i drganiami podczas całego cyklu zmywania.

 • wewnętrzne oświetlenie w zmywarce
  Oświetlenie wewnętrzne

  Dzięki automatycznemu oświetleniu wnętrza niczego nie przeoczysz. Oświetla ono wnętrze zmywarki, więc wszystko widać jak na dłoni. Ułatwia to załadunek i rozładunek urządzenia.

 • cyfrowy zegar zmywarki
  TimeBeam

  Wyświetlacz TimeBeam® informuje na bieżąco o postępach cyklu zmywania. Wyświetla potrzebne informacje na podłodze poniżej urządzenia, dzięki czemu wiadomo, ile jeszcze pozostało czasu. Nie trzeba już więc zgadywać.

Gwarancja dokładnego mycia naczyń

Stworzone przez nas ramię spryskujące SatelliteClean to gwarancja czystości każdego ładunku naczyń. Nasza technologia zapewnia nawet trzykrotnie skuteczniejsze spryskiwanie wodą w porównaniu ze standardowym rozwiązaniem, aby poradzić sobie nawet z ciasno ułożonymi naczyniami. Dzięki temu stają się nieskazitelnie czyste – bez smug i plam.

Zmywarka SatelliteClean® 600

Zmywarka SatelliteClean® 600

 • Zmywarka, która mówi Twoim językiem
 • Doskonałe efekty suszenia
 • Wskaźnik Beam on Floor
 • kobieta wybierająca program w zmywarce
  QuickSelect

  Rozwiązanie QuickSelect pozwoli Ci uzyskać optymalne efekty zmywania za jednym dotknięciem przycisku. Przesuń palcem, aby ustawić czas trwania cyklu. To wszystko – urządzenie zajmie się resztą. Zmywanie naczyń nigdy nie było prostsze.

 • porównanie czystych naczyń w zmywarce
  AirDry

  Nasza zmywarka z systemem AirDry kończy każdy cykl zmywania otwarciem na dostęp świeżego powietrza, dzięki czemu suszy naczynia trzy razy lepiej niż tradycyjne urządzenia. Podczas fazy suszenia jej drzwi otwierają się automatycznie bez udziału użytkownika, co sprawia, że naczynia i sztućce stają się idealnie suche.

 • wyświetlacz zmywarki
  Wyświetlacz podłogowy

  Wyświetlacz podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni. Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka informuje o stanie zmywania, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze. Czerwoną podczas trwania cyklu i zieloną po jego zakończeniu.

Zapomnij o wycieraniu naczyń do sucha ściereczką. Optymalne suszenie dzięki funkcji samoczynnego otwierania drzwi

Nasza zmywarka z systemem AirDry kończy każdy cykl zmywania otwarciem na dostęp świeżego powietrza, dzięki czemu suszy naczynia trzy razy lepiej niż tradycyjne urządzenia. Podczas fazy suszenia jej drzwi otwierają się automatycznie bez udziału użytkownika, co zapewnia dokładne suszenie naczyń i sztućców.

Zmywarka AirDry 300

Zmywarka AirDry 300

 • Szybkie i efektywne zmywanie
 • AutoSense - inteligentny wybór
 • Beam on Floor - informacja o statusie zmywania
 • PerfectFit - łatwa instalacja
 • 30-minutowy program zmywania
  Program 30-minutowy

  Twój nowy sposób na oszczędność czasu. Nasz krótki, 30-minutowy program jest idealnym rozwiązaniem w przypadku lekko zabrudzonych naczyń. Jednocześnie zachowuje doskonałe efekty zmywania – w naprawdę krótkim czasie.

 • kobieta wybierająca program w zmywarce
  AutoSense

  Program AutoSense zapewnia za każdym indywidualnie dostosowany cykl zmywania. Inteligentne czujniki automatycznie określają czas, temperaturę i zużycie wody zależnie od stopnia zabrudzenia naczyń. To sposób na wydajne zmywanie z najlepszymi efektami.

 • punkt świetlny wyświetlany przez zmywarkę
  Wyświetlacz podłogowy

  Wyświetlacz podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni. Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka informuje o stanie zmywania, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze. Czerwoną podczas trwania cyklu i zieloną po jego zakończeniu.

 • zawiasy przesuwne w zmywarce
  PerfectFit

  Przesuwne zawiasy PerfectFit bardzo ułatwiają instalację zmywarki. Umożliwiają dostosowanie do dowolnej wysokości wnęki i eliminują konieczność przycinania cokołu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że urządzenie będzie doskonale pasować do twojej kuchni.

Trzy dobre wybory

Zmywarka do zabudowy MaxiFlex z technologią AirDry, systemem spryskiwania SatelliteClean, funkcją Beam on floor i przesuwnymi zawiasami PerfectFit.

Zmywarka do zabudowy MaxiFlex z technologią AirDry, systemem spryskiwania SatelliteClean i przesuwnymi zawiasami PerfectFit.

4,6

4,6 (54 Opinie)

Zmywarka do zabudowy QuickSelect 600, która pozwoli Ci za dotknięciem przycisku uzyskać oczekiwane efekty zmywania, z technologią AirDry, wyświetlaczem Beam on floor i przesuwnymi zawiasami PerfectFit.

Linia urządzeń Sense

Wkładanie naczyń do zmywarki i ich wyjmowanie z pewnością nie jest ulubionym zajęciem większości ludzi. Naszą ambicją jest tworzenie takich rozwiązań, które pozwalają skupić się na tym, co najważniejsze w kuchni. Ułatwiając codzienne obowiązki, takie jak zmywanie naczyń, pomagamy Ci skoncentrować się na bardziej kreatywnych zajęciach.

Wyższy standard. Pierwsza na świecie zmywarka, której załadunek nie wymaga wysiłku.

Zmywarka ComfortLift® 900 jako pierwsza na świecie pomaga w załadunku i wyładunku naczyń. Nasza unikalna technologia sprawia, że kosz samoczynnie unosi się na wygodną wysokość – wystarczy lekko ścisnąć uchwyt. Jest to tak wygodne, że będziesz zastanawiać się, dlaczego nikt nie wpadł na to wcześniej.

Zmywarka ComfortLift® 900

Zmywarka ComfortLift® 900

 • Podnoszony dolny kosz - łatwy załadunek i rozładunek
 • Wyjmowalna szuflada na sztućce
 • Oświetlenie wewnętrzne
 • wnętrze zmywarki
  ComfortRails

  Prowadnice ComfortRails zapewniają płynne wysuwanie się koszy zmywarki. Jednocześnie zapobiegają chybotaniu i obijaniu się o siebie zawartości koszy, dzięki czemu chronią delikatne naczynia. Dodatkową korzyścią jest cichsza obsługa zmywarki.

 • QuickSelect

  Rozwiązanie QuickSelect pozwoli Ci uzyskać optymalne efekty zmywania za jednym dotknięciem przycisku. Przesuń palcem, aby ustawić czas trwania cyklu. To wszystko – urządzenie zajmie się resztą. Zmywanie naczyń nigdy nie było prostsze.

 • SatelliteClean®

  Stworzone przez nas ramię spryskujące SatelliteClean® to gwarancja czystości każdego ładunku naczyń. Nasza technologia zapewnia nawet trzykrotnie skuteczniejsze spryskiwanie wodą w porównaniu ze standardowym rozwiązaniem, aby poradzić sobie nawet z ciasno ułożonymi naczyniami. Dzięki temu stają się nieskazitelnie czyste – bez smug i plam.

 • AirDry

  Nasza zmywarka z systemem AirDry kończy każdy cykl zmywania otwarciem zapewniającym dostęp świeżego powietrza, dzięki czemu suszy naczynia trzy razy lepiej niż tradycyjne urządzenia. Podczas fazy suszenia jej drzwi otwierają się automatycznie bez udziału użytkownika, co zapewnia dokładne suszenie naczyń i sztućców.

Wyższy standard – pierwsza zmywarka, której załadunek nie wymaga wysiłku

Zmywarka ComfortLift® 800 jako pierwsza na świecie pomaga w załadunku i wyładunku naczyń. Nasza unikalna technologia sprawia, że kosz samoczynnie unosi się na wygodną wysokość – wystarczy lekko ścisnąć uchwyt. Jest to tak wygodne, że będziesz zastanawiać się, dlaczego nikt nie wpadł na to wcześniej.

Zmywarka ComfortLift® 800

Zmywarka ComfortLift® 800

 • Podnoszony dolny kosz - łatwy załadunek i rozładunek
 • Wyjmowalny szuflada na sztućce
 • Oświetlenie wewnętrzne

Trzy dobre wybory

4,4

4,4 (7 Opinie)

Zmywarka do zabudowy QuickSelect z unikalnym mechanizmem ComfortLift, który ułatwia załadunek i rozładunek urządzenia, prowadnicami ComfortRails zapewniającymi płynne wysuwanie się koszy zmywarki, wyświetlaczem TimeBeam® oraz oświetleniem wewnętrznym.

4,6

4,6 (214 Opinie)

Zmywarka do zabudowy ComfortLift® 800 QuickSelect z unikalnym mechanizmem ComfortLift, który ułatwia załadunek i rozładunek urządzenia, technologią AirDry, wykorzystującą naturalny przepływ powietrza do suszenia naczyń oraz wyjmowanym pojemnikiem na sztućce.

4,6

4,6 (134 Opinie)

Zmywarka do zabudowy ComfortLift® 800, w której dolny kosz samoczynnie unosi się na wygodną wysokość, aby ułatwiać załadunek i rozładunek urządzenia, z wielojęzycznym wyświetlaczem QuickSelect, funkcjąTimeBeam®, oświetleniem wewnętrznym i wyjmowaną szufladą na sztućce.