Odkryj

Znajdź zmywarkę dopasowaną do Twoich potrzeb

ComfortLift - rewolucja w zmywaniu naczyń

ComfortLift® to pierwsza na świecie zmywarka posiadająca podnoszony dolny kosz na ergonomiczną wysokość. Użytkownik zyskuje łatwy i wygodny dostęp do wszystkich naczyń zarówno podczas wkładania, jak i wyjmowania ich ze zmywarki.

Dowiedz się więcej

RealLife® - 3 razy lepsze efekty zmywania

Komfort zmywania w zmywarce RealLife® sprawia, że nie trzeba przejmować się rozmiarami, kształtem naczyń oraz stopniem ich zabrudzenia. Satelitarne ramię FlexiSpray wraz z 5-cioma poziomami natrysku dają pewność, że strumienie wody dotrą do wszystkich zakamarków naczyń umieszczonych w zmywarce. Powiększona komora zmywarki RealLife® umożliwia zawsze skuteczne zmywanie, bez względu na sposób ułożenia naczyń i wielkość załadunku.

Zobacz produkty

AirDry - 3 razy lepsze efekty suszenia*

W końcowej fazie cyklu zmywania zamek Diamond Lock uchyla automatycznie drzwi zmywarki na 10 cm. Poprzez uchylone drzwi następuje naturalna wymiana powietrza, co umożliwia błyskawiczne wysychanie nawet plastikowych naczyń. Dzięki AirDry naczynia nie tylko są pozbawione zacieków, ale także sam proces zmywania jest krótszy i zużywa mniej energii. Technologia AirDry jest bezpieczna dla blatów kuchennych**.

*W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.
**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu użytkowaniu zmywarki.

Dowiedz się więcej

GlassCare - wyjątkowa ochrona szkła

Z myślą o wyjątkowo cennych szklanych naczyniach, które wymagają nieco więcej troski, zaprojektowaliśmy silikonowe wsporniki SoftSpikes® i uchwyty SoftGrips, które delikatnie przytrzymują je w koszu zmywarki. Jednocześnie specjalny program GlassCare 45° myje szkło w odpowiednio niższej temperaturze, nie powodującej szoku termicznego. Chroni to nawet najdelikatniejsze kieliszki i szklanki przed pęknięciami i zarysowaniami.

Zobacz produkty

Wyjmowana szuflada na sztućce

Zmywarki Electrolux posiadają wygodną, wyjmowaną trzecią szufladę, zamiast tradycyjnego koszyka na sztućce. Dzięki niej, segregowanie łyżek, noży i widelców do mycia jest wyjątkowo proste i wygodne. Ponadto użytkownicy zyskują dodatkową przestrzeń w dolnym koszu, gdzie mogą wstawić więcej naczyń.

Zobacz produkty

Oświetlenie wnętrza

Praktycznym udogodnieniem jest oświetlenie wnętrza zmywarki, występująca w wybranych modelach. Docenisz je podczas wkładania i wyjmowanie naczyń.

Zobacz produkty

Kontrola czasu

 • Funkcja Time Manager
  Funkcja Time Manager
  umożliwia redukcję długości cyklu nawet o połowę.


 • Funkcja Time Beam
  Funkcja Time Beam

  wyświetla na podłodze czas pozostały do zakończenia cyklu zmywania, pomagając planować codzienne czynności.

 • Funkcja Beam on floor
  Funkcja Beam on floor

  sygnalizuje pracę zmywarki w postaci kolorowej wiązki światła na podłodze.


zmywarki Electrolux Programy

Bezpieczna i łatwa instalacja

 • Pasuje do każdej kuchni
  Pasuje do każdej kuchni

  Dzięki zmywarce z zawiasami ślizgowymi, które ułatwiają montaż urządzenia, nie musisz ograniczać swojej kreatywności w projektowaniu kuchennych frontów meblowych.

 • PerfectFit
  PerfectFit

  System PerfectFit umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie urządzenia do szerokiej gamy mebli kuchennych. Zmywarka stanie na swoim miejscu w rekordowym tempie, tak by od razu i bez przeszkód przetestować jej możliwości.

 • Zawiasy ślizgowe
  Zawiasy ślizgowe

  Nie trzeba ograniczać swojej kreatywności w projektowaniu kuchennych frontów meblowych. Zmywarka z zawiasami ślizgowymi ułatwia montaż urządzenia, jeżeli wysokość cokołu wynosi od 4 do 7,8 cm.


Przestrzeń i miejsce

Aby upewnić się, że urządzenie będzie idealnie dopasowane, zmierz dostępną przestrzeń.

60 cm szerokości – odpowiednia ilość miejsca na standardową zmywarkę, zapewniającą największą ładowność.

45 cm szerokości – wybierz wąską zmywarkę z linii Slimline, która gwarantuje doskonałe efekty zmywania przy mniejszych gabarytach.

Zmywarka może być także umieszczona pod lub na blacie kuchennym, aby sprostać indywidualnym wymaganiom.

Rodzaje zmywarek

Zmywarki do całkowitej zabudowy są ukryte za drzwiami zabudowy meblowej kuchni. Informacji o przebiegu cyklu dostarcza dyskretnie działający wyświetlacz podłogowy Beam On Floor.

Zmywarki do częściowej zabudowy również doskonale komponują się z zabudowę kuchenną, ale pozostaje widoczny ich panel sterowania.

Zmywarki wolnostojące to odpowiednie rozwiązanie, gdy ważniejsza niż jednolity wystrój kuchni jest funkcjonalność.

Pojemność

Pojemność zmywarki najczęściej określa się za pomocą liczby kompletów nakryć. Jeden komplet nakryć to naczynia, z których korzystasz podczas posiłku złożonego z trzech dań, po którym podawana jest kawa.

12-15 kompletów nakryć – urządzenie odpowiednie dla dużych rodzin i domów, w których przyjmuje się dużo gości.

9 kompletów nakryć – pojemność wąskich modeli odpowiednich dla par lub do mieszkań z niewielką kuchnią.

6 kompletów naczyń – kompaktowa zmywarka to idealny wybór dla osób, które często jedzą posiłki poza domem lub dysponują niewielką ilością miejsca.

Programy zmywania

Do delikatnego szkła – nowoczesna zmywarka np. Electrolux ComfortLift® pozwoli Ci bez obaw myć ulubione szklane naczynia. Inteligentnie zaprojektowane uchwyty SoftGrip oraz stabilizatory SoftSpikes stabilnie utrzymują kieliszki przez cały cykl mycia, zabezpieczając je przed uszkodzeniem i zarysowaniami, zaś specjalny program GlassCare 45° zapewni zmywanie najdelikatniejszych naczyń w niższej temperaturze, zmniejszając szok termiczny.

Do naczyń kuchennych – aby w razie potrzeby pozbyć się trudnych do usunięcia zabrudzeń z garnków i patelni, wybierz model zmywarki z programem intensywnego zmywania w temperaturze 70°C, który zapewnia idealną czystość naczyń w niespełna 90 minut.

Do ładunków mieszanych – niektóre zmywarki pozwalają na zróżnicowanie intensywności i temperatury zmywania w górnym i dolnym koszu, dzięki czemu umożliwiają jednoczesne zmywanie porcelany i szkła oraz mocno zabrudzonych naczyń kuchennych.

Wygoda

Dostępnych jest kilka rozwiązań, które pomogą Ci rozwiązać kwestię zmywania naczyń nawet w najbardziej zabiegany dzień:

ComfortLift® – wkładanie i wyjmowanie naczyń może być teraz znacznie prostsze. Pierwszy tego typu mechanizm na świecie, dostę[ny tylko w zmywarkach Electrolux - ComfortLift® pozwala delikatnie unieść dolny kosz na wygodną wysokość do załadunku i wyładunku naczyń.

AirDry - Dzięki nowej technologii AirDry firmy Electrolux drzwi zmywarki otwierają się automatycznie w ostatniej fazie cyklu zmywania. To naturalny sposób na idealne wysuszenie naczyń przy jednoczesnym pozbyciu się zacieków i obniżeniu zużycia energii. Teraz masz pewność, że gdy wyjmiesz naczynia ze zmywarki, będą one zupełnie suche i idealnie czyste.

Opóźnienie rozpoczęcia programu – urządzenie wyposażone w tę funkcję umożliwia zaprogramowanie czasu uruchomienia zmywania naczyń tak, abyś cieszył się czystymi naczyniami w dogodnym dla Ciebie czasie.

30-minutowy program szybkiego zmywania – teraz możesz umyć naczynia w ciągu 30 minut. Program przydatny dla osób zabieganych lub dysponujących niewielką liczbą kompletów sztućców i talerzy - nigdy nie zabraknie Ci czystych naczyń podczas wizyty gości.

Zużycie energii

Efektywność energetyczną oznacza się klasami od A+++ (największa energooszczędność) do A+ (najmniejsza energooszczędność). Aby cieszyć się z oszczędności wody i energii, warto wybrać zmywarkę klasy A+++.

Funkcja AutoFlex optymalizuje zużycie wody i energii dostosowując ich zużycie do wielkości i stopnia zabrudzenia ładunku.

Porada eksperta: Kupując zmywarkę do naczyń, oczekujemy perfekcyjnie czystych naczyń i dlatego warto wybrać zmywarkę Electrolux z satelitarnym ramieniem spryskującym FlexiSpray, które w połączeniu z pięcioma poziomami natrysku gwarantuje doskonałą skuteczność zmywania. W odróżnieniu od konwencjonalnych ramion spryskujących, FlexiSpray porusza się w kilku różnych płaszczyznach. Dzięki temu strumienie wody docierają do wszystkich zakątków zmywarki, zapewniając, że naczynia będą idealnie czyste niezależnie od ich ilości oraz stopnia zabrudzenia.

Wybierz swoje urządzenie

Od praktycznych zmywarek w standardowych rozmiarach po urządzenia z przełomowymi funkcjami – z pewnością znajdziesz dla siebie idealną zmywarkę Electrolux.