PRZEWODNIKI DLA KUPUJĄCYCH

Znajdź piekarnik idealny dla siebie

Intuicyjne piekarniki

Nowe, prawdziwie intuicyjne piekarniki szwedzkiej marki Electrolux zostały stworzone z myślą o użytkowniku – tak, aby korzystanie z nich nie wymagało wysiłku, dawało więcej przyjemności oraz pozwalało na odkrywanie smaków  i przeżywanie nowych doświadczeń kulinarnych. Oprócz innowacyjnych technologii  gwarantujących wspaniałe efekty, piekarniki Electrolux pozwalają na wygodniejsze gotowanie i oszczędność czasu, a do tego ich cechą charakterystyczną jest piękne i proste wzornictwo. 

Więcej

Piekarniki Sense - gwarantowane efekty bez kompromisów

Nasze urządzenia z linii Sense podpowiadają użytkownikowi, jak uzyskać lepsze i bardziej powtarzalne efekty.

Więcej smaku i przyjemności z jedzenia

Piekarniki parowe pozwalają Ci rozkoszować się doskonałym smakiem i konsystencją ulubionych dań, dając przy tym swobodę wyboru - możesz piec tradycyjnie z użyciem termoobiegu lub korzystać z zalet pary.

 

 
Co zyskasz dzięki parze?

Co zyskasz dzięki parze?

 • Potrawy soczyste w środku i chrupiące na zewnątrz
 • Mniejsze zużycie tłuszczu
 • Zachowanie składników odżywczych, witamin i minerałów
 • Potrawy gotowe o 20% szybciej
 • Pełnię aromatu za każdym razem

Wybierz piekarnik parowy dla siebie

Intuicyjne piekarniki parowe Electrolux

 • Piekarnik 600 SteamBake
  Piekarnik 600 SteamBake

  Tajny składnik w postaci dodatku pary w początkowe fazie pieczenia zapewni lepszy wygląd i smak wypieków, ryb i mięsa. SteamBake gwarantuje równomiernie wypieczone potrawy pełne aromatu.

 • Piekarnik 700 SteamCrisp
  Piekarnik 700 SteamCrisp

  Połączenie pary i gorącego powietrza sprawi, że potrawy pozostaną wilgotne w środku i chrupiące na zewnątrz. SteamCrisp chroni przed wysuszeniem, poprawiając smak i konsystencję dzięki parze.

 • Piekarnik 800 SteamBoost
  Piekarnik 800 SteamBoost

  Aby uzyskać pożądany rezultat, wykorzystaj jeden z trzech trybów piekarnika parowego SteamBoost: gotowanie na parze, odgrzewanie i pieczenie. Para zapewni naturalną wilgotność potraw przy obniżonej temperaturze pieczenia.

 • Piekarnik 900 SteamPro
  Piekarnik 900 SteamPro

  Połączenie pary i gorącego powietrza sprawi, że potrawy pozostaną wilgotne w środku i chrupiące na zewnątrz. SteamCrisp chroni przed wysuszeniem, poprawiając smak i konsystencję dzięki parze.

Piekarniki Sense - gwarantowane efekty bez kompromisów

Nasze urządzenia z linii Sense podpowiadają użytkownikowi, jak uzyskać lepsze i bardziej powtarzalne efekty.

Poznaj swojego osobistego pomocnika w kuchni – piekarnik z funkcją AssistedCooking

Funkcja AssistedCooking to osobisty asystent szefa kuchni. Wybierz przyrządzaną potrawę, a piekarnik ustawi odpowiedni program i czas pieczenia z przyspieszonym nagrzewaniem. Możesz także zapisać preferowane ustawienia.

Piekarnik seria 800

Piekarnik seria 800

 • Funkcja Connectivity - łatwy sposób na doskonałe potrawy
 • Termosonda - precyzyjne gotowanie
 • Wyświetlacz LCD - Twój asystent
 • Funkcja czyszczenia pyrolitycznego
 • Connectivity
  Connectivity

  Wybierz swój ulubiony przepis w aplikacji MyElectrolux Kitchen, a piekarnik sam dostosuje wszystkie ustawienia. Możesz też wybrać model z wewnętrzną kamerą, która pozwoli  zdalnie  śledzić postęp pieczenia na ekranie telefonu bez potrzeby otwierania drzwi.

 • Gotowanie wspomagane
  Gotowanie wspomagane

  Pozwól asystentowi gotowania zostać Twoim szefem kuchni. Wybierz jeden z wieu zdefiniowanych przepisów i ciesz się doskonałymi efektami za każdym razem.

 • Termosonda – pewność smacznych potraw za każdym razem
  Termosonda – pewność smacznych potraw za każdym razem

  Termosonda w bezpieczny sposób monitoruje temperaturę wnętrza potrawy, bez ryzyka niedopieczenia czy przepieczenia. Gdy potrawa jest gotowa, sensor zasygnalizuje zakończenie procesu i wyłączy piekarnik. 

Piekarniki Flex - maksymalna wygoda dla zapracowanych

Zapewniają doskonałą wszechstronność, pozwalając użytkownikom maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i czas

Doskonałe posiłki w krótszym czasie

Oszczędzaj czas z piekarnikiem kompaktowym CombiQuick, zachowując walory smakowe. Kombinacja działania termoobiegu, mikrofalówki i różnorodnych trybów zapewnia dwa razy szybsze pieczenie w stosunku do standardowych urządzeń.

Zobacz produkt

Dlaczego warto wybrać piekarnik Electrolux?

 • Czystość
  1
  Czystość

  Rózne sposoby czyszczenia od pyrolizy po parowe.

 • Bezpieczeństwo
  2
  Bezpieczeństwo

  Front bezpieczny w dotyku.

 • Komfort
  3
  Komfort

  Prowadnice teleskopowe.

 • Intuicyjna obsługa
  4
  Intuicyjna obsługa

  Sterowanie dostosowane do potrzeb uzytkownika.

Przestrzeń i miejsce

Zmierz dostępne miejsce. Wszystkie piekarniki wymagają co najmniej 60 cm szerokości, różnią się natomiast wymaganiami co do wysokości. Sprawdź, jaki piekarnik możesz wybrać, na podstawie pomiarów wysokości:

72–90 cm – piekarnik podwójny, dostępny wyłącznie w Wielkiej Brytanii
60 cm – pojedynczy piekarnik o standardowej szerokości
45 cm – kompaktowy piekarnik, który zmieści się w mniejszej kuchni

Porada eksperta: zaoszczędź miejsce bez utraty funkcjonalności – kompaktowa kuchenka mikrofalowa zapewnia doskonałe efekty gotowania, grillowania, odgrzewania i rozmrażania potraw.

Pojemność

Jeśli masz dużą rodzinę lub często przyjmujesz gości, wybierz piekarnik o większej pojemności, który pozwoli Ci przyrządzać większe ilości potraw. Pojemność piekarników określa się w litrach.

Ponad 70 litrów – doskonały do większego gospodarstwa domowego
40-70 litrów – dobry wybór dla 3-4 osobowej rodziny
35-40 litrów – idealne urządzenie dla jednej lub dwóch osób

Porada eksperta: piekarnik z dodatkowymi poziomami mocowania rusztów pozwoli Ci przyrządzać więcej potraw jednocześnie.

Gotowanie

Preferowane metody przyrządzania potraw mogą mieć wpływ na wybór piekarnika.

Pieczenie parowe – gorące powietrze zapewnia przyrumienioną i chrupiącą skórkę, natomiast para pozwala zachować wilgoć we wnętrzu potrawy. Efektem są rozpływające się w ustach potrawy mięsne, rybne i warzywne, a nawet desery.
Grillowanie piekarnik z oddzielnym grillem zapewnia więcej możliwości przyrządzania posiłków. Uzyskaj chrupiącą konsystencję potraw z grilla, nie wychodząc z domu.
Pieczenie ciast piekarnik z termoobiegiem umożliwia profesjonalny wypiek tart i ciast dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła.

Trudno Ci podjąć decyzję? Wielofunkcyjny piekarnik parowy oferuje wszystkie wymienione wyżej możliwości.

Czyszczenie

Piekarniki, w których zastosowano odpowiednie rozwiązania, same rozwiązują problem czyszczenia.

Samoczyszczące się piekarniki – piekarniki z funkcją czyszczenia pyrolitycznego nagrzewają się do temperatury 500°C, w której zabrudzenia zamieniają się w drobny popiół, łatwy do wytarcia zwykłą szmatką.
Powłoka katalityczna – pochłania tłuszcz podczas pieczenia i jest aktywowana przez regularne ogrzewanie do temperatury 250°C. Tłuszcz ulega utlenieniu, a powłoka katalityczna staje się znów czysta.
Czyszczenie parowe – o konieczności czyszczenia przypomni Ci dyskretny komunikat na wyświetlaczu. Tłuszcz i zabrudzenia zostaną zmiękczone przy użyciu pary, wystarczy więc wytrzeć je ściereczką, aby piekarnik znów wyglądał jak nowy.
Czyszczenie wodą – wilgoć w piekarniku przekształca się w parę, aby rozmiękczyć zanieczyszczenia na powierzchniach w jego wnętrzu. Pozwala to bez wysiłku usunąć je w naturalny sposób.
Porada eksperta: powłoka zapobiegająca pozostawianiu odcisków palców na zewnętrznych częściach urządzenia sprawia, że urządzenie wygląda nieskazitelnie i wymaga mniej czyszczenia.

Wybierz swoje urządzenie

Niezależnie od tego, jak lubisz gotować – przyrządzać kolacje dla dwojga, posiłki dla siebie czy smakołyki dla grupy przyjaciół – z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiedni piekarnik Electrolux.

Zobacz piekarniki

Linia urządzeń Flex

Maksymalna wszechstronność z myślą o szybkim tempie życia. Nasze urządzenia z linii Flex zapewniają doskonałą wszechstronność, pozwalając użytkownikom maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i czas.

Pyszne potrawy w o połowę krótszym czasie

Piekarnik CombiQuick® umożliwia skrócenie czasu przyrządzania ulubionych potraw. Dzięki połączeniu termoobiegu, programów piekarnika wielofunkcyjnego i trybu mikrofal pieczenie przebiega dwa razy szybciej. Pozwala to przyrządzać pyszne potrawy w o połowę krótszym czasie.

Piekarnik CombiQuick 800

 • Szybkie gotowanie
 • Oszczędność czasu z funkcją szybkiego nagrzewania
 • Zdalne sterowanie piekarnikiem za pomocą aplikacji My Electrolux
 • Szybkie gotowanie

  W naszej kuchence mikrofalowej przyrządzisz zarówno tosty z roztopioną mozzarellą, jak i soczystego grillowanego kurczaka. Dodatkowa funkcja grilla pozwoli Ci szybko przygotować ulubione potrawy.

 • Szybkie nagrzewanie

  Funkcja szybkiego nagrzewania sprawi, że Twój piekarnik będzie błyskawicznie gotowy do pieczenia. Krótsza faza nagrzewania w porównaniu z tradycyjnym urządzeniem pozwoli Ci zaoszczędzić czas i przyrządzać niezapomniane posiłki.

 • Gotowanie z pomocą aplikacji

  Skorzystaj z prawdziwej pomocy w pieczeniu, jaką zapewnia aplikacja My Electrolux. Zdalnie ustawiaj i zmieniaj czas pieczenia oraz temperaturę piekarnika. Korzystaj z wygody kontrolowania procesu pieczenia, nawet gdy przebywasz poza kuchnią.

  *W wybranych modelach

Utrzymuje jednakową temperaturę w całym piekarniku.

Piekarnik SurroundCook® piecze równomiernie wszystkie potrawy – od delikatnej bezy po kurczaka z chrupiącą skórką. Jest to możliwe dzięki utrzymywaniu w całej komorze jednakowej temperatury przez ciągły obieg gorącego powietrza. Eliminuje to konieczność obracania potraw lub przestawiania blach.

Piekarnik SurroundCook® 600

Piekarnik SurroundCook® 600

 • Równomierne pieczenie na kilku poziomach
 • Oszczędność czasu z funkcją nagrzewania
 • Czyszczenie pyrolityczne
 • Precyzyjna regulacja z wyświetlaczem LED
 • ciasta w piekarniku
  Multilevel

  Ciepło zostaje równomiernie rozprowadzane w całym piekarniku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystkie potrawy będą jednolicie upieczone. Nawet w przypadku pieczenia jednocześnie na kilku blachach, efekty będą za każdym razem doskonałe. Zaoszczędź czas, korzystając z tej szybkiej i efektywnej funkcji.

 • łosoś w piekarniku
  Szybkie nagrzewanie

  Funkcja szybkiego nagrzewania sprawi, że Twój piekarnik będzie błyskawicznie gotowy do pieczenia. Krótsza faza nagrzewania w porównaniu z tradycyjnym urządzeniem pozwoli Ci zaoszczędzić czas i przyrządzać niezapomniane posiłki.

 • czyszczenie piekarnika
  Czyszczenie pyrolityczne

  Funkcja czyszczenia pyrolitycznego eliminuje konieczność uciążliwego czyszczenia piekarnika. Wyposażony w nią piekarnik nagrzewa się do wysokiej temperatury, w której tłuszcz i resztki żywności zamieniają się w popiół – łatwy do starcia wilgotną ściereczką.

  *W wybranych modelach

Trzy dobre wybory

5

5 (8 Opinie)

Piekarnik seria 600 SurroundCook® piecze zawsze równomiernie. Termoobieg sprawia, że potrawy mogą być przygotowywane w niższej o 20% temperaturze w porównaniu do tradycyjnych przepisów. Dodatkowo nie trzeba obracać potraw czy przekładać na inny poziom. To realna oszczędność czasu i energii.

5

5 (5 Opinie)

Piekarnik seria 600 SurroundCook® piecze zawsze równomiernie. Termoobieg sprawia, że potrawy mogą być przygotowywane w niższej o 20% temperaturze w porównaniu do tradycyjnych przepisów. Dodatkowo nie trzeba obracać potraw czy przekładać na inny poziom. To realna oszczędność czasu i energii.

4,9

4,9 (70 Opinie)

Piekarnik seria 600 SurroundCook® piecze zawsze równomiernie. Termoobieg sprawia, że potrawy mogą być przygotowywane w niższej o 20% temperaturze w porównaniu do tradycyjnych przepisów. Dodatkowo nie trzeba obracać potraw czy przekładać na inny poziom. To realna oszczędność czasu i energii.

Linia urządzeń Pro

Spraw, aby każdy posiłek był przyjemnością, przyrządzając potrawy w piekarniku z linii Pro. Złocista chrupiąca skórka i soczyste wnętrze mogą teraz na dobre zagościć w Twoich potrawach. Korzystaj z pary w codziennym pieczeniu, używając piekarnika z linii Pro i wznieś swoje ulubione smaki na jeszcze wyższy poziom.

Potrawy jak z restauracji – z pomocą pary

Piekarnik SteamPro 900 z funkcją Steamify® pozwoli Ci uzyskać profesjonalne efekty pieczenia ciast i mięs, a nawet zastosować w domu technikę SousVide. Aby przyrządzić potrawę o restauracyjnej jakości, wystarczy wybrać temperaturę, a funkcja Steamify® dobierze odpowiednie ustawienia systemu wytwarzania pary.

Piekarnik SteamPro 900

Piekarnik SteamPro 900

 • Steamify® - perfekcyjna technika SousVide
 • Funkcja Connectivity - łatwy sposób na pyszny posiłek
 • Termosonda - precyzyjne gotowanie
 • Ekran dotykowy - ekspert w roli asystenta
 • gotowanie ryby metodą sous-vide
  SousVide

  Uzyskaj doskonały smak, gotując w domu metodą SousVide. Kluczowa dla tej techniki kulinarnej precyzyjna regulacja temperatury jest teraz prosta dzięki naszej technologii. Gotowanie w próżniowo zamkniętym woreczku poprawia aromat, a działanie pary pozwala zachować smak i składniki odżywcze.

 • mężczyzna patrzący na ekran aplikacji w smartfonie
  Łączność sieciowa

  Asystent, który pomoże Ci planować i przygotowywać posiłki, korzystać z piekarnika, kupować potrzebne produkty i przyrządzać smaczniejsze potrawy dzięki przejrzystym instrukcjom.

 • kurczak i termosonda
  Termosonda

  Dzięki naszej termosondzie za każdym razem uzyskasz idealny efekt pieczenia. Pozwala ona monitorować proces pieczenia, mierząc temperaturę wewnątrz potrawy. Po osiągnięciu pożądanego poziomu wyłącza piekarnik i powiadamia o zakończeniu pieczenia.

Więcej smaku i przyjemności z jedzenia

Z piekarnikiem SteamBoost 800 łatwo jest wydobyć z potraw całe bogactwo smaków. To wielofunkcyjne urządzenie pozwala wykorzystać parę na różnych poziomach komory. Dwie funkcje łączą działanie pary i gorącego powietrza na potrzeby pieczenia ciast i mięs, podczas gdy trzecia wykorzystuje wyłącznie parę, która idealnie sprawdza się w przypadku warzyw i ryb.

Piekarnik SteamBoost 800

Piekarnik SteamBoost 800

 • Funkcja Connectivity - łatwy sposób na pyszne posiłki
 • Termosonda - precyzyjne gotowanie
 • Ekran dotykowy - profesjonalny asystent
 • Funkcja nagrzewania - oszczędność czasu
 • doprawianie tuńczyka solą i ziołami
  Steamify®

  Funkcja Steamify® sprawia, że przyrządzanie pysznych potraw jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ustaw temperaturę pieczenia, którą zwykle wybierasz, a piekarnik automatycznie dostosuje pozostałe ustawienia, aby zapewnić idealne warunki do gotowania na parze. Następnie delektuj się zdrowszym i smaczniejszym jedzeniem.

 • mężczyzna patrzący na ekran smartfona
  Łączność sieciowa

  Asystent, który pomoże Ci planować i przygotowywać posiłki, korzystać z piekarnika, kupować potrzebne produkty i przyrządzać smaczniejsze potrawy dzięki przejrzystym instrukcjom.

 • kurczak i termosonda
  Termosonda

  Dzięki naszej termosondzie za każdym razem uzyskasz idealny efekt pieczenia. Pozwala ona monitorować proces pieczenia, mierząc temperaturę wewnątrz potrawy. Po osiągnięciu pożądanego poziomu wyłącza piekarnik i powiadamia o zakończeniu pieczenia.

 • łosoś w piekarniku
  Szybkie nagrzewanie

  Funkcja szybkiego nagrzewania sprawi, że Twój piekarnik będzie błyskawicznie gotowy do pieczenia. Krótsza faza nagrzewania w porównaniu z tradycyjnym urządzeniem pozwoli Ci zaoszczędzić czas i przyrządzać niezapomniane posiłki.

Para. Twój nowy standard smaku.

Wznieś swoje potrawy na wyższy poziom, używając piekarnika SteamCrisp®. W jaki sposób? Łączy on funkcje tradycyjnego piekarnika z zaletami pary. Dzięki temu potrawy są nie tylko złociste i chrupiące z zewnątrz, ale także – wskutek działania pary – soczyste, delikatne i smaczne w środku.

Piekarnik SteamCrisp® 700

Piekarnik SteamCrisp® 700

 • SteamCrisp®
 • Termosonda - precyzyjne gotowanie
 • Funkcja czyszczenia pyrolitycznego
 • Funkcja nagrzewania - oszczędność czasu
 • kurczak na blasze do pieczenia
  SteamCrisp®

  Pieczenie z wykorzystaniem pary to nowy standard w kuchni. Piekarnik SteamCrisp® pozwoli Ci wznieść się na wyższy poziom kulinarny, rozszerzając możliwości tradycyjnego urządzenia o potencjał pary. Dzięki temu Twoje potrawy będą złociste i chrupiące z zewnątrz i jednocześnie soczyste i delikatne w środku.

 • kurczak i termosonda na desce do krojenia
  Termosonda

  Termosonda umożliwia precyzyjne monitorowanie procesu pieczenia, zapewniając doskonałe efekty kulinarne w zależności od indywidualnych upodobań.

 • czyszczenie piekarnika
  Czyszczenie pyrolityczne

  Funkcja czyszczenia pyrolitycznego eliminuje konieczność uciążliwego czyszczenia piekarnika. Wyposażony w nią piekarnik nagrzewa się do wysokiej temperatury, w której tłuszcz i resztki żywności zamieniają się w popiół – łatwy do starcia wilgotną ściereczką.

  *W wybranych modelach

 • łosoś w piekarniku
  Szybkie nagrzewanie

  Funkcja szybkiego nagrzewania sprawi, że Twój piekarnik będzie błyskawicznie gotowy do pieczenia. Krótsza faza nagrzewania w porównaniu z tradycyjnym urządzeniem pozwoli Ci zaoszczędzić czas i przyrządzać niezapomniane posiłki.

Zależy Ci na wspaniałych wypiekach? Po prostu dodaj parę.

Jednak piekarnik SteamBake 600 nie ogranicza się do tej jednej funkcji. Z równie doskonałym efektem przyrządzisz w nim lasagne, rybę albo pieczonego kurczaka. Wystarczy, że będziesz trzymać się przepisu.

Piekarnik SteamBake 600

Piekarnik SteamBake 600

 • Termosonda - precyzyjne gotowanie
 • Funkcja czyszczenia pyrolitycznego lub katalitycznego
 • Wyświetlacz LED - dokładne ustawienia
 • kurczak i termosonda
  Termosonda

  Termosonda umożliwia precyzyjne monitorowanie procesu pieczenia, zapewniając doskonałe efekty kulinarne w zależności od indywidualnych upodobań.

 • czyszczenie piekarnika ściereczką
  Czyszczenie pirolityczne

  Funkcja czyszczenia pirolitycznego eliminuje konieczność uciążliwego czyszczenia piekarnika. Wyposażony w nią piekarnik nagrzewa się do wysokiej temperatury, w której tłuszcz i resztki żywności zamieniają się w popiół – łatwy do starcia wilgotną ściereczką.

  *W wybranych modelach urządzeń

 • wyświetlacz LED piekarnika
  Wyświetlacz LED zegara

  Uwolnij pełen potencjał swojego piekarnika kilkoma naciśnięciami przycisku. Dostępnych jest wiele różnych ustawień, które zapewnią Ci większą kontrolę nad pieczeniem. Przejrzysty szklany wyświetlacz z przyciskami dotykowymi zapewnia łatwy dostęp do wszystkich, a Ty możesz liczyć na idealne efekty – nawet jeśli na chwilę wyjdziesz z kuchni.

 • upieczone ciasteczka na blasze
  Równomierne pieczenie

  Nasz system Even Cooking zapewnia obieg gorącego powietrza w piekarniku, gwarantując równomierne pieczenie. Bez potrzeby obracania potraw. Nasza technologia zapewnia szybsze nagrzewanie piekarnika, a tym samym oszczędność czasu i energii.

Trzy dobre wybory

4,9

4,9 (78 Opinie)

Wielofunkcyjny piekarnik parowy seria 900 Steamify® zapewnia doskonałe efekty pieczenia, grillowania i gotowania. Teraz możesz nawet przygotowywać potrawy metodą SousVide - jak w profesjonalnej kuchni.

4,7

4,7 (143 Opinie)

Wielofunkcyjny piekarnik parowy umożliwia wykorzystanie pary na trzech różnych poziomach. Dwie opcje łączą parę i konwencjonalne ogrzewanie, tworząc warunki do wypieku idealnego chleba lub przygotowywania mięsa, a trzecia opcja wykorzystuje jedynie parę, aby perfekcyjne ugotować rybę lub warzywa.

4,6

4,6 (90 Opinie)

Połączenie pary i gorącego powietrza gwarantuje, że potrawy nie wysychają i można je piec w niższej temperaturze. Gotowa pieczeń będzie soczysta w środku i cudownie chrupiąca z wierzchu.

Linia urządzeń Sense

Wspaniałe efekty za każdym razem. Nasze urządzenia z linii Sense podpowiadają użytkownikowi, jak uzyskać lepsze i bardziej powtarzalne efekty.

Kamera CookView® – aby mieć na oku na piekące się potrawy

Dzięki kamerze CookView® w piekarniku już nic nie przeoczysz podczas pieczenia. Nasza innowacyjna technologia pozwoli Ci na bieżąco śledzić obraz w telefonie bez konieczności otwierania drzwi urządzenia. Dzięki temu będziesz mieć czas, aby skupić uwagę na przygotowaniu pysznego sosu. W ten sposób zadbasz o najlepszy smak.

Piekarnik CookView® 900

Piekarnik CookView® 900

 • Steamify®
 • Funkcja Connectivity - doskonały posiłek bez wysiłku
 • Termosodna - precyzyjne gotowanie
 • Ekran dotykowy - ekspert w roli asystenta
 • regulowanie temperatury w piekarniku
  Steamify®

  Wystarczy ustawić temperaturę, aby piekarnik wybrał odpowiedni poziom wytwarzania pary, dając pewność doskonałych efektów pieczenia.

 • para czytająca gazetę na kanapie
  Łączność sieciowa

  Asystent, który pomoże Ci planować i przygotowywać posiłki, korzystać z piekarnika, kupować potrzebne produkty i przyrządzać smaczniejsze potrawy dzięki przejrzystym instrukcjom.

 • kurczak na desce do krojenia
  Termosonda

  Dzięki naszej termosondzie za każdym razem uzyskasz idealny efekt pieczenia. Pozwala ona monitorować proces pieczenia, mierząc temperaturę wewnątrz potrawy. Po osiągnięciu pożądanego poziomu wyłącza piekarnik i powiadamia o zakończeniu pieczenia.

 • wyświetlacz dotykowy piekarnika
  Wyświetlacz dotykowy

  Kolorowy wyświetlacz dotykowy zapewnia intuicyjną obsługę i szybki dostęp do trzech najczęściej używanych funkcji. Nie trzeba więc przeszukiwać menu, aby znaleźć potrzebne ustawienia. To najkrótsza droga do pysznych potraw.

Poznaj swojego osobistego pomocnika w kuchni – piekarnik z funkcją AssistedCooking

Funkcja AssistedCooking to osobisty asystent szefa kuchni. Wybierz przyrządzaną potrawę, a piekarnik ustawi odpowiedni program i czas pieczenia z przyspieszonym nagrzewaniem. Możesz także zapisać preferowane ustawienia.

Piekarnik AssistedCooking 800

Piekarnik AssistedCooking 800

 • Funkcja Connectivity - łatwy sposób na doskonałe potrawy
 • Termosonda - precyzyjne gotowanie
 • Wyświetlacz LCD - Twój asystent
 • Funkcja czyszczenia pyrolitycznego
 • mężczyzna i kobieta czytający gazetę na kanapie
  Łączność sieciowa

  Asystent, który pomoże Ci planować i przygotowywać posiłki, korzystać z piekarnika, kupować potrzebne produkty i przyrządzać smaczniejsze potrawy dzięki przejrzystym instrukcjom.

 • kurczak na desce do krojenia
  Termosonda

  Dzięki naszej termosondzie za każdym razem uzyskasz idealny efekt pieczenia. Pozwala ona monitorować proces pieczenia, mierząc temperaturę wewnątrz potrawy. Po osiągnięciu pożądanego poziomu wyłącza piekarnik i powiadamia o zakończeniu pieczenia.

 • wyświetlacz LED piekarnika
  Wyświetlacz LCD

  Wszystkie potrzebne ustawienia i funkcje są czytelnie widoczne na wyświetlaczu LED. Wszystko, czego potrzebujesz, za dotknięciem ekranu. Wybierz ulubiony program AssistedCooking i wyczaruj trochę magii w swoim piekarniku.

 • czyszczenie piekarnika ściereczką
  Czyszczenie pyrolityczne

  Funkcja czyszczenia pyrolitycznego eliminuje konieczność uciążliwego czyszczenia piekarnika. Wyposażony w nią piekarnik nagrzewa się do wysokiej temperatury, w której tłuszcz i resztki żywności zamieniają się w popiół – łatwy do starcia wilgotną ściereczką.

  *W wybranych modelach urządzeń

Najkrótsza droga do optymalnych efektów pieczenia

Piekarnik z termosondą umożliwia dokładne monitorowanie temperatury wewnątrz potraw. Następnie wyłącza się, gdy osiągnie ona odpowiedni poziom. To najlepszy sposób na delikatny stek i pyszną lasagne.

Piekarnik SenseCook® 700

Piekarnik SenseCook® 700

 • Wyświetlacz LCD - Twój osobisty asystent
 • Funkcja czyszczenia pyrolitycznego
 • Funkcja szybkiego nagrzewania - oszczędność czasu
 • Szybkie i efektywne gotowanie
 • wyświetlacz LED piekarnika
  Wyświetlacz LCD

  Wszystkie potrzebne ustawienia i funkcje są czytelnie widoczne na wyświetlaczu LED. Wszystko, czego potrazebujesz, za dotknięciem ekranu. Wybierz ulubiony program AssistedCooking i wyczaruj trochę magii w swoim piekarniku.

 • czyszczenie piekarnika pomarańczową ściereczką
  Czyszczenie pyrolityczne

  Funkcja czyszczenia pyrolitycznego eliminuje konieczność uciążliwego czyszczenia piekarnika. Wyposażony w nią piekarnik nagrzewa się do wysokiej temperatury, w której tłuszcz i resztki żywności zamieniają się w popiół – łatwy do starcia wilgotną ściereczką.

  *W wybranych modelach urządzeń

 • pieczenie łososia w piekarniku
  Funkcja szybkiego nagrzewania

  Funkcja szybkiego nagrzewania sprawi, że Twój piekarnik będzie błyskawicznie gotowy do pieczenia. Krótsza faza nagrzewania w porównaniu z tradycyjnym urządzeniem pozwoli Ci zaoszczędzić czas i przyrządzać niezapomniane posiłki.

 • ciasteczka na blacie kuchennym
  Even Cooking

  Nasz system Even Cooking zapewnia obieg gorącego powietrza w piekarniku, gwarantując równomierne pieczenie. Bez potrzeby obracania potraw. Nasza technologia zapewnia szybsze nagrzewanie piekarnika, a tym samym oszczędność czasu i energii.

Trzy dobre wybory

4,7

4,7 (53 Opinie)

Wyposażony w wewnętrzną kamerę, dzięki łączności Wi-Fi, pozwala nie tylko zdalnie śledzić postęp pieczenie na ekranie telefonu, bez potrzeby otwierania drzwi. Z pomocą aplikacji MyElectrolux można regulować czas i temperaturę pieczenia oraz korzystać z przepisów i naszych inspiracji.

4,9

4,9 (72 Opinie)

Piekarnik seria 800 AssistedCooking z termosondą gwarantuje doskonałe efekty pieczenia. Termosonda monitoruje temperaturę potrawy i umożliwia wybór sposobu jej przygotowania. Teraz możesz serwować idealną kaczkę lub pieczeń za każdym razem.

5

5 (2 Opinie)

Wyposażony w wewnętrzną kamerę, dzięki łączności Wi-Fi, pozwala nie tylko zdalnie śledzić postęp pieczenie na ekranie telefonu, bez potrzeby otwierania drzwi. Z pomocą aplikacji MyElectrolux można regulować czas i temperaturę pieczenia oraz korzystać z przepisów i naszych inspiracji.