Szczegółowe dane produktu

Zmywalny filtr Allergy Plus™ wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki, np. pyłki, pleśń, roztocza i alergeny. Filtr oczyszcza powietrze, redukując ryzyko reakcji alergicznej. Aby zapewnić wysoką wydajność odkurzacza, rekomendujemy pranie filtra za każdym razem, gdy będzie widocznie zabrudzony. Filtr należy prać pod bieżącą wodą i wysuszyć przed ponownym użyciem.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Zmywalny filtr ALlergy plus filtr E13, wychwytuje nawet najdrobniejsze cząstki (99,95% cząstek do 0,06 mikrona), takie jak pyłki, zarodniki pleśni, odchody roztoczy i alergeny. Filtr oczyszcza powietrze wylatujące z odkurzacza, ograniczając ryzyko reakcji alergicznych. Po prostu umyj go pod bieżącą wodą i poczekaj, aż wyschnie, zanim użyjesz go ponownie.

Filtr wylotowy

Filtr wylotowy to ostatni filtr, przez który przepływa powietrze przed wyjściem z odkurzacza. Zatkane filtry mogą wpływać na siłę ssania odkurzacza. Regularne czyszczenie i wymiana filtrów pomoże utrzymać wydajność urządzenia. Zalecamy wymianę filtrów co najmniej dwa razy w roku lub gdy są w widoczny sposób zabrudzone.

Pasuje do odkurzaczy Electrolux: Accelerator, AirMax, Bolido, Clario, Classic Silence, Cyclone Power, CycloneXL, Ergobox, ErgoSpace, Essensio, Excellio, JetMaxx, Maximus, Oxygen+, Oxygen, Smartvac i Powersystem, SuperCyclone, Twin Clean, UltraActive, UltraOne, UltraSilencer, Viva Control, Viva Quickstop.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves