Szczegółowe dane produktu

Komplet akcesoriów DUSTER KIT do odkurzaczy WELL Q6/7/8/9. Opakowanie zawiera: szczotkę do kurzu DUSTER, elastyczną rurę, pozwalającą dosięgnąć odległe przestrzenie.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Zestaw - KIT21

Akcesoria do usuwania kurzu

Pozbądź się kurzu z domu bez ryzyka podnoszenia go w powietrze, dzięki elektrostatycznej ssawce.

Electrolux - Zestaw - KIT21

Minimalne podnoszenie kurzu w powietrze

Moc ssania odkurzacza oraz elektrostatyczność ssawki skutecznie usuwają kurz przy minimalnej emisji do powietrza. Akcesoria idealne dla alergików.

Electrolux - Zestaw - KIT21

Łatwy dostęp

Szczotka do kurzu jest elastyczna, co zapewnia swobodny dostęp do trudno dostępnych miejsc np. za przedmiotami i wokół nich. Teleskopowa rura zapewnia dodatkowy zasięg.

Electrolux - Zestaw - KIT21

Gwarancja braku zarysowań

Puszyste pokrycie ssawki do kurzu, sprawia, że jest ona jest niezwykle delikatna dla wszystkich powierzchni. Przekręcana konstrukcja nadaje elastyczności i pozwala czyścić najbardziej kruche i najdelikatniejsze przedmioty w Twoim domu, jak np. ekrany komputerowe czy liście roślin.

Electrolux - Zestaw - KIT21

Bezpieczne odkurzanie

Szczotka do kurzu nie pozwala na wessanie jakichkolwiek przedmiotów do strumienia powietrza Twojego odkurzacza. Dzięki temu, możesz czyścić szkatułki na biżuterię, zabawki czy klocki Lego bez ryzyka utraty jakichkolwiek przedmiotów.

Electrolux - Zestaw - KIT21

Zmywalne pokrowce

Pokrowiec szczotki do kurzu jest zmywalny, a do zestawu ścierającego kurze dołączony jest jeden dodatkowy egzemplarz.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves