Szczegółowe dane produktu

Komplet akcesoriów DUSTER KIT do odkurzaczy WELL Q6/7/8/9. Opakowanie zawiera: szczotkę do kurzu DUSTER, elastyczną rurę, pozwalającą dosięgnąć odległe przestrzenie.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Akcesoria do usuwania kurzu

Pozbądź się kurzu z domu bez ryzyka podnoszenia go w powietrze, dzięki elektrostatycznej ssawce.

Minimalne podnoszenie kurzu w powietrze

Moc ssania odkurzacza oraz elektrostatyczność ssawki skutecznie usuwają kurz przy minimalnej emisji do powietrza. Akcesoria idealne dla alergików.

Łatwy dostęp

Szczotka do kurzu jest elastyczna, co zapewnia swobodny dostęp do trudno dostępnych miejsc np. za przedmiotami i wokół nich. Teleskopowa rura zapewnia dodatkowy zasięg.

Gwarancja braku zarysowań

Puszyste pokrycie ssawki do kurzu, sprawia, że jest ona jest niezwykle delikatna dla wszystkich powierzchni. Przekręcana konstrukcja nadaje elastyczności i pozwala czyścić najbardziej kruche i najdelikatniejsze przedmioty w Twoim domu, jak np. ekrany komputerowe czy liście roślin.

Bezpieczne odkurzanie

Szczotka do kurzu nie pozwala na wessanie jakichkolwiek przedmiotów do strumienia powietrza Twojego odkurzacza. Dzięki temu, możesz czyścić szkatułki na biżuterię, zabawki czy klocki Lego bez ryzyka utraty jakichkolwiek przedmiotów.

Zmywalne pokrowce

Pokrowiec szczotki do kurzu jest zmywalny, a do zestawu ścierającego kurze dołączony jest jeden dodatkowy egzemplarz.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone