Szczegółowe dane produktu

Zestaw do ścierania kurzu. Elastyczna ssawka umożliwia łatwe dotarcie do obszarów za przedmiotami i wokół nich, a ellastyczny wąż zwiększa zasięg. Osłona z miękkiego materiału umożliwia sprawne czyszczenie delikatnych powierzchni w domu bez ryzyka ich uszkodzenia, takich jak ekrany komputerowe czy liście roślin. Szczotka do kurzu nie zasysa przedmiotów, więc można bez obaw używać jej do odkurzania biżuterii czy klocków lego. Miękkie osłony można wymieniać, tak aby ułatwić sobie sprzątanie. W zestawie znajduje się jedna dodatkowa osłona (łącznie dwie osłony).
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Minimalna reemisja kurzu w powietrze

Moc zasysania wraz ze statyczną elektrycznością skutecznie usuwa kurz przy jego minimalnej ponownej reemisji w powietrze.

Łatwy dostęp

Ssawka do kurzu jest elastyczna, dzięki czemu bez wysiłku można dotrzeć do obszarów za przedmiotami i wokół nich. Elastyczny wąż zwiększa zasięg.

Delikatne czyszczenie

Osłona z miękkiego materiału umożliwia sprawne czyszczenie delikatnych powierzchni w domu bez ryzyka ich uszkodzenia. Czyść ekrany komputerowe, liście roślin czy inne delikatne powierzchnie nie martwiąc się o zadrapania.

Bezpieczne czyszczenie

Szczotka do kurzu nie zasysa przedmiotów, więc można bez obaw używać jej do odkurzania biżuterii czy klocków lego.

Wymienne osłony

Miękkie osłony można wymieniać, tak aby ułatwić sobie sprzątanie. W zestawie znajduje się jedna dodatkowa osłona (łącznie dwie osłony).

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone