Szczegółowe dane produktu

Dzięki zestawowi KIT18 skuteczność czyszczenia podłóg odkurzaczem Pure F9 osiąga zupełnie nowy poziom. Dzięki czterem wyjątkowym akcesoriom zaprojektowanym do usuwania sierści i kurzu, pielęgnacja podłóg nie wymaga niemal żadnego wysiłku i zapewnia czysty dom, na jaki zasługujesz.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

PUREF9 Zestaw do domu i samochodu – Idealny zestaw akcesoriów do sprzątania domu i samochodu.

Dzięki zestawowi KIT18 skuteczność czyszczenia podłóg odkurzaczem Pure F9 osiąga zupełnie nowy poziom. Dzięki czterem wyjątkowym akcesoriom zaprojektowanym do usuwania sierści i kurzu, pielęgnacja podłóg nie wymaga niemal żadnego wysiłku i zapewnia czysty dom, na jaki zasługujesz.

Ssawka Mini Turbo

Wydajna ssawka do efektywnego usuwania sierści zwierząt oraz włókien z mebli, a także foteli samochodowych.

Długa ssawka do szczelin

Długa ssawka do szczelin umożliwia łatwu dostęp do przestrzeni pomiędzy fotelami w samochodzie lub meblami i urządzeniami elektrycznymi.

Ssawka do delikatnych powierzchni

Ssawka do delikatnych powierzchni, wyposażona w pluszową końcówkę, umożliwia efektywne sprzątanie powierzchni takich jak stoły, krzesła czy wnętrze samochodu.

Ssawka wielofunkcyjna

Ssawka, która może służyć do jako końcówka do czyszczenia szczelin oraz wielofunkcyjna szczotka, obracająca się pod kątem 90°.

Zestaw do sprzątania

Ssawka turbo do sierści, delikatna ssawka z pluszową końcówką, długa ssawka oraz wielofunkcyjna ssawka ze szczotką.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone