Szczegółowe dane produktu

Elektroszczotka PerPro+, pasuje do modeli Pure Q9 oraz Well Q6-8.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Elektroszczotka PetPro+ usuwa sierść i inne zanieczyszczenia

Najlepszy przyjaciel właścicieli zwierząt domowych- usuwa sierść bez wysiłku. Elektroszczotka PETPRO PLUS zapewnia dokładne odkurzanie tapicerki z sierści, włosów, kurzu i innych zanieczyszczeń.

Dokładne usuwanie sierści

Podwójne gumowe paski zbierają włos ze wszystkich powierzchni, także w samochodzie. Wnika głęboko w tapicerkę, by wyciągnąć najbardziej kłopotliwą sierść Twojego pupila

Electrolux - Ssawka - ZE138

Łatwe czyszczenie szczotki

Unikalna konstrukcja szczotki Push and Pull odplątuje i bez trudu usuwa włosy z rolki, pozwalając na szybkie i łatwe czyszczenie szczotki. Wyskakujący element zapewnia szeroki obszar chwytu, by czyszczenie przebiegało bez wysiłku.

Większa wydajność*

Większy rozmiar wlotu oraz nowa ulepszona szczotka rolkowa zapewniają jeszcze wyższą wydajność zbierania kurzu i usuwania włosów i sierści z tapicerki. *w porównaniu z modelem ZE135

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves