Szczegółowe dane produktu

Elektroszczotka z technologią UV BedProPowerUV+ do odkurzaczy Pure Q9 i Well Q6-8.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Elektroszczotka z technologią UV

BEDPROPOWER™Plus z technologią UV usuwa do 99,9%* kurzu, bakterii, roztoczy i alergenów z materacy i poduszek. *5-stopniowy system filtracji w odkurzaczu Pure Q9 w połączeniu z użyciem elektroszczotki z lampą UV usuwa do 99,9% cząsteczek o wielkości pomiędzy 0,3 µm-10 µm (mikrometrów), takich jak pyłki, bakterie, zarodniki grzybów, roztocza kurzu domowego i inne alergeny. Pomiar zgodny z EN 60312-1:2017.

Electrolux - Ssawka - ZE139A

Dogłębne odkurzanie

Zastosowanie w szczotce specjalnych gumowych pasków zapewnia dokładne odkurzanie łóżek i materacy. Paski sięgają głęboko w tapicerkę, usuwając kurz i zabrudzenia, których zwykle nie da się wyłapać.

Electrolux - Ssawka - ZE139A

Funkcja Quick Clean

Unikalna konstrukcja Push and Pull rolki odplątuje i bez trudu usuwa włosy, pozwalając na szybkie i niewymagające wysiłku czyszczenie szczotki. Wyskakująca rolka zapewnia szeroki obszar chwytu, gwarantując odkurzanie bez wysiłku.

Electrolux - Ssawka - ZE139A

Technologia UV

Promienie UV przenikając przez tapicerkę usuwają bakterie, roztocza i alergeny, pozostawiając higienicznie czysty materac.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves