Szczegółowe dane produktu

Elektroszczotka z technologią UV BedProPowerUV+ do odkurzaczy Pure Q9 i Well Q6-8.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Elektroszczotka z technologią UV

BEDPROPOWER™Plus z technologią UV usuwa do 99,9%* kurzu, bakterii, roztoczy i alergenów z materacy i poduszek. *5-stopniowy system filtracji w odkurzaczu Pure Q9 w połączeniu z użyciem elektroszczotki z lampą UV usuwa do 99,9% cząsteczek o wielkości pomiędzy 0,3 µm-10 µm (mikrometrów), takich jak pyłki, bakterie, zarodniki grzybów, roztocza kurzu domowego i inne alergeny. Pomiar zgodny z EN 60312-1:2017.

Electrolux - Ssawka - ZE139A

Dogłębne odkurzanie

Zastosowanie w szczotce specjalnych gumowych pasków zapewnia dokładne odkurzanie łóżek i materacy. Paski sięgają głęboko w tapicerkę, usuwając kurz i zabrudzenia, których zwykle nie da się wyłapać.

Electrolux - Ssawka - ZE139A

Funkcja Quick Clean

Unikalna konstrukcja Push and Pull rolki odplątuje i bez trudu usuwa włosy, pozwalając na szybkie i niewymagające wysiłku czyszczenie szczotki. Wyskakująca rolka zapewnia szeroki obszar chwytu, gwarantując odkurzanie bez wysiłku.

Electrolux - Ssawka - ZE139A

Technologia UV

Promienie UV przenikając przez tapicerkę usuwają bakterie, roztocza i alergeny, pozostawiając higienicznie czysty materac.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone