Szczegółowe dane produktu

Elastyczna szczotka do kurzu.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Ssawka - ZE146

Czyszczenie bez wysiłku

Dodatkowa moc ssania umożliwia odkurzaczowi usuwanie kurzu z delikatnych powierzchni i bezpiecznie utrzymuje kurz wewnątrz urządzenia.

Electrolux - Ssawka - ZE146

Elastyczna konstrukcja

Szczotka do kurzu jest wyposażona w wewnętrzną sprężynę, która umożliwia zaginanie jej wokół przedmiotów. Teraz możesz zebrać kurz z miejsc za przedmiotami i wokół nich bez konieczności ich podnoszenia

Electrolux - Ssawka - ZE146

Delikatne czyszczenie

Puszyste pokrycie szczotki do kurzu jest delikatne dla wszystkich powierzchni. Przekręcana konstrukcja nadaje elastyczność i pozwala czyścić najbardziej kruche przedmioty w Twoim domu. Ostrożnie czyść ekrany, liście roślin czy inne delikatne powierzchnie.

Electrolux - Ssawka - ZE146

Wymienne osłony

Miękkie osłony można wymieniać i prać w pralce, tak aby ułatwić sobie sprzątanie. W zestawie znajduje się jedna dodatkowa osłona (łącznie dwie osłony).

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves