Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem pionowym 2w1 otrzymasz: elektroszczotkę do dywanów i podłóg twardych z oświetleniem LED PowerPro multi-surface,elektroszczotkę z technologią UV,szczotkę do delikatnych powierzchni, teleskopową ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu, odłączaną szczotkę obrotową, stację ładowania. Łatwy dostęp do odkurzacza ręcznego oraz dołączone akcesoria, pozwalają na dokładne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni - od podłogi po trudno dostępne zakamarki.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Większa skuteczność, o połowę ciszej*

Mocniejszy i cichszy odkurzacz pionowy. Odkurzacz bezprzewodowy PURE Clean 600 zapewnia większą moc ssania, a nowa, elektroszczotka wytwarza mniej hałasu. Teraz możesz odkurzyć podłogę bez uciążliwego hałasu.

*W porównaniu z modelem Electrolux WQ61-42GG na podstawie badań wewnętrznych. Wydajność mierzona pod względem wychwytywania kurzu zgodnie z 59F - IEC 62885-2 Edition2 FDIS. Poziom hałasu zmniejszony o połowę (-3dBA) według pomiarów na module ręcznym przeprowadzonych zgodnie z ISO 3743.

Higienicznie czyste łóżka

Elektroszczotka BedProPowerTM+ UV zapewnia higienicznie czyste łóżko. Możesz usunąć drobny kurz i cząsteczki o wielkości nawet -1,0<μm* – czyli o wielkości podobnej do pyłku kwiatowego, bakterii lub roztoczy, zapewniając higienicznie czyste łóżka i sofy.>

*W oparciu o wewnętrzny test według wewnętrznej metody testowej dla ręcznego urządzenia do zbierania kurzu A2 z elektroszczotką BedProPowerTM+ UV.

Jedna elektroszczotka do odkurzania różnych powierzchni

Odkurzaj dywany i podłogi twarde bez konieczności zmiany szczotki. Odkurz różne powierzchnie jedną, wydajną elektroszczotką. Elektroszczotka do różnych powierzchni pozwala odkurzyć wszystko od dywanów aż po twarde podłogi bez konieczności zmiany szczotki.

Nasz najcichszy odkurzacz bezprzewodowy

Nasz jak dotąd najcichszy odkurzacz.** Odkurzacz bezprzewodowy zapewnia efektywne odkurzanie, a dzięki specjalnemu silnikowi emituje mniej hałasu podczas odkurzania bez utraty wydajności.

**Wewnętrzne testy zgodne z normą ISO 3743 na urządzeniu ręcznym w sierpniu 2021 r. w porównaniu z innymi bezprzewodowymi urządzeniami ręcznymi Electrolux, takimi jak model WQ61-42GG.

Do 55 minut pracy.

Zaawansowany technologicznie akumulator pozwala odkurzać aż przez 55 minut*** po pełnym naładowaniu.

***Testy wewnętrzne na module ręcznym przeprowadzone zgodnie z IEC 62 885-4.

Higieniczna czystość, wychwytuje do 99,9% kurzu****, zapewniając zdrowe środowisko domowe

Odkurzacz posiada 5-stopniową filtrację i usuwa do 99,9% cząstek mikropyłu o rozmiarach 0,3-10µm****, zapewniając czysty i zdrowy dom.

****Testy wewnętrzne zgodnie z normą EN 60312-1:2017.

Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone