Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę do dywanów z oświetleniem LED, elektroszczotkę polerującą z oświetleniem LED, teleskopową ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu, stację ładowania. Łatwy dostęp do modułu ręcznego oraz dołączone akcesoria do odkurzacza bezprzewodowego Well Q7-P, pozwalają na dokładne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni- od podłogi po trudno dostępne zakamarki.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ71-P52SS

Duże możliwości. Zawsze pod ręką.

Dzięki łatwemu dostępowi do modułu ręcznego i dołączonych akcesoriów bezprzewodowy odkurzacz Well Q7-P pozwala łatwo i w mgnieniu oka sprzątać różne powierzchnie — od podłogi po trudno dostępne zakamarki.

*W porównaniu z poprzednim modelem ZB3013

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ71-P52SS

PowerPro Roller — ekspert od twardych powierzchni.

PowerPro Roller usuwa drobny kurz i duże cząstki za jednym razem. Dzięki szczelnym połączeniom natężenie przepływu powietrza w końcówce jest wyższe, co pozwala skutecznie usuwać kurz z zakamarków. Ssawka zbiera kurz nawet 7 razy lepiej**

**W porównaniu z poprzednim modelem ZB3013

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ71-P52SS

Niezawodna wydajność odkurzania*** — na dłużej.

Osiowy układ cyklonowy zapewnia niezwodną wydajność od początku do końca odkurzania nawet z pełnym pojemnikiem.****Do 50 minut czasu pracy, by posprzątać jeszcze więcej powierzchni.

***Zachowuje 99% początkowej mocy odkurzania wraz z wypełnieniem się zbiornika zgodnie z wersją IEC 62885-2 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9 przy maksymalnym ustawieniu mocy. ****Pomiar przy Trybie Eco

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ71-P52SS

Ergonomiczna konstrukcja, by odkurzanie zawsze było wygodne.

Ergonomiczna konstrukcja Well Q7-P, wygodny uchwyt i nisko położony środek ciężkości to wygodniejsze odkurzanie podłóg. Moduł ręczny z podwójnym uchwytem zapewnia wygodne odkurzanie ponad powierzchnią podłogi, kiedy trzeba sięgnąć wysoko.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ71-P52SS

5-stopniowa filtracja powietrza

System filtrowania w pięciu krokach z materiałem filtrującym E10 usuwa do *****99,99% > 1 µm cząstek kurzu, by zapewnić idealnie czysty dom.

*****Pomiar zgodnie z normą ISO16890.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ71-P52SS

Akcesoria do odkurzania przechowywane w stacji bazowej.

Szczotka do kurzu i ssawka szczelinowa zapewniają dostęp do każdego zakamarku bez potrzeby korzystania z innego sprzętu. Nieużywane akcesoria można przechować na samym odkurzaczu, dlatego właściwe narzędzie do każdego zadania jest zawsze pod ręką.

RedDot 2021

Aby utrzymać swój odkurzacz jak nowy

pamiętaj o regularnej konserwacji odkurzacza:

  • Opróżniaj regularnie i myj pojemnik na kurz.
  • Płucz pod bieżącą wodą filtry.
  • Zapoznaj się z instrukcją konserwacji. Pamiętaj o 24h czasie suszenia.
  • Po 12 miesiącach kup nowe filtry i wymień na nowe.
Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone