Zadbaj o dobre samopoczucie w domu

Twoja przestrzeń

Twój własny azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza. Wszystko to sprawia, że dom staje się naszą spokojną i pewną przystanią.

Dom stworzony przez Ciebie

Wybierając odkurzacz Electrolux, sprawisz, że zakurzone kąty i podłogi znów będą lśnić czystością. Ponieważ prawdziwe poczucie komfortu zaczyna się wtedy, gdy własne cztery kąty można nazwać domem.

Nowa definicja odkurzania

Pure F9 to bezprzewodowy odkurzacz zaprojektowany tak, aby pasować do współczesnego stylu życia. Naszym zdaniem rewolucyjny. A Ty, co myślisz?

Steruj odkurzaniem z dowolnego miejsca

Ciesz się zawsze doskonale czystą podłogą – odkryj odkurzacz automatyczny wyposażony w technologię, która pozwala sterować nim z dowolnego miejsca.

Ty prowadzisz – on podąża za Tobą.

Nowy system Pure D9 FlowMotion umożliwia łatwe i płynne odkurzanie w całym domu. Odurzać Pure D9 zawsze podąża Twoim śladem. Duże kółka XL Easy-Roll i wyposażoną w łożysko kulkowe ssawkę zaprojektowano w taki sposób, aby ze sobą współpracowały. Dodatkowo ukryty wewnątrz system PureFlow zapewnia niezrównaną skuteczność odkurzania.

Czyste podłogi zawsze i wszędzie.

Odkurzacze pionowe łączą wygodę użytkowania i wyjątkowy design. Zaprojektowane po to, by ozdabiać każde pomieszczenie, zawsze znajdują się w zasięgu Twojej ręki. Odkurzaj wydajnie i skutecznie z modelem z serii Ultrapower lub Ergorapido 2w1 z odłączanym modułem odkurzania ręcznego. 

Śpij, oddychając zdrowszym, czystszym i świeższym powietrzem

Jakość powietrza, którym oddychamy, jest równie ważna dla naszego zdrowia jak to, co jemy i pijemy. Nasze produkty z linii AirComfort pozwalają czuć się świeżo i zdrowo przez cały dzień, a także dobrze wypoczywać w nocy.

Uczyń swój dom Oazą spokoju. Wysprzątaj dom. Oczyść swój umysł.

Bardzo cichy odkurzacz sprawia, że odkurzanie przestaje być uciążliwym obowiązkiem. Teraz jest okazją, by znaleźć w sobie wewnętrzną harmonię.

W trosce o zdrowy dom

Spraw, aby Twój dom wypełniało czyste i zdrowe powietrze. Dowiedz się jak dbać o powietrze w domu, aby oddychać na zdrowie.

Wybierz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb

Odkurzanie to drobiazg, jeśli używa się do niego odpowiedniego odkurzacza. Wybierając dla siebie nowe urządzenie, warto wziąć pod uwagę: moc, wielkość i dostępne funkcje. Skorzystaj z naszego praktycznego przewodnika dla kupujących, aby znaleźć dla siebie idealny odkurzacz marki Electrolux.