Zadbaj o dobre samopoczucie w domu

Twoja przestrzeń

Twój własny azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza. Wszystko to sprawia, że dom staje się naszą spokojną i pewną przystanią.

Dom stworzony przez Ciebie

Wybierając odkurzacz Electrolux, sprawisz, że zakurzone kąty i podłogi znów będą lśnić czystością. Ponieważ prawdziwe poczucie komfortu zaczyna się wtedy, gdy własne cztery kąty można nazwać domem.

Steruj odkurzaniem z dowolnego miejsca

Ciesz się zawsze doskonale czystą podłogą – odkryj odkurzacz automatyczny wyposażony w technologię, która pozwala sterować nim z dowolnego miejsca.

Czyste podłogi zawsze i wszędzie.

Odkurzacze pionowe łączą wygodę użytkowania i wyjątkowy design. Zaprojektowane po to, by ozdabiać każde pomieszczenie, zawsze znajdują się w zasięgu Twojej ręki. Odkurzaj wydajnie i skutecznie z modelem z serii Ultrapower lub Ergorapido 2w1 z odłączanym modułem odkurzania ręcznego. 

Śpij, oddychając zdrowszym, czystszym i świeższym powietrzem

Jakość powietrza, którym oddychamy, jest równie ważna dla naszego zdrowia jak to, co jemy i pijemy. Nasze produkty z linii AirComfort pozwalają czuć się świeżo i zdrowo przez cały dzień, a także dobrze wypoczywać w nocy.

Uczyń swój dom Oazą spokoju. Wysprzątaj dom. Oczyść swój umysł.

Bardzo cichy odkurzacz sprawia, że odkurzanie przestaje być uciążliwym obowiązkiem. Teraz jest okazją, by znaleźć w sobie wewnętrzną harmonię.

W trosce o zdrowy dom

Spraw, aby Twój dom wypełniało czyste i zdrowe powietrze. Dowiedz się jak dbać o powietrze w domu, aby oddychać na zdrowie.

Poznaj nasze urządzenia, które pozwalają zadbać o komfort w domu

Więcej