,

Jak czysty dom wpływa na Twoje dobre samopoczucie?

W Electrolux jesteśmy przekonani, że czyste otoczenie może zmienić Twoje życie. Zdecydowana większość respondentów, bo aż 81 procent, twierdzi, że czuje się szczęśliwsza w czystym domu, 85 procent czuje się bardziej zrelaksowana, a 76 procent lepiej śpi*. Chcieliśmy sprawdzić czy możemy wpłynąć na dobre samopoczucie w sąsiedztwie w ciągu jednej doby poprzez zwykłe sprzątanie. Obejrzyj nasz eksperyment powyżej i przeczytaj o tym jak wyznaczyliśmy sobie misję zaprojektowania sprzętów, które nie wymagają wysiłku przy sprzątaniu. 


* Hunting Dynasty, Wpływ czystego otoczenia na ludzkie szczęście, Maj 2019

Odkurzanie, które wycisza

Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak ciche, a zarazem tak skuteczne. Odkurzacz Electrolux sprawi, że sprzątanie stanie się czystą przyjemnością. Prawdopodobnie go nie usłyszysz, ale z pewnością poznasz po świetnych efektach sprzątania.

Electrolux sprawia, że sprzątanie nie wymaga wysiłku

Rozumiemy, że czasem sprzątanie wymaga zarówno wysiłku fizycznego jak i psychicznego. Wiemy również, że życie w czystym domu może zwiększyć Twój poziom szczęścia i ogólnego samopoczucia. To dlatego projektujemy lekkie, poręczne i łatwe w obsłudze odkurzacze. Po to aby można było sprzątać bez zbędnego wysiłku i w końcu poczuć się lepiej.

Nasz najcichszy bezprzewodowy odkurzacz Pure Q9

Pure Q9 wyróżnia się cichą pracą, wysoka wydajnością i przede wszystkim łatwa i bezproblemowa obsługą. Zainspirowany szwedzkim stylem, Pure Q9 zaprojektowany został tak, aby idealne pasował do nowoczesnych wnętrz. Lekki i wszechstronny, nie tylko ułatwi codzienne porządki ale pozwoli czerpać radość przy wykonywaniu obowiązków domowych.

Odkurzacz, który sprząta za Ciebie Pure i9.2

Nowy robot sprzątający Pure i9.2 z inteligentną Technologią 3D Vison skutecznie poradzi sobie z kurzem na każdej powierzchni. Trójkątny, nietypowy kształt sprawia, że urządzenie poradzi sobie z zabrudzeniami nawet w trudno dostępnych miejscach, a dzięki aplikacji mobilnej możesz zaplanować pracę urządzenia w dowolnym czasie, nawet gdy Ciebie nie ma w domu.

Steruj odkurzaniem z dowolnego miejsca

Ciesz się zawsze doskonale czystą podłogą – odkryj odkurzacz automatyczny wyposażony w technologię, która pozwala sterować nim z dowolnego miejsca.

Najskuteczniejszy odkurzacz, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy

Odkurzacz Pure D9 łączy w sobie wszystko, co najlepsze w technologii odkurzania oraz innowacyjne rozwiązania, które zapewniają doskonałą skuteczność i wszechstronność.

Czyste podłogi zawsze i wszędzie.

Odkurzacze pionowe łączą wygodę użytkowania i wyjątkowy design. Zaprojektowane po to, by ozdabiać każde pomieszczenie, zawsze znajdują się w zasięgu Twojej ręki. Odkurzaj wydajnie i skutecznie z modelem z serii Ultrapower lub Ergorapido 2w1 z odłączanym modułem odkurzania ręcznego. 

Śpij, oddychając zdrowszym, czystszym i świeższym powietrzem

Jakość powietrza, którym oddychamy, jest równie ważna dla naszego zdrowia jak to, co jemy i pijemy. Nasze produkty z linii AirComfort pozwalają czuć się świeżo i zdrowo przez cały dzień, a także dobrze wypoczywać w nocy.

Uczyń swój dom Oazą spokoju. Wysprzątaj dom. Oczyść swój umysł.

Bardzo cichy odkurzacz sprawia, że odkurzanie przestaje być uciążliwym obowiązkiem. Teraz jest okazją, by znaleźć w sobie wewnętrzną harmonię.

Connectivity

Zadbaj o dobre samopoczucie w domu korzystając z urządzeń z funkcją zdalnego sterowania.

Ulepszyliśmy worki s-bag!

Nowy, bardziej higieniczny system zamykania zapobiega rozrywaniu się lub przeciekaniu pełnego worka s-bag i wydłuża okres użytkowania odkurzacza.