Odkryj

Air Comfort

Zadbaj o domową atmosferę

Klimatyzatory Electrolux OptiBreezeX2 lub OptiBreezeX3 stworzą doskonały klimat w Twoim domu. Poprawią jakość powietrza, utrzymując jego temperaturę na idealnym dla Ciebie poziomie. Niezwykle ciche, nie zakłócą Twojego snu i usuną maksymalną ilość alergenów i mikroskopijnych zanieczyszczeń. Są idealnym połączeniem funkcjonalności i estetyki, która pozwala im dopasować się do każdego wnętrza. Są dostępne w wyjątkowych seriach systemów klimatyzacyjnych Freematch Air Conditioning oraz Split Air Conditions.

Oddychaj najlepszym domowym powietrzem

Warto zadbać o temperaturę oraz jakość powietrza i poczuć się komfortowo.

Miej pokojowe nastawienie!

Miej kontrolę nad temperaturą powietrza z dowolnego miejsca w domu.

Montaż powierz fachowcom!

Klimatyzatory Electrolux nie tylko dopasują się do każdego wnętrza w Twoim domu, ale także ich montaż przebiegnie bezproblemowo. Warto jednak pamiętać, aby wykonała go autoryzowana firma. Dzięki profesjonalnemu wykonawcy masz gwarancję szybkiej i prawidłowej instalacji.

Aby instalacja klimatyzatorów odbyła się szybko i w dogodnym dla Ciebie terminie, wybierz wykonawcę spośród firm rekomendowanych przez Electrolux.

Trzy proste kroki do instalacji klimatyzacji:
1. Wybierz model klimatyzatora.
2. Skontaktuj się z rekomendowanym instalatorem Electrolux.
3. Ciesz się klimatyzatorem, dzięki szybkiej i prawidłowej instalacji!

Z myślą o spokojnym wypoczynku w domu zadbaliśmy o to, aby klimatyzator OptiBreeze był wystarczająco cichy, by nie zakłócać snu.

Rodzic z dzieckiem śpiący w chłodnym, cichym domu

Zadbaj o najlepszą jakość powietrza w domu

Spraw, aby powietrze, którym na co dzień oddychasz Ty i Twoja rodzina, było przyjemnie chłodne i orzeźwiające. System PureO₂ eliminuje 99% bakterii i zatrzymuje pleśnie, alergeny i wirusy. Równie dobrze radzi sobie także z nieprzyjemnymi zapachami i dymem tytoniowym. To już nie tylko klimatyzacja, ale także oczyszczanie powietrza.

Świeże powietrze w najlepszym stylu

Świeże powietrze w najlepszym stylu

Klimatyzator Electrolux OptiBreeze X3 oferuje idealne połączenie estetyki i funkcjonalności. Oddychanie świeżym, czystym powietrzem zapewnia lepsze zdrowie i samopoczucie.

Moduł WiFi ControlBox

Użyj smartfona do regulacji temperatury

Utrzymuj idealną temperaturę w domu, korzystając z modułu WiFi ControlBox. Umożliwia on sterowanie klimatyzacją z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Monitoruj i reguluj temperaturę oraz siłę nawiewu w poszczególnych pokojach. Pozwoli Ci to cieszyć się komfortowymi warunkami, gdy wrócisz do domu.

Skandynawskie rozwiązanie na każdą porę roku

Klimatyzator Electrolux Optibreeze Air-to-Air HeatPump, stworzony w oparciu o naszą dogłębną o warunkach klimatycznych, sprawdza się doskonale w każdych warunkach przez cały rok, zapewniając niskie rachunki za prąd.

 • 1
  Niskie zużycie energii, niskie rachunki

  Klasa energetyczna A++ funkcji ogrzewania i chłodzenia dzięki zoptymalizowanej konstrukcji

 • 2
  System PureO2

  Wysokowydajny układ oczyszczania, który usuwa alergeny i zanieczyszczenia z powietrza

 • 3
  Praca cichsza od szeptu

  Dzięki ograniczającej hałas konstrukcji urządzenie może pracować przez całą noc

Klimatyzatory

Ciesz się chłodem i świeżością, nawet w najgorętsze lato, dzięki naszym klimatyzatorom. 

Chłodne ukojenie w upalne dni

Dłuższy dzień, promienie słońca i wysokie temperatury to najpiękniejsze, co może nam dać lato. Jednak każda przyjemność ma swoje granice. Po pewnym czasie przebywania w upale, mamy go dosyć i jedyne o czym marzymy, to przyjemne ochłodzenie. Warto wtedy sięgnąć po sprawdzone metody na stworzenie w domu przestrzeni, dającej ukojenie. Razem z marką Electrolux prezentujemy sposoby na radzenie sobie z wysokimi temperaturami.