Odkryj

NOWY PORZĄDEK ODKURZANIA

Odkurzasz skąd chcesz i kiedy chcesz

Odkurzaczem automatycznym PUREi9 można sterować z każdego miejsca, używając smartfona. Aplikacja PUREi9 pozwala konfigurować harmonogram odkurzania, sprawdzać stan i kontrolować działania odkurzacza w dowolnej chwili – nawet gdy nie jesteś w domu.

SKLEP Z APLIKACJAMI
GOOGLE PLAY

Technologia PUREi9
Czy wiesz, że...?

Około 43% obecnych użytkowników odkurzaczy automatycznych uważa, że ich urządzenie nie potrafi wyczyścić małych, trudno dostępnych miejsc, jak narożniki.

Szczotka pneumatyczna PUREi9

Kurzu, mam cię w garści

Narożniki i trudno dostępne miejsca nie stanowią problemu dla PUREi9. Unikalny kształt oraz szczotką PowerBrush™ sprawiają, że dociera w każdy zakątek pokoju i dokładnie oczyszcza powierzchnię wzdłuż ścian.

Potrafi oczyścić niemal każdy rodzaj powierzchni

Odkurzacz PUREi9 wykorzystuje silny strumień powietrza PureFlow, który zapewnia maksymalne ssanie i zebranie całego kurzu już za pierwszym razem, niezależnie od rodzaju podłogi. Dzięki szerokim szczotkom i funkcji FlowMotion, która dostosowuje ich prędkość obrotową, poradzi sobie z każdą powierzchnią.

3D Vision
3D Vision™

Bez problemu dociera do narożników i w inne trudno dostępne miejsca.

PUREi9 3D

Łatwe omijanie przeszkód

Dzięki innowacyjnej technologii 3D Vision System™ odkurzacz Electrolux PUREi9 dokładnie skanuje pomieszczenie, tak aby uniknąć zderzenia się z przeszkodami. Wraz z funkcją 3D Mapping Navigation™ sprawia, że odkurzacz PUREi9 odkurza pomieszczenie w sposób uporządkowany i wydajny, unikając powtórnego czyszczenia tej samej powierzchni. Poznaj pierwszy na świecie, w pełni autonomiczny odkurzacz automatyczny, który zawsze odnajduje się w terenie.

Nowy standard odkurzania

Krawędzie dywanów czy drobne nierówności powierzchni nie stanowią problemu dla PUREi9. Wyjątkowy system ClimbForceDrive™ umożliwia odkurzaczowi pokonywanie przeszkód o wysokości do 2,2 cm.

Doładowanie + wznowienie = efekt

Dzięki inteligentnemu systemowi doładowywania i wznawiania pracy odkurzacz PUREi9 nigdy nie przestaje odkurzać. Gdy ładowanie jest konieczne, sam powraca do stacji ładowania – a po doładowaniu – wznawia czyszczenie w miejscu, w którym je wcześniej przerwał. Masz gwarancję, że wrócisz do poodkurzanego domu.

Turbodoładowanie z akumulatorem litowym

Akumulatory litowe zapewniają długi cykl pracy między doładowaniami i wysoką wydajność odkurzania.

Ścieżka czyszczenia XXL

Wyjątkowa szerokość czyszczenia pozwala przyspieszyć odkurzanie – niezależnie od rodzaju powierzchni, ponowne jej czyszczenie nie jest konieczne

FlowMotion

PUREi9 automatycznie dostosowuje pracę wentylatora i prędkość obrotu szczotek, oszczędzając energię zawsze wtedy, gdy to możliwe.

Dostępne w trzech kolorach

Odkryj pierwszy na świecie odkurzacz automatyczny w zaawansowanej technologii, która odkurza wszystkie miejsca samodzielnie – dzięki niej zawsze będziesz wracać do czystego domu.

Zobacz odkurzacze automatyczne PUREi9
Zobacz inne odkurzacze Electrolux

Nadeszła rewolucja w sprzątaniu

Przedstawiamy pierwszego robota sprzątającego o wyjątkowym, trójkątnym kształcie, wyposażonego w innowacyjną technologię 3D Vision.  

Zawsze wracaj do czystego domu

Nowy robot odkurzający Electrolux PUREi9 sprawi, że Twój dom będzie zawsze gotowy na przyjęcie gości.

Electrolux PUREi9

Obejrzyj film i zobacz, co zawiera opakowanie PUREi9.

Rozumiemy potrzeby i oczekiwania konsumentów

Technologia rozwija się w zawrotnym tempie, a my robimy wszystko, by... ją wyprzedzić!
Tak było ponad 100 lat temu, kiedy zaprezentowaliśmy pierwszy w Europie odkurzacz – poręczny i lekki Lux1.
Tak było w 2001, gdy zaprezentowaliśmy pierwszego odkurzającego robota na rynku. Tak jest też dziś, kiedy z przyjemnością przedstawiamy robota trzeciej generacji PUREi9 – innowację z opatentowaną technologią 3D Vision.

Aktualizacja oprogramowania za pomocą USB

Robot sprzątający Electrolux pobiera aktualizacje oprogramowania automatycznie za pomocą aplikacji na smartfona. Oprogramowanie można też zaktualizować, korzystając z łącza USB.  W tym celu postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Dowiedz się więcej