Worek s-bag® – oryginalny worek na kurz

Worek s-bag® – oryginalny worek na kurz

Nasz worek s-bag ma nową, udoskonaloną konstrukcję!

Zadbaj o jak największą czystość w swoim domu. W workach do odkurzacza gromadzą się duże ilości cząstek, które mogą być szkodliwe. Dlatego wykorzystaliśmy nasze 75-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji, aby stworzyć nowy worek s-bag.

Nowy, bardziej higieniczny sposób uszczelnienia worka s-bag zapobiega jego uszkodzeniu lub nieszczelności, wydłużając jednocześnie żywotność odkurzacza.

Stworzone z myślą o środowisku

W firmie Electrolux dbałość o środowisko to jeden z najważniejszych celów. W naszej fabryce produkującej worki s-bag do 25% energii pochodzi z dachowych paneli słonecznych, co pozwala zmniejszyć emisję dwutlenku węgla o 90 ton rocznie.*

Opakowania produktów są wykonane w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu. Dbamy o to, aby wpływ przeprojektowanego worka s-bag na środowisko był jak najmniejszy.**

* Panele słoneczne zainstalowano w październiku 2019 r.
** Według oceny cyklu życia produktu przeprowadzonej przez Electrolux Global Technology Center (Porcia, Włochy, 11 października 2017 r.)

Produkowany z lokalnie pozyskiwanych surowców

Worek s-bag jest produkowany w szwedzkim Nygård, jednak większość surowców pochodzi z UE. Ponadto nowy worek s-bag jest produkowany przy użyciu 13% mniej wody i 18% mniej energii w porównaniu z poprzednią generacją.*

Nasza fabryka posiada certyfikat ISO 14001 i jesteśmy dumni z utrzymania wysokiego standardu jakości i odpowiedzialności za produkcję. 

* Zgodnie z oceną cyklu życia przeprowadzoną przez Electrolux Global Technology Center, Porcia, Włochy, 11 października 2017 r.

Udoskonalona konstrukcja

Zaoszczędź jak najwięcej. Worki s-bag zoptymalizowano w taki sposób, aby pełniły swoją funkcję o 50% dłużej niż zwykłe papierowe worki na kurz.

Worek s-bag można napełnić do maksymalnej pojemności, a nowy system uszczelniający gwarantuje, że nie pęknie i nie dojdzie do wysypania się jego zawartości.

Mieszkaj w czystszym i zdrowszym otoczeniu

Nowy system blokujący zapewnia, że kurz i wszelkie szkodliwe cząstki zostają bezpiecznie zamknięte w worku.

Pozwala to chronić powietrze, którym oddychasz i jednocześnie wydłużyć żywotność odkurzacza.

Odkurzacze workowe

Poznaj zalety odkurzaczy workowych Electrolux. Przekonaj się, jakie są zalety używania worków S-Bag.

Worek do odkurzacza syntetyczny czy papierowy?

Dowiedz się, dlaczego syntetyczne worki S-Bag są lepsze od papierowych.

Zobacz produkty

Długa żywotność: worki s-bag® Classic Long Performance charakteryzują się o 50% dłuższą żywotnością niż tradycyjne papierowe worki do odkurzacza
Bardzo długa żywotność worków: s-bag® Ultra Long Performance: o 80% dłuższa niż w przypadku tradycyjnych papierowych worków do odkurzacza. Poza tym posiadają one optymalną pojemność 5 litrów. Worki te zapewniają doskonałe efekty odkurzania przez znacznie dłuższy czas.
s-bag® Anti-Allergy chroni Twoje zdrowie, przyczyniając się znacznie do zwiększenia higieny i czystości powietrza w Twoim domu, zachowując jednocześnie bardzo dobrą wydajność. S-bag® Anti-Allergy ogranicza narażenie na alergeny oraz ryzyko alergii w Twojej rodzinie.
Pochłanianie i neutralizacja nieprzyjemnych zapachów: w odróżnieniu od zwykłych worków papierowych, które chłoną wilgoć, worki s-bag® Anti-Odour są wykonane z wytrzymałego syntetycznego materiału pokrytego woskową substancją pochłaniającą zapachy, aby nie wydobywały się one z odkurzacza. Tę unikalną cechę z pewnością docenią właściciele zwierząt.