Szczegółowe dane produktu

Płyta gazowa z funkcją FlameLight wyraźnie sygnalizującą włączenie gazu, palnikiem Wok oraz funkcją H2H, kolor czarny.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Płyta gazowa - KGG6438K

Pewność doskonałego smaku

Wiele gotujących osób wysoko ceni szybkość działania płyty gazowej. Teraz jej obsługę uczyniliśmy jeszcze bardziej intuicyjną. Jasno świecące kontrolki LED płyty gazowej Electrolux z funkcją FlameLight wyraźnie sygnalizują włączenie gazu. Dodatkowo informują również, że ruszt nad palnikiem jest nadal gorący.

Natychmiastowe informacje dzięki wskaźnikom LED

Aby gotowanie na gazie było jeszcze bezpieczniejsze, zastosowaliśmy w naszej płycie gazowej dwa praktyczne rozwiązania. Wskaźniki LED informują o włączeniu lub wyłączeniu palników. Natomiast wskaźniki ciepła resztkowego pokazują, czy ruszty nad palnikami są nadal gorące po użyciu.

Electrolux - Płyta gazowa - KGG6438K

Już nigdy nie zapomnisz o wyłączeniu gazu

Ta płyta grzejna emituje sygnał dźwiękowy, gdy pokrętło sterujące przez długi czas znajduje się w położeniu włączenia. Jeśli więc przypadkowo pozostawisz włączony gaz, przypomni Ci o konieczności jego wyłączenia.

Electrolux - Płyta gazowa - KGG6438K

Optymalny smak potraw dzięki odmierzaniu czasu

Dzięki precyzyjnemu odmierzaniu czasu regulowany minutnik pomoże Ci wydobyć najlepszy smak z potraw – czy będą to jajka na miękko, czy kremowe risotto. Przydaje się on również w innych czynnościach związanych z gotowaniem, takich jak marynowanie mięsa czy przygotowanie ciasta.

Electrolux - Płyta gazowa - KGG6438K

Gotowanie bez przeszkód

Funkcja Hob2Hood umożliwia sterowanie okapem i oświetleniem. Oznacza to, że nie musisz się rozpraszać w kluczowych momentach gotowania, aby wyregulować poziom ekstrakcji. Jeżeli jednak wolisz samodzielnie sterować okapem, na płycie znajdziesz odpowiednie regulatory.

Electrolux - Płyta gazowa - KGG6438K

Wysoka temperatura dla pełniejszego smaku

Palnik Wok z multigłowicą o mocy 4 kW został zaprojektowany, aby zapewniać mocniejszy płomień. Taki, jaki jest potrzebny do uwolnienia prawdziwych smaków kuchni azjatyckiej.

Akcesoria

Opinie

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Najnowsze

Najnowsze

Najbardziej pomocne

Najwyższe oceny

Najniższe oceny

1
Ewa 13 lutego 2021

Tragiczna

Płytę mam od 10 miesięcy. Szkło rysuje się od samego patrzenia. Czyszczenie doprowadza mnie do szału przez włączające się przy dotyku, nikomu niepotrzebne funkcje. Pod rusztami jest emalia, która po tych 10 miesiącach wygląda tragicznie- jakby poodchodziła. Zaznaczę, że płytę myję codziennie najpierw gąbką z płynem do mycia naczyń, potem ściereczką gąbczastą z wodą, płyn do szyb a na koniec sucha ściereczka z mikrofibry. Dopiero po takim zabiegu wygląda przyzwoicie. Pomijając oczywiście liczne rysy i skazy na emalii. Podsumowując absolutnie nie polecam! Ceną spokoju będzie wymiana na inną płytę w najbliższym czasie.

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcjonalność
  3
 • Jakość
  3

Electrolux

Serdecznie dziękujemy za opinię dotyczącą naszej zmywarki. Bardzo nam przykro z powodu problemów, jakie Państwo napotkali. Jeśli zależy Państwu na skutecznym i łatwiejszym czyszczeniu płyty zalecamy stosowanie środków dedykowanych do materiału, z którego płyta została wykonana. W naszej ofercie dostępne jest mleczko Electrolux VitroCare, które nie tylko skutecznie usuwa tłuszcz i resztki jedzenia, ale dodatkowo dzięki zawartej w składzie nafcie tworzy na powierzchni płyty ochronną powłokę ograniczająca przywieranie kolejnych zanieczyszczeń. Mleczko to jest również w stanie zniwelować pomniejsze zarysowania, dzięki czemu urządzenie będzie bardziej estetyczne. Chętnie prześlemy Państwu zestaw testowy wspomnianego mleczka. W tym celu prosimy o przesłanie danych osobowych, adresu oraz numeru telefonu na adres opinie@electrolux.com. Pozdrawiamy, Zespół Electrolux.

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcjonalność
  3
 • Jakość
  3
5
B.R. 11 października 2020

Jestem zadowolona

Płyta gazowa to dobra alernatywa do nowoczesnej kuchni.Spełnia moje wszystkie oczekiwania

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcjonalność
  3
 • Jakość
  3
 • B.R. poleca ten produkt
 • Wzornictwo
  3
 • Funkcjonalność
  3
 • Jakość
  3
 • B.R. poleca ten produkt
1
Piitr 15 maja 2020

Nie działa

Nie działa od pierwszego uruchomienia, Sensory padły po 1 dniu , Pokrętła na drugi dzień
Regulacja bardzo trudna , Nie utrzymuje płomienia , Od razu serwis . Jak na tej klasy urządzenie to mega wtopa producenta . Nie polecam bo same problemy

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcjonalność
  1
 • Jakość
  3

Electrolux

Serdecznie dziękujemy za opnie dotyczącą naszej płyty. Bardzo nam przykro z powodu Państwa niezadowolenia. Uprzejmie prosimy o przesłanie szczegółowego opisu usterki oraz danych urządzenia (zdjęcie tabliczki znamionowej, zdjęcie dowodu zakupu) na adres opinie@electrolux.com. Na podstawie przesłanych przez Państwa danych zarejestrujemy zgłoszenia serwisowe, a wykonana przez serwis ekspertyza pozwoli nam na wskazanie satysfakcjonującego rozwiązania. Pozdrawiamy, Zespół Electrolux.

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcjonalność
  1
 • Jakość
  3

Opinie w innych językach Przetłumaczone opinie

5
Przetłumaczone z słowackiego
Vojto 15 kwietnia 2021

KGG6438K

Płyta KGG6438K ma świetny design. Jego funkcje są absolutnie wystarczające, bezproblemowe gotowanie. Jest to produkt wysokiej jakości. Maksymalna satysfakcja!

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcjonalność
  5
 • Jakość
  5
 • Vojto poleca ten produkt

Wyłączenie odpowiedzialności za tłumaczenie

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcjonalność
  5
 • Jakość
  5
 • Vojto poleca ten produkt

Najszybsza droga do doskonałego smaku

Gotowanie indukcyjne umożliwia przyrządzenie większej ilości pysznych potraw w krótszym czasie. To szybsza, bezpieczniejsza i zapewniająca lepszy smak potraw metoda gotowania.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves