Szczegółowe dane produktu

Zmywarka do zabudowy QuickSelect 900 z systemem ComfortLift, wskaźnikiem pracy Beam on floor, funkcją ExtraHygiene i szufladą MaxiFlex.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Zmywarka do zabudowy - KECB8300L

Wyższy standard – pierwsza zmywarka, której załadunek nie wymaga wysiłku

Zmywarka ComfortLift® 900 jako pierwsza na świecie pomaga w załadunku i wyładunku naczyń. Nasza unikalna technologia sprawia, że kosz samoczynnie unosi się na wygodną wysokość – wystarczy lekko ścisnąć uchwyt. Jest to na tyle wygodne rozwiązanie, że będziesz zastanawiać się, dlaczego nikt nie wpadł na nie wcześniej.

Electrolux - Zmywarka do zabudowy - KECB8300L

ComfortLift – pierwszy unoszący się kosz

Unikalny mechanizm ComfortLift sprawi, że już nigdy nie będziesz schylać się, aby załadować lub rozładować zmywarkę. Wystarczy lekko ścisnąć uchwyt, aby dolny kosz płynnie uniósł się do góry. To pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie.

Electrolux - Zmywarka do zabudowy - KECB8300L

QuickSelect – zmywanie naczyń bez zgadywania

Zmywarka QuickSelect pozwoli Ci bez wysiłku wybrać odpowiedni cykl zmywania. To prostsze niż kiedykolwiek dotąd – wystarczy przesunąć palcem, aby wybrać czas trwania cyklu, a następnie za dotknięciem dodatkowe opcje. Resztą zajmie się zmywarka.

Electrolux - Zmywarka do zabudowy - KECB8300L

Wyświetlacz podłogowy: sposób na ciszę w kuchni

Wyświetlacz podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni. Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka informuje o swoim stanie, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze.

Electrolux - Zmywarka do zabudowy - KECB8300L

Usuń zarazki ze swoich naczyń

Funkcja ExtraHygiene zapewnia doskonałe czyszczenie. W fazie odkażania temperatura w zmywarce wzrasta do 69°C. Gwarantuje to skuteczną eliliminację prawie wszystkich zarazków z naczyń.

* Testowano na obecność Micrococcus luteus i bakteriofaga MS2 w zewnętrznym teście przeprowadzonym przez Swissat Testmaterialien AG w 2021 roku (Raport z testu nr 20212029).

Electrolux - Zmywarka do zabudowy - KECB8300L

Miejsce na dowolne sztućce w szufladzie MaxiFlex

Szufladę MaxiFlex została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła pomieścić sztućce i przybory kuchenne w różnych kształtach i rozmiarach. Ruchome przegródki i głęboka szuflada pozwolą Ci łatwo załadować je do zmywarki niezależnie od ich wielkości i kształtu.

Akcesoria

Opinie

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Najnowsze

Najnowsze

Najbardziej pomocne

Najwyższe oceny

Najniższe oceny

5
Mariola 22 stycznia 2022

Zadowoleni

Zmywarka jest bardzo wygodna dzięki funkcji podnoszenia kosza, cicho pracuje, sama się otwiera po zakończeniu pracy i ta trzecia szuflada na sztućce jest bardzo wygodna i pojemna nie ograniczając miejsca w środku.
Super produkt, polecam szczególnie w dojrzałym wieku.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcjonalność
  5
 • Jakość
  5
 • Mariola poleca ten produkt

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcjonalność
  5
 • Jakość
  5
 • Mariola poleca ten produkt
1
Daniel 15 grudnia 2021

Odradzam, zniszczyła mi naczynia.

Witam, dnia 05.10.2021 skuszony dobrymi opiniami w internecie, zakupiłem zmywarkę KECB7310L. Na początku byłem zadowolony z efektów mycia ale zacząłem dostrzegać osad na naczyniach. Próbowałem różnych ustawień stężenia soli oraz płynu nabłyszczającego, efekt był gorszy czasem lepszy lecz daleki od ideału. Używałem tabletek od kilku różnych producentów a efektu nadal brak. Po miesiącu zamówiłem usługę serwisową, technik nie stwierdził usterek od strony osprzętu zmywarki, znalazł natomiast wyciek z pojemnika na nabłyszczacz. Zostałem poinformowany o tym, że może to być prawdopodobna przyczyna, obecności osadu na naczyniach. Z naciskiem na słowo prawdopodobna, poproszono mnie bym obserwował zmywarkę, przez około kolejne 7 dni i to przelało moją czarę goryczy. Przez półtora miesiąca wstawiałem zmywarkę 2-3 razy dziennie by poprawić poprzednie mycie, a jedyne co osiągnąłem to szklanki, kieliszki oraz literatki, które nadają się tylko i wyłącznie do wyrzucenia. Nie chcę myśleć o ilości płynu nabłyszczającego przyjętego wraz z herbatą. Wniosłem o wymianę zastawy, na koszt firmy electrolux w związku z awarią pojemnika na płyn nabłyszczający i w odpowiedzi, otrzymałem iż moje roszczenia są bezpodstawne ponieważ jest to "korozja szkła" Zmywarka myję ale smak pozostał.

Hello, on 05/10/2021 tempted by good reviews on the internet, I purchased the KECB7310L dishwasher. At first I was happy with the results of the wash but I started to notice the residue on the dishes. I tried different settings of salt concentration and rinse aid, the effect was worse sometimes better but far from ideal. I've used pills from several different manufacturers and still no effect. After a month I ordered a service, the technician found no faults on the hardware side of the dishwasher but found a leak from the rinse aid container. I was informed that this could be the probable cause, the presence of sediment on the dishes. With emphasis on the word likely, I was asked to watch the dishwasher, for the next 7 days or so and that poured my bitterness. For a month and a half I put the dishwasher in 2-3 times a day to improve on the previous wash, and all I've accomplished is glasses, stemware, and littles that are only fit to be thrown away. I don't want to think about the amount of glossy liquid taken in with the tea. I requested the replacement of the crockery, at the expense of electrolux in connection with the failure of the container for rinse aid and in response, I received that my claim is unfounded because it is "corrosion of glass" Dishwasher washed but the taste remained.

 • Wzornictwo
  1
 • Funkcjonalność
  1
 • Jakość
  1

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  1
 • Funkcjonalność
  1
 • Jakość
  1
5
Mateusz 29 listopada 2021

Najlepsza zmywarka z jakiej korzystałem

Jestem zachwycony tą zmywarką: jest ogromna, bardzo dobrze domywa naczynia i jest bardzo oszczędna. Posiada szufladę na sztućce, która osobiście dla mnie jest wygodniejszym rozwiązaniem niż koszyk. Dolny kosz natomiast podnosi się do góry dzięki specjalnemu mechanizmowi. Obsługa zmywarki jest banalnie prosta, bo zamiast wyboru programy wybieramy jak długo chcemy myć naczynia - genialne! I do tego zmywarka otwiera się sama po zakończeniu mycia :)

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcjonalność
  5
 • Jakość
  5
 • Mateusz poleca ten produkt

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcjonalność
  5
 • Jakość
  5
 • Mateusz poleca ten produkt
5
klaudiia00 31 października 2021

Bardzo polecam

To nie pierwsza moja zmywarka, a pierwsza, która tak pozytywnie mnie zaskoczyła. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z dolnym koszem, który unosi się do góry, a jest to rewelacyjne rozwiązanie! Nie trzeba się już schylać przy opróżnianiu zmywarki. Dodatkowy górny kosz na sztućce sprawia, że zmywarka jest bardzo pojemna. Idealnie sprawdza się dla naszej 4 osobowej rodziny. Układ koszy jest bardzo praktyczny, dlatego sporo się w nich mieści. Zmywarka sygnalizuje światełkiem czy cykl mycia został zakończony. Ma funkcje automatycznego otwierania drzwi, dzięki czemu naczynia są suchutkie (można to też łatwo wyłączyć). Mi spodobała się najbardziej dlatego, że świetnie zmywa naczynia. Radzi sobie zarówno z talerzami, garnkami, plastikiem, jak i szklankami, na których nie pozostają żadne zacieki.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcjonalność
  5
 • Jakość
  5
 • klaudiia00 poleca ten produkt

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcjonalność
  5
 • Jakość
  5
 • klaudiia00 poleca ten produkt

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves