Szczegółowe dane produktu

Ekspres do kawy Explore 6, kolor czarny.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Odkryj przyjemność picia kawy jak od baristy w swoim własnym domu

Przenieś bogate aromaty i jedwabiste tekstury napojów kawowych jak spod ręki baristy w zacisze Twojego domu dzięki ekspresowi Explore 6 Manual Espresso. Odkryj sekret wyjątkowego smaku w domu, w dowolnym momencie.

Precyzyjna kontrola zapewnia idealny smak dzięki technologii Thermo Block

Dzięki technologii Thermo Block zyskujesz dokładną kontrolę temperatury i szybki proces parzenia. W efekcie zyskujesz idealnie smakującą kawę, za każdym razem.

Odkryj więcej możliwości parzenia z ustawieniem filtra

Ustawienie filtra pomaga otworzyć wiele możliwości parzenia. Zawiera filtr 2w1, jak też wkładkę E.S.E. Są idealne, by łatwo dostosować intensywność lub dostosować urządzenie do filiżanki.

Kontrola ilości Auto-Shot dla Twojego idealnego espresso

Z kontrolą ilości Auto-Shot możesz dostosować rozmiar każdego espresso, by idealnie pasowało do Twojej filiżanki lub szklanki. Doskonała, precyzyjna kontrola za dotknięciem przycisku.

Łatwe czyszczenie z wyjmowaną tacką ociekową

Sprzątanie po przyrządzeniu idealnego espresso jest niezwykle łatwe dzięki wyjmowanej tacce ociekowej. Po wyjęciu tacki urządzenie może pomieścić kubki wysokości do 12 cm.

Uzyskaj idealne wykończenie baristy dzięki spieniaczowi do mleka.

Ciesz się idealnym wykończeniem godnym baristy Twojej kawy dzięki spieniaczowi do mleka. Mocno spienia mleko, tworząc aksamitną, delikatną piankę, idealną do cappuccino i nie tylko.

Bogactwo inspiracji

Wszyscy potrzebujemy trochę inspiracji. Korzystając z niej podczas przyrządzania sobotniego śniadania lub świątecznych potraw, warto pamiętać, że droga do celu może być równie ekscytująca jak jego osiągnięcie.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone