Szczegółowe dane produktu

Elegancki i nowoczesny ekspres do kawy Explore 7 z automatyczną funkcją zaparzania przelewowego oferuje wspaniały smak filtrowanej kawy.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Ekspres do kawy - E7CM1-4MTM

Doskonała kawa w domu

Ekspres Explore 7 zaprojektowany z myślą o zaparzaniu kawy zgodnie ze standardami ECBC w zaciszu własnego domu. Jego eleganckie, nowoczesne wzornictwo – idealnie łączące najlepszy styl i funkcjonalność – doskonale pasuje do wystroju każdej kuchni.

Electrolux - Ekspres do kawy - E7CM1-4MTM

Idealna kawa w każdej filiżance dzięki certyfikowanemu procesowi zaparzania

Poranki ze smaczniejszą kawą z ekspresu Explore 7. Spełnia on wymogi jakości European Coffee Brewing Centre (ECBC), jak np. zaparzanie pełnego dzbanka kawy wodą o temperaturze 92–96°C w ciągu zaledwie sześciu minut. Nasz ekspres gwarantuje doskonały smak za każdym razem.

Electrolux - Ekspres do kawy - E7CM1-4MTM

Szersza wylewka z myślą o lepszym smaku kawy

Wylewkę AutoBloom™ zaprojektowano tak, aby była szersza niż standardowa.* Dzięki technice automatycznego zaparzania przelewowego woda równomiernie przesącza się nawet przez dużą ilość kawy. Gwarantuje to jednakową moc każdego naparu. (*W porównaniu z ekspresem Electrolux Expressionist, EKF7800).

Electrolux - Ekspres do kawy - E7CM1-4MTM

Przycisk „Aroma”, by wzmocnić smak

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby uzyskać bardziej aromatyczną kawę. Będzie ona równie doskonała pod względem jakości, ale bardziej wyrazista w smaku.

Electrolux - Ekspres do kawy - E7CM1-4MTM

Zawsze doskonały smak dzięki dzbankowi z pokrywką mieszającą

Zawsze doskonale zaparzona kawa o wspaniałym smaku z naszego dzbanka ze specjalną pokrywką mieszającą. Gdy kawa przepływa do dzbanka, delikatnie mieszają się jej aromaty, tworząc optymalnie zrównoważony smak. Dzięki temu pierwszy łyk smakuje równie doskonale, jak ostatni.

Electrolux - Ekspres do kawy - E7CM1-4MTM

Łatwy do napełniania zbiornik na wodę i przesuwany filtr

Filtr ekspresu Explore 7 wygodnie przesuwa się na bok, pozwalając na szybką i łatwą obsługę, a zbiornik na wodę można napełnić w mgnieniu oka. Wszystko z myślą o bezproblemowym zaparzaniu kawy każdego poranka.

Bogactwo inspiracji

Wszyscy potrzebujemy trochę inspiracji. Korzystając z niej podczas przyrządzania sobotniego śniadania lub świątecznych potraw, warto pamiętać, że droga do celu może być równie ekscytująca jak jego osiągnięcie.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone