Szczegółowe dane produktu

Czajnik Explore 7 umożliwiający utrzymanie idealnej temperatury wody, dzięki precyzyjnej regulacji, z podstawą antyspoślizgową i filtrem zapobiegającym osadzaniu się kamienia, moc 2400 W.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Czajnik - E7K1-6BP

Całkowita kontrola dzięki czajnikowi Explore 7

Niezależnie od tego, czy gotujesz wodę, zaparzasz herbatę czy delikatnie podgrzewasz składniki, czajnik Explore 7 umożliwia indywidualne ustawienie temperatury. Możliwości ustawienia temperatury w odstępach co 5°C pozwala uzyskać idealną temperaturę za każdym razem. A nawet utrzymać tę temperaturę przez 40 minut.

Electrolux - Czajnik - E7K1-6BP

Temperatura dostosowana do Twoich upodobań

Czajnik Explore 7 został zaprojektowany z myślą o łatwym osiąganiu i utrzymaniu idealnej temperatury. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz jedzenie dla dzieci, zieloną herbatę, czy kawę, czajnik automatycznie wyłączy się, gdy osiągnie wybraną temperaturę.

Electrolux - Czajnik - E7K1-6BP

Wybrana temperatura, utrzymywana przez 40 minut

Czajnik Explorer 7 dzięki funkcji utrzymywania temperatury (Keep-warm) utrzymuje wybraną temperaturę do 40 minut. Element ten umieszczony w podstawie czajnika jest uruchamiany za każdym razem, gdy temperatura wody spadnie o 5°C.

Electrolux - Czajnik - E7K1-6BP

Łatwo dostępna pokrywa ułatwiająca czyszczenie

Pokrywę czajnika Explore 7 otwiera się jednym płynnym ruchem, unikając rozlewania wody. Rozmiar otworu umożliwiający włożenie dłoni sprawia, że czyszczenie jest dziecinnie proste. Codzienne użytkowanie ułatwia możliwość ustawiania czajnika na podstawie 360 stopni w dowolnym kierunku.

Electrolux - Czajnik - E7K1-6BP

Funkcje bezpieczeństwa są standardem

Antypoślizgowa podstawa Explore 7 zapewnia bezpieczeństwo, zmniejszając ryzyko ślizgania się czajnika i rozlania wody. Pusty czajnik wyłącza się automatycznie. Po wykryciu, że w zbiorniku nie ma wystarczającej ilości wody, zasilanie zostaje odcięte.

Electrolux - Czajnik - E7K1-6BP

Filtr przeciw osadzaniu się kamienia dla poprawy smaku wody

Wyposażony w filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia czajnik Explore 7 utrzymuje czystość wody przez dłuższy czas. Wolniejsze osadzanie się kamienia oznacza mniejsze wymagania dotyczące konserwacji i czyszczenia dla zachowania jakości przegotowanej wody.

Bogactwo inspiracji

Wszyscy potrzebujemy trochę inspiracji. Korzystając z niej podczas przyrządzania sobotniego śniadania lub świątecznych potraw, warto pamiętać, że droga do celu może być równie ekscytująca jak jego osiągnięcie.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone