Szczegółowe dane produktu

Blender Create 4 Compact.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Pyszny i pożywny koktajl na drogę.

Blender Create 4 Compact ułatwia zachowanie zdrowych nawyków żyweniowych. I przygotowywanie smacznych przekąsek. Weź banana, trochę świeżych owoców leśnych i odrobinę soku. Zblenduj. Teraz możesz delektować się świeżymi i zdrowymi koktajlami i zabrać je ze sobą, gdziekolwiek chcesz.

Wygodna, przenośna butelka 3 w 1.

Połącz swoje ulubione składniki bezpośrednio w przenośnej butelce 3 w 1, a będzie gotowa, by przemieszczać się razem z Tobą. Dodaj to, co lubisz, zblenduj i, po założeniu pokrywki, zabierz smoothie wszędzie ze sobą.

Stały rezultat dzięki wielu prędkościom i funkcji pulsacyjnej.

Stosuj dwie prędkości i funkcję pulsacyjną, aby uzyskać idealną konsystencję. Uzyskaj stałe efekty blendowania i dowolną konsystencję od kruszonego lodu po gładkie smoothie.

Szeroki zakres akcesoriów do blendowania.

Odkryj wszystkie możliwości blendowania dzięki szerokiej gamie akcesoriów. Szklany słoik o pojemności 600 ml doskonale nadaje się do blendowania w domu, dwie przenośne butelki o pojemności 300 ml i 600 ml idealnie sprawdzą się w drodze, a młynek dokładnie zmieli ziarna kawy i orzechy.

Optymalne blendowanie dzięki ostrzom TruFlow®.

Ostrza TruFlow® zapewniają niezawodną i optymalną wydajność podczas blendowania – od kruszenia lodu po przygotowanie smoohie o idealnej konsystencji.

Oszczędność przestrzeni dzięki kompaktowemu designowi.

Koniec z ciężkimi i nieporęcznymi blenderami, które zajmują miejsce na blatach. Blender Create 4 Compact zajmuje mniej miejsca w kuchni, nie zagracając jej.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone