Szczegółowe dane produktu

Toster Explore 7 - siedem opcji opiekania, funkcje rozmrażania i podgrzewania, wyjmowana tacka, kolor czarny.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Toster - E7T1-6BP

Twój tost, Twój wybór dzięki Explore 7

Tosterem Explore 7 doskonale rozmrozisz kromki chleba, jak i zrumienisz bajgle. Regulacja ustawień umożliwia stworzenie idealnego tostu. Dzięki dodatkowym akcesoriom można także podgrzewać ciastka.

Electrolux - Toster - E7T1-6BP

Precyzyjne wyniki za każdym razem, dzięki pięciu ustawieniom

Toster Master 9 oferuje idealne ustawienia dla każdego rodzaju opiekanego pieczywa. Wybierz jedną z siedmiu różnych opcji opiekania, ustawiając niższą moc dla miękkiego pieczywa, jak np. brioszki i wyższą dla twardszego, jak np. ciabatta. Twój tost, Twój wybór.

Electrolux - Toster - E7T1-6BP

Rozmrażanie lub odgrzewanie za naciśnięciem jednego przycisku

Odświeżanie pieczywa dzięki funkcji podgrzewania w tosterze Explore 7. Program ten zapewnia delikatne podgrzanie pieczywa bez ponownego opiekania. Program odmrażania szybko przywraca bochenkom i kromkom chleba, które były przechowywane w zamrażarce, pierwotną świeżość.

Electrolux - Toster - E7T1-6BP

Akcesoria to ruszt do podgrzewania i pokrywa przeciwkurzowa

Ruszt do podgrzewania służy do delikatnego podgrzewania ciasta i rogalików. Poręczne akcesorium, umieszczane na górze tostera, zapewnia łatwy sposób na równomierne podgrzanie większych kawałków pieczywa. Plastikowa pokrywa chroni przed kurzem, gdy toster nie jest używany.

Electrolux - Toster - E7T1-6BP

Oczekiwany efekt opiekania dzięki funkcji podnoszenia i sprawdzania stopnia przyrumienienia

Unikaj niedopieczenia lub przypalenia tostów dzięki funkcji podnoszenia i sprawdzania. System dźwigniowy pozwala rzucić okiem na tosty bez przerywania cyklu opiekania. Umożliwia to przygotowanie idealnych tostów za każdym razem – bez zgadywania.

Electrolux - Toster - E7T1-6BP

Łatwe czyszczenie dzięki tacy na okruchy

To urządzenie jest wyposażone w praktyczną tackę na okruchy – bez potrzeby odwracania tostera do góry dnem w celu usunięcia okruchów. Tackę można łatwo wysunąć i opróżnić, oszczędzając czas na konserwację i inne czynności związane z czyszczeniem.

Bogactwo inspiracji

Wszyscy potrzebujemy trochę inspiracji. Korzystając z niej podczas przyrządzania sobotniego śniadania lub świątecznych potraw, warto pamiętać, że droga do celu może być równie ekscytująca jak jego osiągnięcie.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone