Szczegółowe dane produktu

Antywibracyjne podkładki gumowe do pralek - 4 szt. Płaskie wzornictwo i neutralny kolor sprawiają, że są prawie niewidoczne. Wymiary: Ø 45 mm, wys.: 6 mm.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Pierz ubrania w ciszy

Podkładki antywibracyjne do pralek w dyskretnym kolorze, które łatwo nałożyć, pasują do pralek, chronią podłogi przed zarysowaniami i redukują hałas pralki.

Podkładki antywibracyjne do pralek, by pranie było ciche i ostrożne

Stabilizujące podkładki antywibracyjne do pralek redukują hałas dobiegający z pralki i chronią podłogi przed zadrapaniem. Ten 4-częściowy zestaw można łatwo dopasować do pralki, dzięki czemu wspomagamy stabilność i zapewniamy cichszą pracę maszyny.

Podkładki antywibracyjne

Antywibracyjne podkładki gumowe do pralek - 4 szt. Płaskie wzornictwo i neutralny kolor sprawiają, że są prawie niewidoczne.

Kup teraz

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves