Poznaj swojego nowego szefa kuchni - płytę SensePro®. Bezprzewodowa termosonda mierzy temperaturę wnętrza potrawy komunikując się z płytą. W ten sposób można gotować potrawy z rezultatem godnym najlepszych restauracji.

Odkryj swój kulinarny potencjał

Bezprzewodowa termosonda mierzy temperaturę wnętrza potrawy komunikując się z płytą. W ten sposób można gotować, smażyć, dusić i gotować SousVide z rezultatem
godnym najlepszych restauracji. Niezależnie, co przygotowujesz płyta SensePro®
poprowadzi Cię krok po kroku, tak aby zawsze mieć pewność kulinarnego kunsztu. 

Nie będziesz mógł się doczekać, aby dzielić się z innymi pysznymi daniami. Wyborne dania wymagają profesjonalnych narzędzi. Dzięki SensePro® Twoja kuchnia nie ma granic.

Frying pan on stove
Łosoś na patelni

Precyzyjne gotowanie bez wysiłku

Poznaj swoją nową pomoc w kuchni – płytę grzejną SensePro® z funkcją SousVide. Odkryj nową technikę gotowania dzięki funkcji SousVide i ciesz się smakiem potraw jak z restauracji.

Pierwsza na świecie płyta indukcyjna z termosondą

Płyta indukcyjna SensePro® wyposażona jest w bezprzewodową termosondę z którą komunikuje się za pośrednictwem anteny, co umożliwia Ci precyzyjne sterowanie, aby uzyskać właściwą temperaturę wnętrza potrawy. Pozwala ona gotować SousVide, dokładnie dobierając temperaturę co do jednego stopnia. 

Funkcja SousVide umożliwia powolne gotowanie w kąpieli wodnej, aby wydobyć pełnię smaku. Z płytą indukcyjna SensePro z powodzeniem usmażysz także krwisty, średnio lub dobrze wysmażony stek.

Zamknięty garnek

Wyborne dania wymagają profesjonalnych narzędzi

Prawdziwie intuicyjne płyty indukcyjne Electrolux

Płyta indukcyjna Electrolux to nieodzowny i niezawodny sprzęt w nowoczesnej kuchni, umożliwiający tworzenie smacznych potraw w krótszym czasie. Pozwala gotować szybciej, a dzięki funkcji rozpoznawania obecności garnka, także bezpieczniej.