Szczegółowe dane produktu

Filtr antywirusowy zapewniający kompleksową ochronę. Do oczyszczaczy Well A7 i Well A5.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Ochrona przed bakteriami i wirusami

Chroń swoją rodzinę przed unoszącymi się w powietrzu bakteriami i wirusami za pomocą filtra CARE, który neutralizuje szkodliwe patogeny.

Aktywna ochrona przed wirusami*

Doskonale ochraniające filtry CARE charakteryzują się unikalną kombinacją materiałów testowanych z myślą o neutralizacji 99,9% uwięzionych w powietrzu wirusów*, co zapobiega ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza w Twoim domu.

*Testowane na obecność wirusa H1N1 (A/PR8/34) zgodnie z normą ISO 18184-2019

Ochrona przeciwbakteryjna.

Ochrona przed bakteriami przenoszonymi drogą powietrzną ma kluczowe znaczenie dla stworzenia zdrowszego środowiska domowego. Doskonale ochraniający filtr CARE zawiera środek przeciwbakteryjny, który neutralizuje bakterie na poziomie komórkowym, eliminując do 99,9% bakterii znajdujących się w domu i zapobiegając dalszemu ich rozwojowi.

*Test zewnętrzy: bacteria E. coli i Staphylococcus, przeprowadzony w 2020 r. z normą chińską GB 21551.2-2010 Appendix B.

Aktywna ochrona przed pyłkami

Wychwytuje i neutralizuje unoszące się w powietrzu cząstki pyłków, co pomaga zminimalizować reakcje alergiczne.

Wyjątkowa filtracja drobnych cząsteczek

Doskonale ochraniające filtry CARE wyposażone są w zaawansowaną technologię filtracji, która zapewnia filtrację 99,97% substancji drażniących o wielkości nawet 0,3 µm, co pomaga zapewnić minimalną ilość alergenów unoszących się w powietrzu w Twoim domu.

Inteligentne filtry

Każdy filtr jest wyposażony w inteligentny wskaźnik, który mierzy ekspozycję na drobne cząstki stałe i pozostałą żywotność filtra. Aplikacja wskaże, kiedy należy wymienić filtr.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux
woman on couch with mobile phone