Szczegółowe dane produktu

Stacja myjąca PowerPro. Higienicznie czyste podłogi, mniej wysiłku. Technologia separacji brudnej wody, wbudowane funkcje czyszczenia, płukania i suszenia mopa. Wymiary: 38,6x21,5x22,2/38,6x22,9x12 cm, waga: 1,2 kg.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Zawsze czyste aktywne mopowanie

Stacja myjąca PowerPro. Higienicznie czyste podłogi, mniej wysiłku. Wbudowane funkcje czyszczenia, płukania i suszenia mopa.

Technologia separacji brudnej wody

Stacja myjąca PowerPro z technologią separacji brudnej wody zapewnia zawsze czyste mopowanie. Dyski mopujące płukane są zawsze w czystej wodzie, a brudna woda trafia do osobnego zbiornika.

Funkcja czyszczenia i płukania dysków

Funkcja „naciśnij i zwolnij” wprawia w ruch koło wodne, które dogłębnie płucze dyski mopujące czystą wodą, usuwając brud i zanieczyszczenia w zaledwie 5 sekund.*

*5 sekund to zalecany czas płukania w celu skutecznego usuwania zabrudzeń domowych z nakładek mopa. W oparciu o wewnętrzne badania firmy Electrolux.

Łatwe suszenie

Wystarczy unieść szczotkę PowerPro, by odsączyć nadmiar wody w zaledwie 10 sekund*, zapewniając odpowiednią ilość wilgoci potrzebną do skutecznego mycia.

*10 sekund to zalecany czas płukania w celu osiągnięcia optymalnego poziomu wilgoci nakładek na potrzeby mycia domowego. W oparciu o wewnętrzne badania firmy Electrolux.

Mniej kontaktu z brudną wodą

Wygodnie umiejscowiony otwór odpływowy pozwala na łatwe odprowadzanie brudnej wody. Czysta woda pozostaje w oddzielnym zbiorniku.

Zawartość opakowania

1 x stacja myjąca PowerPro

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone