Szczegółowe dane produktu

Odkurzacz bezprzewodowy Clean 500 Green.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Łatwy w użytkowaniu odkurzacz z opcją dostosowania wydajności

Odkurzacz bezprzewodowy 500 o ergonomicznej konstrukcji zapewnia doskonałą wydajność i łatwą obsługę. Jednostkę ręczną i akcesoria można odłączać, co zapewnia możliwość odkurzania każdej powierzchni. Wszystkie modele produkowane są z wykorzystaniem tworzywa z recyklingu.*

*Zawartość przetworzonego tworzywa w modelach odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux 500% mieści się między 64-74%.

Skuteczny odkurzacz bezprzewodowy, dzięki któremu dom jest znacznie czystszy.

Nasz łatwy w użyciu odkurzacz bezprzewodowy zapewnia skuteczne, widoczne efekty na każdej powierzchni. Usuń kurz i drobne cząstki z różnych powierzchni.

Zachowuje wysoką wydajność nawet przy pełnym pojemniku na kurz*

Ciesz się niezakłóconą wydajnością przez cały czas odkurzania. Udoskonalony pojemnik na kurz, gwarantuje długotrwałą wydajność, nawet przy zebraniu większej ilości cząstek*

*Zachowuje 99% początkowej wydajności sprzątania przy tym, jak pojemnik na kurz napełnia się zgodnie z edycją EC 62885-2: 1:0, 5:1, 5:7 i 5.9 przy ustawieniu maksymalnej mocy

Szybkie i wygodne odkurzanie z wyjmowaną jednostką 2w1

Poznaj wygodny i elastyczny odkurzacz o wspaniałym ergonomicznym designie. Jednostka ręczna łatwo zdejmuje się z rury, by szybko sprzątać i docierać do trudnych miejsc.

Czas działania do 45 minut** ciągłego i wygodnego odkurzania

Posprzątaj cały dom na jednym ładowaniu. Ciesz się czasem działania do 45 minut* na pełnej baterii i nieprzerwanym, wygodnym odkurzaniem za każdym razem.

*Wewnętrzne testy odkurzacza ręcznego w trybie minimalnej prędkości, zgodnie z normą IEC 62885-4, gdzie urządzenie pracuje w trybie minimalnej prędkości. Odłączany odkurzacz ręczny.

Funkcja czyszczenia Brush Roll Clean łatwo przycina włosy ze szczotki.

Pozbądź się splątanych włosów bez ich dotykania. Wystarczy nacisnąć przycisk Brush Roll Clean, a nóż tnący wycina splątane włosy z rolki szczotki.

Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone