Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę z oświetleniem LED, elektroszczotkę z technologią UV, teleskopową ssawkę szczelinową, szczotkę do delikatnych powierzchni, szczotkę do kurzu, stację ładowania.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ81-ALRS

2w1 - odkurzacz pionowy i zintegrowany odkurzacz ręczny

Do odkurzacza bezprzewodowego, którym odkurzysz dywany i podłogi twarde, dołączony jest zintegrowany odkurzacz ręczny. Można go bardzo łatwo wyjąć z ramy odkurzacza bez wciskania jakichkolwiek przycisków. Idealnie sprawdzi się do odkurzania blatu, sofy, materaca czy wnętrza samochodu.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ81-ALRS

5-stopniowa filtracja powietrza

Doskonały 5-stopniowy system filtracji z warstwą filtra E10 usuwa do ***99,99% mikroskopijnych cząsteczek kurzu o wielkości >1 µm, gwarantując higieniczne i bezpieczne odkurzanie – nawet dla alergików.

***Pomiar zgodnie z normą ISO16890.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ81-ALRS

Znakomita wydajność odkurzania* przez dłuższy czas*

Zastosowana technologia cyklonu osiowego sprawia, że nawet przy napełniającym się pojemniku na kurz, odkurzacz pracuje ze stałą wysoką wydajnością**. Opracowany system cyklonowy ze śrubą Air Helix, z większą efektywnością oddziela cząsteczki kurzu od powietrza.

*Zachowuje 99% początkowej mocy odkurzania wraz z wypełnieniem się zbiornika zgodnie z wersją IEC 62885-2 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9 przy maksymalnym ustawieniu mocy. **Pomiar przy Trybie Eco

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ81-ALRS

Ergonomiczna konstrukcja aby wygodnie odkurzać

Ergonomiczna konstrukcja odkurzacza Well Q8, nisko położony środek ciężkości oraz moduł ręczny z podwójnym uchwytem zapewniają łatwe odkurzanie podłóg oraz lamp czy zakamarków pod sufitem - bez dźwigania i uciążliwego manewrowania.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ81-ALRS

Automatyczne czyszczenie szczotki

Uniwersalna elektroszczotka do odkurzania dywanów i podłóg twardych z opatentowaną funkcją BrushRollClean - automatycznego czyszczenia szczotki z włosów i włókien. Funkcję BRC uruchomisz naciskając przycisk, nawet przy wyłączonym odkurzaczu. Koniec z uciążliwym wyplątywaniem włosów z rolki!

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - WQ81-ALRS

Akcesoria do odkurzania zawsze pod ręką

Jeśli odkurzając podłogę nagle zauważysz pajęczynę na lampie, nie musisz odkładać odkurzacza, by iść po specjalną szczotkę. Wbudowane akcesoria są zawsze w zasięgu Twojej ręki – wystarczy je chwycić i przymocować.

Odkurzacz z technologią UV

Innowacyjny odkurzacz z elektroszczotką BEDPROPOWER™ PLUS z technologią UV w 99,99%* usuwa kurz, bakterie i alergeny z materacy, łóżek, sof, poduszek czy łóżeczek dziecięcych, a także z posłań dla zwierząt.

*5-stopniowy system filtracji z materiałem filtracyjnym E10 z technologią UV usuwa do **99,99% >1µm cząsteczek mikropyłu. Well Q8 wychwytuje cząsteczki o średnicach od 1 µm-10 µm (mikrometrów), takie jak pyłki, bakterie, zarodniki pleśni, odchody roztoczy i alergeny testowane zgodnie z normą ISO16890.

Szwedzki sposób na zdrowy dom

Przedstawiamy Wam najbardziej wszechstronny odkurzacz.

RedDot 2021
Atest NIZP

Samostojąca konstrukcja

Telefon? Dzwonek do drzwi? Jeśli coś przerwie Ci sprzątanie, możesz zostawić odkurzacz w dowolnym miejscu bez konieczności powrotu do stacji ładowania.

Wygoda użytkowania

Ergonomiczna konstrukcja odkurzacza gwarantuje niesamowitą wygodę podczas odkurzania. Umieszczony na dole środek ciężkości sprawia, że odczuwalny ciężar odkurzacza nie przekracza 900 g i łatwo się nim manewruje. Odkurzacz został sprawdzony i rekomendowany przez niemieckie stowarzyszenie AGR. Znak jakości AGR przyznawany jest produktom codziennego użytku, które są przyjazne dla kręgosłupa.

Czyszczenie filtra

 • Możliwość czyszczenia filtra pod bieżącą wodą.
 • Opróżnianie pojemnika na kurz bez dotykania brudu.

Ponadczasowy design

Projektując sprzęty domowego użytku inspirujemy się środowiskiem domowym. Dzięki temu nasze urządzenia doskonale komponują się z każdym wnętrzem.

Wydobywamy najlepsze cechy materiału, nadając mu nowy wyraz za pomocą kolorów i tekstur, które doskonale wtapiają się w środowisko domowe. Urządzenia dopracowane są w najmniejszych szczegółach.

Wyposażenie

 • Stacja ładowania z opcją mocowania na ścianie
 • Elektroszczotka z oświetleniem LED
 • Elektroszczotka z technologią UV
 • Teleskopowa ssawka szczelinowa
 • Szczotka do kurzu

Pure Care

Oferta Pure Care zapewnia wyjątkowo szybką i kompleksową naprawę urządzenia w ciągu 48 godzin* od dostarczenia do serwisu, w przypadku, gdy zajdzie konieczność naprawy.
Aby skorzystać z oferty, po zakupie zarejestruj produkt na stronie: www.electrolux.pl/rejestracja. Po zarejestrowaniu otrzymasz certyfikat, gwarantujący serwis klasy premium, w tym:
- doradztwo telefoniczne za pośrednictwem działu obsługi klienta,
- priorytetową naprawę urządzenia w razie potrzeby.
*Średni czas realizacji w dni robocze (od poniedziałku do piątku).

Dedykowany serwis:
Unitron s.c.
ul. Sobieskiego 1
26-600 Radom
tel. 48 345 10 10
biuro1@unitron.pl , unitron@unitron.pl  

Aby utrzymać swój odkurzacz jak nowy

pamiętaj o regularnej konserwacji odkurzacza:

 • Opróżniaj regularnie i myj pojemnik na kurz.
 • Płucz pod bieżącą wodą filtry.
 • Zapoznaj się z instrukcją konserwacji. Pamiętaj o 24h czasie suszenia.
 • Po 12 miesiącach kup nowe filtry i wymień na nowe.
Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

 • Sprawna pomoc techniczna i serwis
 • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
 • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
 • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone