Dowiedz się więcej o odkurzaczach bezprzewodowych

Ciesz się skutecznymi, łatwymi w użyciu i ergonomicznie zaprojektowanymi odkurzaczami bezprzewodowymi. Zaprojektowany do optymalnego codziennego użytku, poradzi sobie z każdą powierzchnią w Twoim domu: dywanem, płytkami czy podłogą twardą.

Odkurzacz bezprzewodowy serii 800 w salonie

POWER HYGIENIC 800 z technologią aktywnego mopowania

Wychwytuje 99% kurzu¹, a indukcyjny silnik odkurzacza wytwarza 5-krotnie² większą moc ssania, co pomaga w pozbyciu się kurzu i gwarantuje niezwykle dokładne odkurzanie dywanów i podłóg twardych.

POWER HYGIENIC 800 Odkurzacz z technologią aktywnego mopowania

POWER HYGIENIC 800 Odkurzacz z technologią aktywnego mopowania

 • Wychwytuje 99%¹ kurzu i 5x mocniej odkurza²
 • Skutecznie usuwa plamy z podłogi dzięki technologii aktywnego mopowania³
 • Higienicznie czyści łóżka⁴ dzięki technologii UV i 5-stopniowej filtracji
 • Aktywnie poleruje parkiety⁵, 260 obrotów na minutę

Cechy odkurzacza bezprzewodowego serii 800

 • Odkurzacz bezprzewodowy serii 800 w akcji
  Ikona 5-krotnie większej mocy
  Wychwytuje aż 99% kurzu i 5-krotnie mocniej odkurza¹

  Odkurzacz bezprzewodowy wychwytuje 99% kurzu, co zobaczysz od razu po jednym przejechaniu po podłodze pełnej kurzu i cząsteczek brudu. Innowacyjny silnik indukcyjny w odkurzaczu Electrolux Power Hygienic 800 zapewnia 5-krotnie większą moc ssania², co skutkuje skuteczniejszym  i szybszym usuwaniem zabrudzeń.

 • Technologia aktywnego mopowania
  Technologia aktywnego mopowania
  Technologia aktywnego mopowania

  Technologia aktywnego mopowania i unikalna budowa szczotki PowerPro Mop z obrotowymi dyskami skutecznie usuwa uporczywy brud oraz zaschnięte plamy. Prędkość dysków wynosi aż 260 obrotów na minutę co zapewnia doskonałą skuteczność czyszczenia. Nakładki mopujące wykończone są delikatną warstwą mikrofibry dzięki czemu są bezpieczne nawet dla podłóg olejowanych.

 • Higienicznie czyste łóżka
  Higienicznie czyste łóżka
  Higienicznie czyste łóżka²

  Dzięki elektroszczotce BedProPower+TM z technologią UV i 5-stopniowej filtracji, odkurzacz Power Hygienic 800 usuwa pyłki, bakterie, kurz, roztocza i alergeny z materacy, łóżek, łóżeczek dziecięcych i sof, pozostawiając higienicznie czyste powierzchnie.

 • Lśniące podłogi
  Ikona trybu automatycznego
  Lśniące podłogi

  Pady polerujące wykonane są z miękkiej mikrofibry, dzięki czemu mogą posłużyć do polerowania podłóg, pozostawiając efekt lśniącej podłogi. Można je prać w pralce i używać ponownie. Prędkość obrotowa dysków wynosi aż 260 obrotów na minut.

 • Tryb automatyczny dla bardziej efektywnego odkurzania
  Tryb automatyczny dla bardziej efektywnego odkurzania
  Tryb automatyczny dla bardziej efektywnego odkurzania

  Niezależnie od tego, czy odkurzane są podłogi twarde czy dywany, tryb automatyczny dostosowuje siłę ssania do rodzaju powierzchni, zapewniając skuteczne odkurzanie.

 • Długi czas pracy
  Długi czas pracy
  Długi czas pracy

  Czas pracy odkurzacza to aż 60 min w trybie ręcznym i 35 min w trybie min.

¹Innowacyjna konstrukcja w połączeniu z mocą ssącą generowaną przez silnik indukcyjny. Badanie wewnętrzne mocy ssania na podłodze twardej, pomiar zgodny z IEC 62885-2.

²Badanie wewnętrzne mocy ssania, pomiar zgodny z IEC 62885-2 w porównaniu do Electrolux WQ61-40OG.

³ W porównaniu do pasywnego mopowania, technologia AKTYWNEGO MOPOWANIA - POWER PRO MOP rotujących dysków z prędkością 260 obrotów/minutę.

⁴ 5-stopniowy system filtracji w połączeniu z użyciem elektroszczotki BED PRO POWER+ z technologią UV usuwa do 99,99% cząsteczek o wielkości poniżej 1µm (mikrometra), takie jak pyłki, bakterie, zarodniki grzybów, roztocza kurzu domowego i inne alergeny.  Badanie wewnętrzne. Pomiar zgodny z EN 60312-1:2017. Elektroszczotka z technologią UV montowana jest do jednostki ręcznej odkurzacza.

Odkurzanie

Duża wydajność bez zbędnego wysiłku

Odkurzacz bezprzewodowy serii Ultimate 700 to nasz najlżejszy model o wadze zaledwie 2,2 kg¹, a jednocześnie niezwykle wydajny. Jest również ekologiczny – 60% plastiku pochodzi z recyklingu.

Odkurzacz bezprzewodowy serii 700

Odkurzacz bezprzewodowy serii 700

 • Wydajny i lekki odkurzacz bezprzewodowy z serii 700.

Cechy odkurzacza bezprzewodowego serii 700

 • Odkurzanie ścian
  Ikona
  Lekka konstrukcja z myślą o wydajności

  Nasz lekki (tylko 2,2 kg¹) i wydajny odkurzacz bezprzewodowy znacznie ułatwia pracę. Dzięki ergonomicznej, kompaktowej konstrukcji możesz manewrować i sprzątać od podłogi do sufitu.

 • Podłogi drewniane
  Ikona
  Najlepsza wydajność² czyszczenia w swojej kategorii³

  Korzystaj z wysokiej mocy ssania i szybkiego silnika, który szybko i łatwo zapewnia odkurzone podłogi.

 • Kompaktowy akumulator
  Ikona
  Długa żywotność baterii, niewielkie rozmiary

  Ergonomiczna, kompaktowa konstrukcja i duża wydajność. Nasz nowo zaprojektowany akumulator zapewnia jeszcze lepszy czas pracy, co pozwala na dłuższe sprzątanie – do 50 minut na jednym ładowaniu⁴.

 • Drobne cząstki
  Ikona
  Mocny, wytrzymały silnik zapewniający czystość podłóg

  Przy każdym sprzątaniu usuwaj więcej kurzu, zanieczyszczeń i drobnych cząsteczek. Nasz mocny, trwały silnik zapewnia doskonałe rezultaty na każdej powierzchni.

 • Automatyczny wyświetlacz
  Ikona
  Automatycznie dostosowuje moc, aby uzyskać optymalne rezultaty

  Tryb automatyczny sam dostosowuje siłę ssania do rodzaju powierzchni i optymalizuje zużycie energii. Płynnie przechodź z płytek do drewnianych podłóg i dywanów.

 • System filtracji
  Ikona
  5-warstwowy system filtracji wychwytuje do 99,9% cząsteczek⁵

  Nasz 5-warstwowy system filtracji wychwytuje do 99,9% mikrocząsteczek o wielkości 0,3-10 mikrometrów⁵, dzięki czemu Twój dom jest zawsze optymalnie czysty.

¹Całkowita waga zmierzona na w pełni zamontowanym odkurzaczu ze szczotką PowerPro do różnych typów podłogi.
²Na podstawie testów zewnętrznych zgodnych z IEC 62885-4 w połączeniu z IEC 62885-2, 2 021 z obliczonym średnim wynikiem dla czyszczenia podłóg zgodnie z 5.2, 5.3 (w obu kierunkach), 5.4 i 5.5 (w obu kierunkach).
³W porównaniu z trzema najlepiej sprzedającymi się urządzeniami w 17 krajach europejskich w przedziale cenowym od 300 do 379 EUR (Gfk 2021)
⁴Testy wewnętrzne na odkurzaczu ręcznym w trybie minimalnej prędkości zgodnie z IEC 62885-4, gdzie urządzenie jest włączone w trybie minimalnej prędkości. Odkurzacz ręczny został wyjęty i przeprowadzono jego pomiary.
⁵Usuwa do 99,9% cząstek mikropyłów o rozmiarach 0,3-10 µm, na podstawie testów wewnętrznych zgodnych z normą EN60312-1:2017.

Odkurzacz bezprzewodowy z serii 600 przy oknie

Większa wydajność, o połowę cichszy dźwięk¹ 

Mocniejszy i cichszy. Odkurzacz bezprzewodowy serii 600 zapewnia większą moc odkurzania podłóg dzięki nowej, zmotoryzowanej szczotce i mniejszy hałas podczas odkurzania. Dzięki temu podłogi są czyste, a uszy zadowolone.

Odkurzacz bezprzewodowy serii 600

Odkurzacz bezprzewodowy serii 600

 • Większa wydajność, o połowę cichszy dźwięk¹.
 • Odkurzacz bezprzewodowy serii 600 ma wielokrotnie nagradzane wzornictwo oraz łatwe w użyciu funkcje, które ułatwiają sprzątanie.

Cechy odkurzacza bezprzewodowego serii 600

 • Odkurzacz bezprzewodowy serii 600 odkurzający różne powierzchnie
  Ikona Hardwood
  Odkurzaj różne powierzchnie za pomocą szczotki do odkurzania wielu powierzchni

  Odkurzaj różne powierzchnie za pomocą jednej wydajnej szczotki. Mocna szczotka do odkurzania wielu powierzchni umożliwia przechodzenie od dywanów do twardych podłóg bez konieczności jej zmiany. Bezproblemowe odkurzanie.

 • Odkurzanie salonu za pomocą odkurzacza bezprzewodowego serii 600
  Ikona cichego produktu
  Przywołaj czystość, a nie hałas

  Nasz najcichszy jak dotąd odkurzacz². Ten bezprzewodowy odkurzacz zapewnia wydajne odkurzanie, a jego silnik został zaprojektowany tak, aby emitował mniej hałasu podczas działania, bez uszczerbku dla wydajności.

 • Odkurzanie za pomocą odkurzacza bezprzewodowego serii 600
  Ikona Roll in roll out
  Stojak do ładowania z funkcją Roll-in roll-out eliminuje konieczność podnoszenia

  Masz dość podnoszenia ciężkiego odkurzacza? Dzięki podstawce ładującej Roll-in roll-out nie musisz już podnosić odkurzacza, aby uzyskać do niego dostęp lub go odłożyć. Łatwy start, łatwe zakończenie.

 • Lampka LED czasu pracy akumulatora w odkurzaczu bezprzewodowym serii 600
  Ikona minimalnego czasu działania 55 min
  Odkurz wszystko. Do 55 minut czasu działania*** na pełnym akumulatorze

  Zaawansowany akumulator tego odkurzacza bezprzewodowego pozwala na odkurzanie do 55 minut³ na w pełni naładowanym akumulatorze.

 • Filtracja w 5 krokach w odkurzaczu bezprzewodowym serii 600
  Ikona filtra
  Wychwytuje do 99,9% kurzu**** dla zdrowszego domu

  Usuwa do 99,9% cząstek mikropyłu o wielkości 0,3–10 µm⁴ dla czystszego i zdrowszego domu.

 • Szczotka z mopem w odkurzaczu bezprzewodowym serii 600
  Ikona funkcji mopa
  Szczotka mopująca PowerPro. Myj podłogę bez użycia mopa

  Mopowanie właśnie stało się o wiele łatwiejsze. Dzięki nowej szczotce mopującej PowerPro możesz użyć odkurzacza do umycia całej podłogi. Wreszcie bezproblemowe mopowanie na wyciągnięcie ręki.

¹Porównanie z modelem Electrolux WQ61-42GG na podstawie testów wewnętrznych. Wydajność mierzona w zakresie wychwytywania pyłu zgodnie z normą 59F - IEC 62885-2 Edition2 FDIS. Poziom mocy akustycznej zmniejszony o połowę (-3dBA) mierzony na urządzeniu ręcznym zgodnie z normą ISO 3743.
²Wewnętrzne testy zgodne z normą ISO 3743 na urządzeniu ręcznym w sierpniu 2021 r. w porównaniu z innymi bezprzewodowymi urządzeniami ręcznymi Electrolux, takimi jak model WQ61-42GG.
³Na podstawie testów wewnętrznych na urządzeniu ręcznym w trybie min. zgodnie z IEC 62 885-4
⁴Testy wewnętrzne zgodne z normą EN 60312-1:2017.

Odkurzacz bezprzewodowy serii 500

Łatwy w użyciu odkurzacz, zapewniający możliwość dostosowania wydajności

Odkurzacz bezprzewodowy serii 500 zapewnia doskonałą wydajność i ma ergonomiczną konstrukcję. Uchwyt ręczny i akcesoria są odłączane. Wszystkie modele są z tworzywa sztucznego z recyklingu¹.

Odkurzacz bezprzewodowy serii 500

Odkurzacz bezprzewodowy serii 500

 • Bezprzewodowy odkurzacz serii 500 z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi domowymi powierzchniami.

Cechy odkurzacza bezprzewodowego serii 500

 • Szczotka
  Ikona
  Skuteczny odkurzacz bezprzewodowy zapewniający widoczne efekty czystego domu

  Nasz łatwy w użyciu bezprzewodowy odkurzacz zapewnia widoczne rezultaty na każdej powierzchni. Usuń kurz i drobne cząsteczki z każdego miejsca.

 • Pojemnik na kurz
  Ikona
  Utrzymuje wydajność nawet po zapełnieniu pojemnika na kurz²

  Ciesz się niezrównaną wydajnością odkurzania przez cały czas Przeprojektowany pojemnik na kurz sprawia, że nawet gdy zbieranych jest więcej drobin, zapewniona jest długotrwała wydajność².

 • Ergonomiczna konstrukcja
  Ikona
  Szybkie i wygodne czyszczenie dzięki odłączanemu modułowi 2 w 1

  Poznaj wygodny, łatwy do dostosowania odkurzacz o wyjątkowej ergonomii. Uchwyt ręczny łatwo wysuwa się z urządzenia, co pozwala na szybkie czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

 • Pełny akumulator
  Ikona
  Czas pracy do 50 minut³ zapewniający ciągłe, wygodne odkurzanie

  Odkurz cały dom na jednym ładowaniu. Czas pracy na pełnej baterii wynosi do 50 minut³, co umożliwia ciągłe i wygodne sprzątanie za każdym razem.

 • Szczotka
  Ikona
  Funkcja czyszczenia rolki szczotki ułatwia wyciąganie włosów z rolki

  Pożegnaj się ze splątanymi włosami i nie dotykaj ich więcej. Wystarczy nacisnąć stopą przycisk czyszczenia rolki szczotki, a nóż usunie splątane włosy z rolki.

 • Mikrokurz
  Ikona
  Utrzymuje czystsze powietrze i zdrowszy dom podczas sprzątania

  Usuwa do 99% cząstek mikropyłu⁴ dla czystszego powietrza i zdrowszego domu podczas sprzątania.

¹ Zawartość plastiku pochodzącego z recyklingu w % waha się w granicach 64–74% w różnych modelach bezprzewodowych odkurzaczy Electrolux 500.
² Zachowuje 99% początkowej mocy odkurzania wraz z wypełnieniem się pojemnika na kurz zgodnie z wersją IEC 62885-2 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9 przy maksymalnym ustawieniu mocy.
³ Testy wewnętrzne na odkurzaczu ręcznym w trybie minimalnej prędkości zgodnie z IEC 62885-4, gdzie urządzenie jest włączone w trybie minimalnej prędkości. Odkurzacz ręczny został wyjęty i przeprowadzono jego pomiary.
⁴ Usuwa do 99% cząstek mikropyłów o rozmiarach 0,3-10 µm, na podstawie testów wewnętrznych zgodnych z normą EN60312-1:2017.

Czytaj więcej

Dowiedz się więcej o odkurzaczach bezprzewodowych

Znajdź odpowiedni odkurzacz bezprzewodowy dla swoich potrzeb w domu. Czystość – codzienne czyszczenie zapewnia szybkie i widoczne rezultaty. Zwierzęta – do usuwania sierści zwierząt domowych i bałaganu przez nie powodowanego. Hygiena – głębsze oczyszczanie z zarazków, bakterii i drobnego kurzu. Technolgia – wszechstronny odkurzacz do wszystkich zadań.

Dowiedz się więcej o odkurzaczach bezprzewodowych

Znajdź odpowiedni odkurzacz bezprzewodowy dla swoich potrzeb w domu. Czystość – codzienne czyszczenie zapewnia szybkie i widoczne rezultaty. Zwierzęta – do usuwania sierści zwierząt domowych i bałaganu przez nie powodowanego. Hygiena – głębsze oczyszczanie z zarazków, bakterii i drobnego kurzu. Technolgia – wszechstronny odkurzacz do wszystkich zadań.

Chcesz przystąpić do zakupu?
Kontynuuj odkrywanie kolejnych serii.