Dowiedz się więcej o odkurzaczach bezprzewodowych

Ciesz się skutecznymi, łatwymi w użyciu i ergonomicznie zaprojektowanymi odkurzaczami bezprzewodowymi. Zaprojektowany do optymalnego codziennego użytku, poradzi sobie z każdą powierzchnią w Twoim domu: dywanem, płytkami czy podłogą twardą.

Odkurzacz bezprzewodowy serii 800 w salonie

POWER HYGIENIC 800 z technologią aktywnego mopowania

Wychwytuje 99% kurzu¹, a indukcyjny silnik odkurzacza wytwarza 5-krotnie² większą moc ssania, co pomaga w pozbyciu się kurzu i gwarantuje niezwykle dokładne odkurzanie dywanów i podłóg twardych.

POWER HYGIENIC 800 Odkurzacz z technologią aktywnego mopowania

POWER HYGIENIC 800 Odkurzacz z technologią aktywnego mopowania

 • Wychwytuje 99%¹ kurzu i 5x mocniej odkurza²
 • Skutecznie usuwa plamy z podłogi dzięki technologii aktywnego mopowania³
 • Higienicznie czyści łóżka⁴ dzięki technologii UV i 5-stopniowej filtracji
 • Aktywnie poleruje parkiety⁵, 260 obrotów na minutę

Cechy odkurzaczy bezprzewodowych serii 800

 • Odkurzacz bezprzewodowy serii 800 w akcji
  Ikona 5-krotnie większej mocy
  Wychwytuje aż 99% kurzu i 5-krotnie mocniej odkurza¹

  Odkurzacz bezprzewodowy wychwytuje 99% kurzu, co zobaczysz od razu po jednym przejechaniu po podłodze pełnej kurzu i cząsteczek brudu. Innowacyjny silnik indukcyjny w odkurzaczu Electrolux Power Hygienic 800 zapewnia 5-krotnie większą moc ssania², co skutkuje skuteczniejszym  i szybszym usuwaniem zabrudzeń.

 • Technologia aktywnego mopowania
  Technologia aktywnego mopowania
  Technologia aktywnego mopowania

  Technologia aktywnego mopowania i unikalna budowa szczotki PowerPro Mop z obrotowymi dyskami skutecznie usuwa uporczywy brud oraz zaschnięte plamy. Prędkość dysków wynosi aż 260 obrotów na minutę co zapewnia doskonałą skuteczność czyszczenia. Nakładki mopujące wykończone są delikatną warstwą mikrofibry dzięki czemu są bezpieczne nawet dla podłóg olejowanych.

 • Higienicznie czyste łóżka
  Higienicznie czyste łóżka
  Higienicznie czyste łóżka²

  Dzięki elektroszczotce BedProPower+TM z technologią UV i 5-stopniowej filtracji, odkurzacz Power Hygienic 800 usuwa pyłki, bakterie, kurz, roztocza i alergeny z materacy, łóżek, łóżeczek dziecięcych i sof, pozostawiając higienicznie czyste powierzchnie.

 • Lśniące podłogi
  Ikona trybu automatycznego
  Lśniące podłogi

  Pady polerujące wykonane są z miękkiej mikrofibry, dzięki czemu mogą posłużyć do polerowania podłóg, pozostawiając efekt lśniącej podłogi. Można je prać w pralce i używać ponownie. Prędkość obrotowa dysków wynosi aż 260 obrotów na minut.

 • Tryb automatyczny dla bardziej efektywnego odkurzania
  Tryb automatyczny dla bardziej efektywnego odkurzania
  Tryb automatyczny dla bardziej efektywnego odkurzania

  Niezależnie od tego, czy odkurzane są podłogi twarde czy dywany, tryb automatyczny dostosowuje siłę ssania do rodzaju powierzchni, zapewniając skuteczne odkurzanie.

 • Długi czas pracy
  Długi czas pracy
  Długi czas pracy

  Czas pracy odkurzacza to aż 60 min w trybie ręcznym, którym możesz odkurzyć np. wnętrze samochodu, kanapę czy blaty.  W trybie minimalnej mocy odkurzacz pracuje do 35 min, co pozwala odkurzyć nawet 135 m2 powierzchni.

¹Innowacyjna konstrukcja w połączeniu z mocą ssącą generowaną przez silnik indukcyjny. Badanie wewnętrzne mocy ssania na podłodze twardej, pomiar zgodny z IEC 62885-2.

²Badanie wewnętrzne mocy ssania, pomiar zgodny z IEC 62885-2 w porównaniu do Electrolux WQ61-40OG.

³ W porównaniu do pasywnego mopowania, technologia AKTYWNEGO MOPOWANIA - POWER PRO MOP rotujących dysków z prędkością 260 obrotów/minutę.

⁴ 5-stopniowy system filtracji w połączeniu z użyciem elektroszczotki BED PRO POWER+ z technologią UV usuwa do 99,99% cząsteczek o wielkości poniżej 1µm (mikrometra), takie jak pyłki, bakterie, zarodniki grzybów, roztocza kurzu domowego i inne alergeny.  Badanie wewnętrzne. Pomiar zgodny z EN 60312-1:2017. Elektroszczotka z technologią UV montowana jest do jednostki ręcznej odkurzacza.

⁵ Na podstawie testów wewnętrznych na twardej podłodze przy użyciu sswaki sczelinowej na cząsteczkach o wymiarach 8-2000 mikrometrów, podczas czyszczenia z mocą maksymalną. Test przeprowadzony zgodnie z normą IEC 62885-2.
⁶ Na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z normą EN60312-1:2017.

Odkurzanie

Wrażenie, jakby sam odkurzał

Odkurzacz ULTIMATE 700 TURBO DRIVE wyposażony jest w innowacyjną elektroszczotkę z niezależnym napędem, której turbo szybkie obroty sprawią, że czujesz jak odkurzacz sam się porusza, ułatwiając sprzątanie i manewrowanie na podłodze.

Odkurzacz bezprzewodowy serii 700

Odkurzacz bezprzewodowy serii 700

 • Niezależny silnik Turbo Drive daje wrażenie jakby odkurzacz sam jeździł
 • Skutecznie wychwytuje do 99,9%⁴ kurzu
 • Czas pracy odkurzacza ręcznego do 50 min.
 • Akumulator nowej generacji, zapewnia dłuższą żywotność
 • Niska waga, zapewnia bezwysiłkowe odkurzanie

Cechy odkurzaczy bezprzewodowych serii 700

 • Odkurzanie ścian
  Ikona
  Lekka konstrukcja z myślą o wydajności

  Nasz lekki (tylko 2,2 kg¹) i wydajny odkurzacz bezprzewodowy znacznie ułatwia pracę. Dzięki ergonomicznej, kompaktowej konstrukcji możesz manewrować i sprzątać od podłogi do sufitu.

 • Podłogi drewniane
  Ikona
  Najlepsza wydajność² czyszczenia w swojej kategorii³

  Korzystaj z wysokiej mocy ssania i szybkiego silnika, który szybko i łatwo zapewnia odkurzone podłogi.

 • Kompaktowy akumulator
  Ikona
  Długa żywotność baterii, niewielkie rozmiary

  Ergonomiczna, kompaktowa konstrukcja i duża wydajność. Nasz nowo zaprojektowany akumulator zapewnia jeszcze lepszy czas pracy, co pozwala na dłuższe sprzątanie – do 50 minut na jednym ładowaniu⁴.

 • Drobne cząstki
  Ikona
  Mocny, wytrzymały silnik zapewniający czystość podłóg

  Przy każdym sprzątaniu usuwaj więcej kurzu, zanieczyszczeń i drobnych cząsteczek. Nasz mocny, trwały silnik zapewnia doskonałe rezultaty na każdej powierzchni.

 • Automatyczny wyświetlacz
  Ikona
  Automatycznie dostosowuje moc, aby uzyskać optymalne rezultaty

  Tryb automatyczny sam dostosowuje siłę ssania do rodzaju powierzchni i optymalizuje zużycie energii. Płynnie przechodź z płytek do drewnianych podłóg i dywanów.

 • System filtracji
  Ikona
  5-warstwowy system filtracji wychwytuje do 99,9% cząsteczek⁵

  Nasz 5-warstwowy system filtracji wychwytuje do 99,9% mikrocząsteczek o wielkości 0,3-10 mikrometrów⁵, dzięki czemu Twój dom jest zawsze optymalnie czysty.

¹Na podstawie testów zewnętrznych zgodnych z IEC 62885-4 w połączeniu z IEC 62885-2, 2 021 z obliczonym średnim wynikiem dla czyszczenia podłóg zgodnie z 5.2, 5.3 (w obu kierunkach), 5.4 i 5.5 (w obu kierunkach).
²W porównaniu z trzema najlepiej sprzedającymi się urządzeniami w 17 krajach europejskich w przedziale cenowym od 300 do 379 EUR (Gfk 2021)
³Testy wewnętrzne na odkurzaczu ręcznym w trybie minimalnej prędkości zgodnie z IEC 62885-4, gdzie urządzenie jest włączone w trybie minimalnej prędkości. Odkurzacz ręczny został wyjęty i przeprowadzono jego pomiary.
⁴Usuwa do 99,9% cząstek mikropyłów o rozmiarach 0,3-10 µm, na podstawie testów wewnętrznych zgodnych z normą EN60312-1:2017.

Odkurzacz bezprzewodowy z serii 600 przy oknie

Większa skuteczność, o połowę ciszej²

Mocniejszy i cichszy odkurzacz pionowy. Odkurzacz bezprzewodowy PURE Clean 600 zapewnia większą moc ssania, a nowa, elektroszczotka wytwarza mniej hałasu. Teraz możesz odkurzyć podłogę bez uciążliwego hałasu.

Odkurzacz bezprzewodowy serii 600

Odkurzacz bezprzewodowy serii 600

 • Czas pracy odkurzacza ręcznego do 55 min³
 • Skutecznie wychwytuje do 99,9%⁴ kurzu
 • Samostojąca konstrukcja
 • Jedna elektroszczotka do odkurzania różnych powierzchni

Cechy odkurzaczy bezprzewodowych serii 600

 • Odkurzanie salonu za pomocą odkurzacza bezprzewodowego serii 600
  Ikona Hardwood
  Nasz jak dotąd najcichszy odkurzacz*

  Odkurzacz bezprzewodowy zapewnia efektywne odkurzanie, a dzięki specjalnemu silnikowi emituje mniej hałasu podczas odkurzania bez utraty wydajności. 
  *Badanie wewnętrzne przeprowadzone zgodnie z ISO 3743 na module ręcznym (sierpień 2021), w porównaniu z innymi modelami bezprzewodowych modułów ręcznych Electrolux takimi jak WQ61-42GG. 

 • Odkurzanie salonu za pomocą odkurzacza bezprzewodowego serii 600
  Ikona cichego produktu
  Skutecznie usuwanie plam z podłóg

  Szczotka PowerPro Mop wyposażona jest w obrotowe nakładki usuwające zabrudzenia z każdej twardej podłogi, pozostawiając świeżą i lśniącą powierzchnię. Dodatkowo oświetlenie LED na przodzie szczotki pomaga dostrzec zabrudzenia. 
  Szczotka dostępna w modelu ES62P25WET.

 • Odkurzanie za pomocą odkurzacza bezprzewodowego serii 600
  Ikona Roll in roll out
  Jedna elektroszczotka do odkurzania różnych powierzchni

  Odkurzaj dywany i podłogi twarde bez konieczności zmiany szczotki. Odkurz różne powierzchnie jedną, wydajną elektroszczotką. Elektroszczotka pozwala odkurzyć zarówno dywany jak i podłogi twarde bez konieczności zmiany szczotki. 

 • 4. Długi czas pracy do 55 min2 odkurzania na jednym ładowaniu
  Ikona minimalnego czasu działania 55 min
  Długi czas pracy do 55 min* odkurzania na jednym ładowaniu

  Zaawansowany technologicznie akumulator pozwala odkurzać aż przez 55 minut po pełnym naładowaniu.
  *Badania wewnętrzne na module ręcznym przeprowadzone zgodnie z IEC 62 885-4.

 • Filtracja w 5 krokach w odkurzaczu bezprzewodowym serii 600
  Ikona filtra
  Wychwytuje do 99,9% kurzu*, zapewniając zdrowe środowisko domowe

  Odkurzacz posiada 5-stopniową filtrację i usuwa do 99,9% cząstek mikropyłu o rozmiarach 0,3-10µm, zapewniając czysty i zdrowy dom. 

  *Testy wewnętrzne zgodnie z normą EN 60312-1:2017.

 • Wygodne ładowanie
  Ikona funkcji mopa
  Wygodne ładowanie

  Specjalnie zaprojektowana stacja ładująca pozawala na płynne i wygodne przejście z ładowania do użytkowania. Może być ustawiona w dowolnym miejscu bez konieczności montowania do ściany. Po prostu chwyć odkurzacz i rozpocznij sprzątanie.

¹Porównanie z modelem Electrolux WQ61-42GG na podstawie testów wewnętrznych. Wydajność mierzona w zakresie wychwytywania pyłu zgodnie z normą 59F - IEC 62885-2 Edition2 FDIS. Poziom mocy akustycznej zmniejszony o połowę (-3dBA) mierzony na urządzeniu ręcznym zgodnie z normą ISO 3743.
²Wewnętrzne testy zgodne z normą ISO 3743 na urządzeniu ręcznym w sierpniu 2021 r. w porównaniu z innymi bezprzewodowymi urządzeniami ręcznymi Electrolux, takimi jak model WQ61-42GG.
³Na podstawie testów wewnętrznych na urządzeniu ręcznym w trybie min. zgodnie z IEC 62 885-4
⁴Testy wewnętrzne zgodne z normą EN 60312-1:2017.

Odkurzacz bezprzewodowy serii 500

Łatwy w użytkowaniu

Odkurzacz bezprzewodowy serii 500 o ergonomicznej konstrukcji zapewnia doskonałą wydajność i łatwą obsługę. Jednostkę ręczną i akcesoria można odłączać, co zapewnia możliwość odkurzania każdej powierzchni.

Odkurzacz bezprzewodowy serii 500

Odkurzacz bezprzewodowy serii 500

 • Odkurzacz 2w1 ze zintegrowanymi akcesoriami
 • Wychwytuje do 99%⁴ kurzu
 • Doskonały do podłóg twardych i dywanów
 • Podświetlenie LED w elektroszczotce pozwala dostrzec kurz

Cechy odkurzaczy bezprzewodowych serii 500

 • Szczotka
  Ikona
  Skuteczne odkurzanie dywanów i podłóg twardych

  Nasz łatwy w użyciu odkurzacz bezprzewodowy zapewnia skuteczne, widoczne efekty na każdej powierzchni. Usuń kurz i drobne cząstki z różnych powierzchni pozostawiając higienicznie czysty dom.

 • Pojemnik na kurz
  Ikona
  Doskonała wydajność nawet po zapełnieniu pojemnika na kurz²

  Ciesz się niezrównaną wydajnością odkurzania przez cały czas Ulepszony pojemnik na kurz sprawia, że nawet gdy zbieranych jest więcej drobin, zapewniona jest długotrwała wydajność².
  ².

 • Ergonomiczna konstrukcja
  Ikona
  Odkurzacz 2w1 szybkie i wygodne sprzątanie

  Wygodne odkurzanie dostosowane do każdych warunków oraz wyjątkowo ergonomiczna konstrukcja. Moduł ręczny można łatwo wyciągnąć z ramy odkurzacza, by wyczyścić konkretne miejsca lub trudno dostępne zakamarki.

 • Pełny akumulator
  Ikona
  Do 50 minut³ pracy na jednym ładowaniu

  Posprzątaj cały dom na jednym ładowaniu. Ciesz się czasem działania do 50 minut³ na pełnej baterii i nieprzerwanym, wygodnym odkurzaniem za każdym razem.

 • Szczotka
  Ikona
  Automatyczne czyszczenie szczotki BrushRollCleanTM

  Unikalna technologia BrushRollCleanTM dostępna tylko w odkurzaczach Electrolux, wyręczy Cię z konieczności nieprzyjemnego usuwania włosów i sierści ze szczotki. Wystarczy nacisnąć przycisk na elektroszczotce by wyczyścić szczotkę ze wszystkich włókien i włosów.

 • Mikrokurz
  Ikona
  Wychwytuje do 99%¹ kurzu

  Usuwa do 99% cząstek mikropyłu⁴ o rozmiarach 0,3-10µm, dzięki czemu powietrze w Twoim domu będzie czystsze, a samo środowisko domowe zdrowsze podczas odkurzania.

   

¹ Zawartość plastiku pochodzącego z recyklingu w % waha się w granicach 64–74% w różnych modelach bezprzewodowych odkurzaczy Electrolux 500.
² Zachowuje 99% początkowej mocy odkurzania wraz z wypełnieniem się pojemnika na kurz zgodnie z wersją IEC 62885-2 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9 przy maksymalnym ustawieniu mocy.
³ Testy wewnętrzne na odkurzaczu ręcznym w trybie minimalnej prędkości zgodnie z IEC 62885-4, gdzie urządzenie jest włączone w trybie minimalnej prędkości. Odkurzacz ręczny został wyjęty i przeprowadzono jego pomiary.
⁴ Usuwa do 99% cząstek mikropyłów o rozmiarach 0,3-10 µm, na podstawie testów wewnętrznych zgodnych z normą EN60312-1:2017.

Czytaj więcej

Dowiedz się więcej o odkurzaczach bezprzewodowych

Znajdź odpowiedni odkurzacz bezprzewodowy dla swoich potrzeb w domu. Czystość – codzienne czyszczenie zapewnia szybkie i widoczne rezultaty. Zwierzęta – do usuwania sierści zwierząt domowych i bałaganu przez nie powodowanego. Hygiena – głębsze oczyszczanie z zarazków, bakterii i drobnego kurzu. Technolgia – wszechstronny odkurzacz do wszystkich zadań.

Electrolux EcoLine

Odkurzacze bezprzewodowe Electrolux EcoLine to nasze najbardziej wydajne modele – pozwalają zaoszczędzić do 47% energii* w trybie Auto pozostając przy tym bardzo skutecznym.
- Energooszczędny tryb Auto
- Wykonany częściowo z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu

Zobacz odkurzacze bezprzewodowe EcoLine

Dlaczego warto kupić odkurzacz bezprzewodowy?

Odkurzacze bezprzewodowe są lekkie, łatwe w użyciu i szeroko dostępne. Odkurzacze pionowe umożliwiają swobodę ruchu i ułatwiają odkurzanie, gdyż nie trzeba ich podłączać kablem do źródła prądu. Najnowsze odkurzacze bezprzewodowe zapewniają dużą efektywność odkurzania, a ich nowoczesne akumulatory pozwalają na długą pracę nawet do 60 minut.

Główne cechy

Wydajność – duża moc ssania na wszystkich powierzchniach.
Zasilanie akumulatorowe – bezprzewodowe odkurzacze o długim czasie pracy.
Samostojąca konstrukcja– samodzielnie stoją i są bardzo lekkie w prowadzeniu. Ta funkcja jest dostępna dla większości bezprzewodowych odkurzaczy Electrolux.
Stacja ładująca – z funkcją roll-in/roll-out bez konieczności dźwigania odkurzacza.
Możliwość manewrowania – dzięki szczotce, która obraca się wokół rogów i mebli. Światło LED – szczotki są wyposażone w światło LED, które podświetla podłogę ułatwiając dostrzeżenie zanieczyszczeń.

Lista kontrolna zakupu odkurzacza bezprzewodowego

Jaki mam rodzaj podłogi?

Twarde podłogi, płytki, dywan czy ich połączenie? Odkurzacz bezprzewodowy to dobre rozwiązanie dla wszystkich rodzajów podłóg

Czy mam jakieś specjalne potrzeby?
Jeśli masz alergie lub zwierzęta, rozważ odkurzacz z wyższą filtracją i odpowiednimi szczotkami do głębokiego odkurzania. Polecamy nasze odkurzacze bezprzewodowe z linii Hygienic i Animal.

Częstotliwość używania
Jeśli sprzątasz często lub nawet okazjonalnie, idealnym rozwiązaniem jest odkurzacz bezprzewodowy.

Utrzymanie i konserwacja

Jakie filtry stosuje się w odkurzaczu bezprzewodowym?
A) Różne filtry wstępne zatrzymują cząstki stałe przed przedostaniem się do silnika.
B) Filtr drobnych cząsteczek zapobiega ponownemu przedostawaniu się drobnych cząsteczek kurzu do powietrza w pomieszczeniach.

Jak często filtry są czyszczone lub wymieniane?
Zaleca się wymianę filtra wstępnego co 6 miesięcy. Filtr drobnych cząsteczek należy wymieniać co 12 miesięcy. Oba rodzaje filtrów są zmywalne i należy je czyścić co 1–2 miesiące.

Łatwe opróżnianie i czyszczenie – odkurzacze bezprzewodowe są bezworkowe, a ich pojemniki można wyjmować i myć.

Akcesoria

Podłogi drewniane, płytki – szczotka do twardych powierzchni PowerPro zapewnia 100% zbierania kurzu w szczelinach.

Dywany i podłogi twarde – szczotka do różnych powierzchni PowerPro, pozwala na płynne przejście od dywanów do podłóg twardych bez konieczności zmiany szczotki.

Sierść zwierząt domowych – szczotka PetPro+ zaprojektowana do czyszczenia sierści zwierząt domowych z każdej powierzchni.

Łóżko i sofa – unikalna szczotka BedProPower™UV+ - z technologią UV, zapewnia dokładne czyszczenie pozostawiając higienicznie czyste powierzchnie.

Dowiedz się więcej o odkurzaczach bezprzewodowych

Znajdź odpowiedni odkurzacz bezprzewodowy dla swoich potrzeb w domu. Czystość – codzienne czyszczenie zapewnia szybkie i widoczne rezultaty. Zwierzęta – do usuwania sierści zwierząt domowych i bałaganu przez nie powodowanego. Hygiena – głębsze oczyszczanie z zarazków, bakterii i drobnego kurzu. Technolgia – wszechstronny odkurzacz do wszystkich zadań.

Chcesz przystąpić do zakupu?
Kontynuuj odkrywanie kolejnych serii.