Piekarniki

Grilluj i piecz mięsa oraz przygotowuj wspaniałe wypieki w piekarniku wielofunkcyjnym. Możesz również wybrać piekarnik parowy, który sprawi, że Twoje potrawy będą soczyste w środku i cudownie chrupiące na zewnątrz.

Wybierz kategorię

lub dowiedz się więcej o piekarnikach z naszego przewodnika.

Kamera CookView® – aby mieć na oku piekące się potrawy

Śledź postępy pieczenia, obserwując na żywo obraz na ekranie smartfona – bez potrzeby podchodzenia do piekarnika. Dzięki kamerze CookView nie przeoczysz niczego, nawet jeśli skupisz uwagę na przyrządzaniu pysznego sosu lub przystawki.

Piekarnik seria 900 CookView

Piekarnik seria 900 CookView

 • Aplikacja MyElectrolux umożliwia regulowanie czasu i temperatury pieczenia oraz korzystanie z przepisów
 • Automatycznie czyszczenie parowe

Restauracyjna jakość dzięki zastosowaniu pary

Potrawy o restauracyjnej jakości w zaciszu własnego domu? Teraz to możliwe dzięki piekarnikowi serii 900 SteamPro. Jego funkcja Steamify pozwala piec i gotować potrawy o jakości, której nie powstydziliby się profesjonaliści. Umożliwia ona także stosowanie w domu techniki SousVide. Wystarczy ustawić temperaturę, aby funkcja Steamify zajęła się resztą, dostosowując ilość pary do wymagań potrawy.

Piekarnik seria 900 SteamPro

Piekarnik seria 900 SteamPro

 • Dopasuje odpowiednią ilość pary do ustawień temperatury
 • Łatwość użytkowania dzięki ekranowi dotykowemu TFT
 • Technika SousVide

Dlaczego warto gotować z wykorzystaniem pary?

Pewnie zastanawiasz się, o co chodzi w gotowaniu z wykorzystaniem pary? Zdrowsze jedzenie? Smaczniejsze posiłki? Cóż, obie te rzeczy. Gotowanie na parze to świetny sposób na zachowanie smaku potraw i  ograniczenie stosowania tłuszczu. To również jedna z najlepszych technik umożliwiających zachowanie składników odżywczych w żywności. Dzięki technologii gotowania na parze marki Electrolux dania są pieczone w stałej temperaturze, nie wysychają ani się nie przypalają. W ten sposób z łatwością uzyskasz zdrowe i przepyszne dania, na jakich Ci zależy.

Closeup oven display

Jaki poziom pary wybrać do poszczególnych potraw? Nie musisz się tym martwić.

Funkcja Steamify® to Twój asystent w kuchni, który pomoże dobrać ten właściwy, byś uzyskiwał zawsze najlepsze rezultaty. Ty, tylko wybierasz temperaturę, reszta dzieje się automatycznie. W efekcie za każdym razem uzyskujesz zdrowe i smaczne jedzenie.

Golden and crispy crust

Tutaj smaczne zamienia się w pyszne

Czas odkryć możliwości pary, jakie oferuje piekarnik SteamCrisp® 700. Urządzenie to dostarcza wilgoć podczas procesu pieczenia, dzięki czemu przebiega on w niższej temperaturze i potrawy nie wysychają. W efekcie zyskują złocistą, chrupiącą skórkę i pozostają soczyste w środku.
 

Jednakowa temperatura w każdym miejscu piekarnika

Niezależnie od tego, czy zechcesz podać soczystą niedzielną pieczeń, czy czekoladowy suflet, piekarnik SurroundCook pozwoli ci uzyskać równomierne efekty pieczenia. Dzięki wentylatorowi, który zapewnia obieg gorącego powietrza, w całej komorze piekarnika utrzymuje się jednakowa temperatura. Nie ma więc potrzeby obracania blach w połowie pieczenia.

Piekarnik seria 600 SurroundCook

Piekarnik seria 600 SurroundCook

 • SurroundCook - równomierne rozprowadzanie powietrza
 • Możliwość pieczenia na kilku poziomach jednocześnie
 • Nie musisz przewracać potraw na drugą stronę podczas pieczenia

Blacha Easy2Clean — bo czyszczenie powinno być łatwe

Dzięki innowacyjnej powłoce ceramicznej blacha Easy2Clean zapobiega przywieraniu tłuszczu i brudu oraz umożliwia gotowanie bez oleju i papieru do pieczenia. A wszystko, czego potrzebujesz, aby ją bezproblemowo wyczyścić, to gorąca woda, mokra ściereczka i trochę płynu do naczyń.

Zobacz produkt

Polecane produkty

4,7

4,7 (43 Opinie)

Wyposażony w wewnętrzną kamerę, dzięki łączności Wi-Fi, pozwala nie tylko zdalnie śledzić postęp pieczenie na ekranie telefonu, bez potrzeby otwierania drzwi. Z pomocą aplikacji MyElectrolux można regulować czas i temperaturę pieczenia oraz korzystać z przepisów i naszych inspiracji.

 • Kamera CookView®
 • Funkcja Steamify®
 • Funkcja Connected Cooking
 • SousVide
 • Termosonda
 • Dotykowy wyświetlacz TFT
4,9

4,9 (190 Opinie)

Wielofunkcyjny piekarnik parowy umożliwia wykorzystanie pary na trzech różnych poziomach. Dwie opcje łączą parę i konwencjonalne ogrzewanie, tworząc warunki do wypieku idealnego chleba lub przygotowywania mięsa, a trzecia opcja wykorzystuje jedynie parę, aby perfekcyjne ugotować rybę lub warzywa.

 • SteamBoost
 • Termosonda
 • Tekstowy wyświetlacz LCD
 • Szybkie nagrzewanie
 • Even Cooking
4,9

4,9 (9 Opinie)

Wielofunkcyjny piekarnik parowy umożliwia wykorzystanie pary na trzech różnych poziomach. Dwie opcje łączą parę i konwencjonalne ogrzewanie, tworząc warunki do wypieku idealnego chleba lub przygotowywania mięsa, a trzecia opcja wykorzystuje jedynie parę, aby perfekcyjne ugotować rybę lub warzywa.

 • Funkcja Steamify®
 • Funkcja Connected Cooking
 • Termosonda
 • Dotykowy wyświetlacz TFT
 • Szybkie nagrzewanie

Connectivity

Dzięki funkcji zdalnego sterowania Electrolux oferuje coś więcej niż zwykły sprzęt AGD: wspaniałe przepisy i wskazówki pozwalające wspiąć się na wyższy poziom kulinarnego wtajemniczenia. Czy jesteś w domu, czy poza nim, skomunikowany sprzęt Electrolux zapewnia więcej kontroli poprzez monitoring, zdalne sterowanie, komendy głosowe i podgląd obrazów.

Dowiedz się więcej

Znajdź piekarnik odpowiedni do Twoich potrzeb

Niezależnie czy szukasz piekarnika, które ułatwi Ci codzienne gotowanie, czy na potrzeby bardziej ambitnych poszukiwań kulinarnych, Electrolux ma dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Zobacz przewodnik zakupowy

Para na co dzień

Poznaj nową linię prawdziwie intuicyjnych piekarników Electrolux, które kształtują lepsze życie, odkrywając na nowo znaczenie wspaniałego smaku jedzenia. Piekarniki parowe pozwolą Ci rozkoszować się doskonałym smakiem i konsystencją ulubionych dań, a dzięki gotowaniu wspomaganemu i termosondzie będziesz mieć pewność doskonałych efektów pieczenia za każdym razem. 

Dowiedz się więcej

Prawdziwie intuicyjna linia urządzeń kuchennych

Poznaj linię innowacyjnych urządzeń AGD, które kształtują lepsze życie, odkrywając na nowo znaczenie wspaniałego smaku jedzenia. Z nowymi urządzeniami Electrolux zaprojektujesz kuchnię dostosowaną do Twoich wymagań i Twojego stylu gotowania.

Dowiedz się więcej

Dyskretne piękno i elegancja

Praktyczne i piękne, czarne matowe modele czekają na Twoją kuchnię. Dostępne w przypadku różnych urządzeń, by każdy mógł stworzyć harmonijną kuchnię z produktami wysokiej jakości, które sprawią, że będzie prezentować się doskonale.

Dowiedz się więcej