Szczegółowe dane produktu

​GENESI - nasza najlepsza lodówka. Dla Ciebie i środowiska. Dzięki 100-letniemu doświadczeniu z dumą odkrywamy na nowo możliwości chłodzenia w najnowszych lodówkach GENESI. To więcej niż tylko dbanie o świeżość produktów. To ochrona jakości żywności, Twojego zdrowia i środowiska. Dedykowane by pomóc Ci zdrowiej się odżywiać, dbać o wysokiej jakości produkty, zachowując maksimum witamin oraz składników odżywczych.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Lodówka do zabudowy - ENC8MD19S

Technologia Cooling 360 – o 30% lepszy rozkład temperatury*

Technologia Cooling 360° oraz wnętrze ze stali szlachetnej klasy premium pomagają ograniczyć marnowanie żywności dzięki zaawansowanemu chłodzeniu. Wydajne otwory wentylacyjne zapewniają o 30% lepszy rozkład temperatury niż standardowa lodówka bez wentylatora. Dzięki stabilnej temperaturze i wilgotności w całej lodówce żywność jest chroniona bez względu na to, gdzie ją umieścimy.

*W porównaniu z własnym produktem z kontrolą obiegu na podstawie wewnętrznego testu

Technologia Cooling 360 – o 30% lepszy rozkład temperatury*

Lodówka Electrolux, dzięki zaawansowanym technologiom i nowoczesnym rozwiązaniom nie tylko zadba o jakość produktów ale też pomoże ograniczyć marnowanie żywności. Technologia Cooling 360° zapewni o 30% lepszy rozkład temperatury niż standardowa lodówka bez wentylatora, a szuflada Green Zone ogranicza psucie się żywności.

* W porównaniu z własnym produktem z kontrolą obiegu na podstawie wewnętrznego testu

Electrolux - Lodówka do zabudowy - ENC8MD19S

Wnętrze z 70% plastiku z recyclingu

Wnętrza naszych lodówek Genesi wykonane są w 70% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Wykorzystujemy tworzywa sztuczne z wyrzuconych lodówek do produkcji nowych, pomagając w ten sposób zmniejszyć ilość odpadów w obiegu.

Electrolux - Lodówka do zabudowy - ENC8MD19S

Up to 95% of vitamins preserved with GreenZone technology.*

GreenZone+ to idealnie szczelna szuflada do przechowywania owoców i warzyw. Usuwa nadmiar wilgoci przy zachowaniu odpowiedniego nawilżenia warzyw. Pomaga to zapobiegać psuciu się żywności oraz zachować aż do 95% witamin.* 

*Wskaźnik zachowania witaminy na podstawie zewnętrznego testu retencji witaminy C w jagodach po 11 dniach w komorze GreenZone.

Electrolux - Lodówka do zabudowy - ENC8MD19S

Elastyczność przechowywania

Możesz zyskać dodatkowe miejsce wykorzystując komorę zamrażarki MutiSwitch do przechowywania świeżej żywności w temperaturze +4°C albo wrócić do standardowych ustawień zamrażarki zakresie temperatury –15°C i –24°C. Możesz również wyłączyć sama zamrażarkę.

Electrolux - Lodówka do zabudowy - ENC8MD19S

Precyzyjna stabilność temperatury dzięki technologii TwinTech® No Frost Plus

TwinTech® No Frost Plus chroni smak żywności. Dzięki ponad czterokrotnie lepszej stabilności temperaturowej niż w standardowych urządzeniach utrzymasz żywność w najlepszym stanie, oszczędzając przy tym energię.

Wnętrza lodówek w 70% z recyklingu — Electrolux zdobywa nagrodę główną!

Nagroda Plastics Recycling Awards Europe w kategorii "Automotive, Electrical or Electronic Product of the Year 2023" wędruje do Grupy Electrolux, która jako pierwsza na świecie zastosowała tak wysoką zawartość recyklingowanych komponentów w urządzeniach codziennego użytku.

Dostosuj lodówkę do swoich potrzeb

System CustomFlex to zestaw przenośnych pojemników różnej wielkości rozmieszczonych na drzwiach lodówki, które pozwalają odpowiednio zaadaptować przestrzeń. Pojemniki można również wyjąć z urządzenia, aby uzyskać łatwiejszy dostęp do ich zawartości.

ECOMETER – pomaga zaoszczędzić energię


Dzięki wskaźnikowi Ecometer możemy monitorować jak ekologiczny jest wybór parametrów pracy lodówki.

Dzięki odpowiednio dobranym temperaturom chłodzenia możemy zadbać o domowy budżet oraz o środowisko.

Szuflada Extra Chill

Chroń jakość, smak i świeżość pokrojonych wędlin i serów dzięki szufladzie Extra Chill. W szufladzie jest utrzymywana niższa temperatura niż w pozostałej części urządzenia, z aktywną cyrkulacją chłodnego powietrza.

Więcej miejsca do przechowywania

Chłodziarka MultiSpace jest wyższa niż standardowe urzadzenia, dzięki czemu oferuje więcej miejsca na przechowywanie produktów. Wiele praktycznych rozwiązań pozwala dostosować dostępną przestrzeń, aby lepiej odpowiadała bieżącym potrzebom użytkownika.

Szybki i prosty montaż

Nowa zmniejszona szerokość drzwi do 531mm ułatwia montaż i eliminuje konflikt z zawiasami w mebla, zaś precyzyjne szablony  gwarantują intuicyjny i szybki montaż.

Aż o 50% mniej kroków instalacyjnych w porównaniu z aktualnymi modelami.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc