Szczegółowe dane produktu

Lodówka z dolnym zamrażalnikiem GreenZone MultiFlow z technologią TwinTech® No Frost Plus.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Zachowanie do 95% witamin dzięki technologii GreenZone+*.

Lodówka 700 GreenZone+ ma uszczelnioną szufladę, która trzyma wilgotność na stabilnym poziomie poprzez kontrolę nadmiernej kondensacji, co pomaga zapobiegać psuciu się żywności. Troska o odpowiednią wilgotność pozwala zachować do 95% witamin*.

*Wskaźnik zachowania witamin na podstawie zewnętrznego testu zachowania witaminy C w borówkach po 11 dniach w komorze GreenZone+.

Electrolux - Lodówka do zabudowy - ENP7MD19S

Up to 95% of vitamins preserved with GreenZone technology.*

GreenZone+ to idealnie szczelna szuflada do przechowywania owoców i warzyw. Usuwa nadmiar wilgoci przy zachowaniu odpowiedniego nawilżenia warzyw. Pomaga to zapobiegać psuciu się żywności oraz zachować aż do 95% witamin.* 

*Wskaźnik zachowania witaminy na podstawie zewnętrznego testu retencji witaminy C w jagodach po 11 dniach w komorze GreenZone.

Electrolux - Lodówka do zabudowy - ENP7MD19S

Wnętrze z 70% plastiku z recyclingu

Wnętrza naszych lodówek Genesi wykonane są w 70% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Wykorzystujemy tworzywa sztuczne z wyrzuconych lodówek do produkcji nowych, pomagając w ten sposób zmniejszyć ilość odpadów w obiegu.

Electrolux - Lodówka do zabudowy - ENP7MD19S

Elastyczność przechowywania

Możesz zyskać dodatkowe miejsce wykorzystując komorę zamrażarki MutiSwitch do przechowywania świeżej żywności w temperaturze +4°C albo wrócić do standardowych ustawień zamrażarki zakresie temperatury –15°C i –24°C. Możesz również wyłączyć sama zamrażarkę.

Electrolux - Lodówka do zabudowy - ENP7MD19S

Żywność do 60% bardziej soczysta i wilgotna dzięki technologii TwinTech*.

Inteligentny system TwinTech® No Frost pomaga utrzymać naturalną wilgotność produktów. W odróżnieniu od standardowych systemów lodówka i zamrażarka mają niezależne obiegi chłodzenia. W zamrażarce nie gromadzi się szron. Odpowiedni poziom wilgotności zmniejsza o 60% utratę masy żywności.

*Wewnętrzny test technologii TwinTech przy wykorzystaniu wewnętrznej metody pomiaru poziomu wilgotności po 9 dniach w porównaniu z innym produktem firmy z jednym parownikiem.

Electrolux - Lodówka do zabudowy - ENP7MD19S

Technologia MultiFlow - świeżość na każdej półce

System MultiFlow zapewnia doskonałą świeżość produktów w każdym miejscu lodówki. Gwarantuje on wydajny przepływ powietrza wokół żywności, utrzymując w lodówce równomierny poziom wilgotności i temperatury.

Wnętrza lodówek w 70% z recyklingu — Electrolux zdobywa nagrodę główną!

Nagroda Plastics Recycling Awards Europe w kategorii "Automotive, Electrical or Electronic Product of the Year 2023" wędruje do Grupy Electrolux, która jako pierwsza na świecie zastosowała tak wysoką zawartość recyklingowanych komponentów w urządzeniach codziennego użytku.

Więcej miejsca do przechowywania

Chłodziarka MultiSpace jest wyższa niż standardowe urzadzenia, dzięki czemu oferuje więcej miejsca na przechowywanie produktów. Wiele praktycznych rozwiązań pozwala dostosować dostępną przestrzeń, aby lepiej odpowiadała bieżącym potrzebom użytkownika.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone