Szczegółowe dane produktu

Lodówka z dolnym zamrażalnikiem seria 900 z systemem MultiFlow, oświetleniem LED, komorą ChillZone 0° i strefą MultiSwitch+.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Swoboda sterowania temperaturą

Strefa MultiSwitch+ umożliwia łatwą zmianę ustawień zamrażarki. Można wybrać temperaturę z zakresu od -20°C do -5°C. Dwie szuflady i powierzchnia bez przegród zapewniają dużą swobodę przechowywania.

Strefa MultiSwitch+ dostosowuje się do potrzeb przechowywania Twojej żywności

Strefę MultiSwitch+ można ustawić albo na mrożenie, albo na chłodzenie, w zależności od potrzeb. Temperatury można ustawiać dowolnie w zakresie od -20°C do 5°C. Dzięki dwóm szufladom i przestrzeni bez barier, masz większą kontrolę na temperaturą i więcej opcji przechowywania.

Najlepsza ochrona delikatnych produktów

Strefa ChillZone 0° pomaga chronić delikatne produkty, takie jak mięso, ryby i owoce morza. To niezależna komora, w której utrzymywana jest temperatura 0°C, pozwalająca na zachowanie naturalnej tekstury jedzenia.

DesignLine - doskonały wygląd

Lodówka o doskonałym wyglądzie jest idealnym dopełnieniem nowoczesnej kuchni. Możesz cieszyć się w pełni wyposażonym wnętrzem.

Lepsza widoczność

Oświetlenie Ambient LED zapewnia optymalną widoczność w komorach lodówki oraz delikatne podświetlenie wnętrza. Dodatkowo podświetlony uchwyt sprawia, że także zawartość zamrażąrki jest doskonale widoczna.

Technologia MultiFlow - świeżość na każdej półce

System MultiFlow zapewnia doskonałą świeżość produktów w każdym miejscu lodówki. Gwarantuje on wydajny przepływ powietrza wokół żywności, utrzymując w lodówce równomierny poziom wilgotności i temperatury.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone